• výhodná cena
    • opakovaně nedostupný telefon
    • neodpovídají ani na doporučený dopis
    • v chatu Vás požádají ať napíšete čú na jejich info mail a dál se opět nic neděje

Objednávka 2018001621 - Bohužel nejdříve jsem udělala chybu já a neuvedla správně celý VS při platbě produktu. Na chatu mi pan Pačísek platbu dohledal a klíč k antiviru zaslal. Antivir Norton však nebyl funkční. Při reklamaci mi bylo přislíbeno vrácení částky na účet. Ani po 14 dnech a opakovaném psaní urgencí na mail peníze vráceny nemám. Obchod nekomunikuje se zákazníky. Nevím co si mám myslet o jejich důvěryhodnosti při čtení recenzí zde. Pokud nedojde k nápravě, předám vše k prošetření ČOI.

děkujeme Vám za hodnocení,

pravděpodobně jste se nedržela návodu k instalaci a tudíž proto se Vám nezdařilo antivirový program nainstalovat i přesto jsme přistoupili k vrácení částky za zakoupený antivirus a částku jsme Vám zaslali zpět na účet, částka by měla nyní být zpět na Vašem bankovním účtu, tudíž Vás poprosím o kontrolu Vašeho bankovního výpisu.

Přeji Vám hezký den.

• Byl zaslán špatný klíč

Kód hry Overwatch, byl dle podpory blizzartu na hru world of warcraft na NA kontinent, tudíž nepoužitelný/nefunkční.
    Po opětovném zadání kódu po více jak 2 týdnech vyskočila hláška, že již byl použit. Ačkoliv nikde z mé strany použit nebyl.

• bez komunikace

Naprostá nespokojenost. Zboží jsem zaplatil kartou a nedorazilo. Obchod nekomunikuje. Určitě nedoporučuji!

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení a velice se Vám omlouváme za prodlevu v doručení produktu,

produkt Vám byl nyní odeslán.

Emilie Pačísková

• Koupena licence nepřišla i po několika příslibech. Teď čekám na vracení financi.

Bohužel obchod nezvládá a neposlal mi zakoupením licenci. Teď čekám na vracení penez. Nedoporučuji tento obchod.

děkujeme Vám za hodnocení,

bohužel jsme měli menší prodlevu v naskladnění zboží, na to jsme Vás taktéž upozornili, avšak jste požadoval o odstoupení od smlouvy a vrácení prostředků zpět na Váš bankovní účet, Vaše odstoupení od smlouvy jsme přijali a zaplacenou částku Vám vracíme zpět na Váš bankovní účet.

Emilie Pačísková

• Strašně dlouhá prodleva při komunikaci
    • Je psané telefonní spojení, ale nikdo telefon nebere, volal jsem hodněkrát

Strašná komunikace, obchod odpovídá na emaily za pár dní, většinou kolem 5 dnů, telefony nikdo nebere, reklamuju nefunkční klíč už 3 týden, psal jsem hnedka v den nákupu, že klíč nefunguje

• Špatná komunikace. Telefon vám nikdo nezvedne, na email nereagují, až po týdnu jsem se s nimi spojil přes jejich live chat, začal vyhrožovat ČOI. Jejich systém špatně rozeznal skladovou zásobu. Omluvili se a peníze mi budou posílat zpět. Jednalo se o PC hru, což asi není jejich hlavní zaměření, takže hru už bych přes ně nekupoval. Ostatní software jen v případě, že by ho opravdu měli nejlevnější.

děkujeme Vám za recenzi,

prodej her je naše primární zaměření, pokud je hra skladem je odesílána během chvíle, co se týče neodpovídání e-maily, za to se Vám velice omlouváme, e-mail nám padal do spamové složky.

• Neseriózní jednání
    • Neodpovídají na dotazy

Obchod zrušil objednávku až po poptání z mé strany, kdy mi bude doručen klíč. Požádali o zaslání účtu pro vrácení peněz. To se však stále nestalo. Již 14 dnů čekám a stále nic. Na email ani telefonáty neodpovídají!

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za recenzi a velice se Vám omlouváme se za komplikace,

v době Vaší recenze se jednalo o 9 dnů, tudíž netuším, kde jste zjistila informaci, že se jedná o 14 dnů, lhát do recenze nám přijde opravdu nekorektní z Vaší strany.

Emilie Pačísková

• Objednávku zrušili, zboží nemají skladem a už víc jak 3 týdny čekám na peníze,už nikdy nebudu platit dopředu kartou.neodpovidaji na emaily a nezvedaji telefon, bohužel jsem asi přišla o peníze.

• Zboží dorazilo bez daňového dokladu, snažím se jej získat, ale společnost bohužel nekomunikuje.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za recenzi a velice se Vám omlouváme za komplikace,

na vystavení, resp. odeslání daňového dokladu máme dle zákona 15 dní, Vy jste nám udělil negativní komentář, ikdyž Vám byl produkt zaslán ihned, Vaše hodnocení nám nepříjde fér.

Emilie Pačísková

Zaplaceno, nedodali ani po 10 dnech, nereagují na reklamace. Zlodějna, kamarád dopadl úplně stejně.

• Levné
    • Doba dodání produktu byla až za 3 dny, ale v emailu bylo uvedeno nejpozději do 24 hodin.

Je sice pravda, že PUBG se levněji sehnat nedá, ale doba, za kterou jsem produkt obdržel se zdržela o 2 dny než byla uvedena na emailu. Musel jsem konkaktovat obchodínka, po té jsem klíč brzy obdržel.

• Neseriozní
    • Obchodník naprosto nekomunikuje
    • Část objednávky vůbec nedorazila

Obchod nedoporučuji.
    Objednal jsem dne 27.9. v obchodě dvě hry, klíč na jednu hru dorazil tentýž den po objednání (zde super) ovšem klíč na druhou hru nedorazil vůbec.
    Urgoval jsem emailem, sms, telefonem. Telefon nikdo nezvedá, na email či sms nikdo neodpovídá.
    Nakonec jsem emailem informoval obchod, že odstupuji od objednávky druhé nedodané hry, jelikož nebyla dodržena dodací lhůta 24h a požaduji zpět zaplacené peníze, dosud opět žádná odpověď ani zpět peníze.
    Podotýkám, že jsem dosud neobdržel ani žádný daňový doklad.
    Na konci týdne předávám info bance, jelikož bylo placeno kreditní kartou, aby banka vymohla zpět platbu za neproběhlé plnění.

děkujeme Vám za zprávu,
    pravděpodbně proběhlo nesprávné odeslání, avšak nelze vyloučit, že byl licenční klíč odeslán. Bohužel jsme od Váš žádný e-mail neobdrželi, tudíž Vás nyní kontaktujeme a společnými silami se problém pokusíme vyřešit k Vaší plné spokojenosti.

Emilie Pačísková

• Snažím se Vás kontaktovat už třetí den, nikdo mi nebere telefon ani neodepisuje na emaily.

Nic nekupovat!!!!!

18.7. jsem objednali a hned zaplatili hru. Po dvou týdnech hra stále nepřišla, tak jsme je několikrát urgovali. Bylo nám až po několikátém pokuse řečeno, že hra bohužel není na skladě, i když při objednání skladem byla. A že peníze obratem vrátí. Je 26.9. a peníze nikde. I když už jsme je od té doby zase několikrát urgovali.

děkujeme Vám za recenzi,
    prosíme o prověření Vašeho bankovního účtu, refundace byla provedena, tudíž by se částka měla objevit na Vašem bankovním účtu, v případě nesrovnalostí se nás neváhejte kontaktovat na našem e-mailu [email protected], rádi Vám pomůžeme.

Emilie Pačísková

Jedná se o podvodný eshop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

děkujeme Vám za recenzi,
    právě jsme Vás kontaktovali ohledně Vašeho problému a pokusíme se společnými silami Váš problém vyřešit, avšak označit náš e-shop jakožto podvodný, když nebyl problém vyřešen se nám zdá opravdu nefér.

• nefunkční komunikace
    • technicky došlo k okradení

Po snaze zrušit objednávku den od vytvoření a zaplacení mi nebylo toto zrušení nikdy potvrzeno. Peníze zpátky nepřišli a taktéž jsem nedostal ani zboží, které jsem objednával, i přesto, že už by mělo dávno dojít. Nyní to je 48 od posledního pokusu zrušit objednávku - stále bez jakékoliv odpovědi a peníze také nikde.

Z ostatních recenzí hodnotím, že jsou pozitivní buď falešné, a nebo je nákup v tomto e-shopu hodem mincí (buď jde vše jako po másle a nebo člověk po zaplacení už nikdy zboží ani peníze neuvidí).

Nedoporučuji

• Zboží nedoručeno ve slíbeném časovém intervalu po zaplacení.
    • Následně velmi špatná komunikace, vytípávání telefonu, na maily nejdříve vůbec nereagovali.
    • Nakonec mi oznámili, že zaplacený produkt, el.licenci na hru, vůbec nemají skladem.
    • Už u nich nic neobjednám, ani kdyby to byl jediný e-shop na světě.

Vážený zákazníku,
    velice se Vám omlouváme za způsobené komplikace,
    snažíme se zákazníkům vyjít maximálně vstříc, avšak Vámi zakoupený produkt jsme bohužel neměli na skladě, byl Vám zaslán omluvný e-mail s prosbou o zaslání čísla Vašeho bankovního účtu, číslo účtu jsme obdrželi a částka Vám byla vrácena zpět na Váš bankovní účet. Co se týče špatné komunikace, tak náš live chat je dostupný denně od 6-té do 23-tí hodiny každý den, co se týče vytípávání telefonu, tak to určitě není pravda, jelikož pokud zrovna nemůžeme přijmout telefon, tak alespoň zašleme SMS s prosbou o kontakt na našem livechatu.

Tímto Vám tedy děkujeme za hodnocení a ještě jednou se Vám velice omlouváme za způsobené komplikace s nedostupností produktu.

• Webové stránky
    • Doba doručení

Obchod má pěkné, přehledné a profesionálně vzhlížející stránky na kterých naleznete produkty za opravdu top ceny. Velkým problémem je však doba doručení - objednal jsem software (né fyzickou verzi), který má být doručen do 1 hodiny nebo max 24 hodin. Uběhly 3 dny a nic (čímž byla porušena smlouva), začínal jsem být bezradný a celý případ chtěl předat ČOI. Rozmyslel jsem si to až na poslední chvíli kdy po nespočetném množství e-mailů a zpráv na "live chatu" (který je téměř mrtvý) konečně došel e-mail s kódem pro produkt. Ale aha, kód byl neplatný... A tak uběhlo dalších několik dní, během kterých jsem opakovaně obchod urgoval, aby se alespoň vyjádřil k problému. Po dalších 2 dnech čekání se mi konečně dostalo omluvné odpovědi s dalším, nyní platným, kódem. Abych celou věc shrnul: Obchod má naprosto trystní dobu dodání, která neodpovídá standardům 21. století a vzhledem k neuvěřitelně pomalé komunikaci (s avšak velice příjemným přístupem k zákazníkovi) se celá věc může zdát jako podvod. Svůj produkt jsem nakonec obdržel a tak chci dát obchodu alespoň poloviční hodnocení. Nevím, jestli se vyplatí ty nervy a ten ztracený čas, za ušetřených pár stovek - to už je něco nad čím se musíte sami rozhodnout.

Jakub Adam Olbert - obj. č.: 2018001112

• levne ceny
    • zaplatil jsem pred 2 tydnama a jeste neprisel kod produkt

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za hodnocení a omlouváme se za komplikace, objednávka se nám bohužel nespárovala s platbou, tudíž bylo nutné prověřit platbu manuálně po Vašem podnětu, zakoupená hra Vám byla odeslána.

• Ceny

Dlouhá doba dodání 8 hodin

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za hodnocení.