• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Rychlost dodávky,solidní dodavatelská firma/bylo zasláno avízo .

Reakce obchodu Elektrochram

velice děkujeme za udělení 100% recenze, velice si ji vážíme. Přejeme příjemný den.

tým elektrochram.cz
    ---------------------------------------------------------------------------------

• Rychlosr

• bez problémů.

Reakce obchodu Elektrochram

velice děkujeme za udělení 90% recenze, velice si ji vážíme. Přejeme příjemný den.

www.elektrochram.cz

ačkoliv mi slíbili dodat zboží k určitému datumu, nedodrželi to, cnejsou spolehliví

Reakce obchodu Elektrochram

omlouváme se, chyba vznikla při komunikaci s přepravcem a zboží Vám bylo dodáno dříve.

Elektrochram.cz

• Jsem spokojen.

Vše v pořádku.

www.elektrochram.cz

Bezproblémový, spolehlivý a rychlý nakup zboží!!!!!

www.elektrochram.cz

• okamžitá reakce prodejce, ještě týž den měl zboží dopravce
    • v době nákupu velmi příznivá cena, za 2 dny byla navýšena o 300 Kč
    • žádnou jsem nezjistil

• Bezproblémový obchod

www.elektrochram.cz

Zakoupil jsem 31.12.2019, protože jsme potřeboval provést nějaké nákupy ještě na konci roku, nicméně i přes odeslání peněz ještě ten den mi to hodili na rok 2020, takže první zrada. 3.1. zpráva na email, že zásilka byla expedována. 6.1. nic, poštovní sledovač neeviduje žádnou podanou zakázku, takže je kontaktuji telefonicky s dotazem, co se děje. Paní na telefonu mi říká, že to ověří a zavolá zpátky. Nezavolala. Další den volám na kontakt na obchodní oddělení, odpověď stejná - zjistím a ozvu se zpátky. Tentokrát ovšem ale přijde emailem odpověď: "..bohužel se balíček ztratil někde při předávání dopravci.." a nabízí mi bílé provedení, protože modré není skladem. Mobil přijde, ale nejde zasunout nabíječku do USB. Reklamace přímo přes Moje galaxy - vyřízeno, opraveno. Dnes se mi zablokoval Netflix, protože z mého nového telefonu z CZ distribuce ho již někdo jiný používal na jiné konto před tím, než jsem tento nový nepoužitý telefon z CZ distribuce koupil.
    No comment, pokud se chcete vyhnou tomu, že vám někdo prodá poškozenou ojetinu s popisem nového telefonu z CZ distribuce, důrazně nedoporučuji.

Reakce obchodu Elektrochram

pokud jak tvrdíte by zboží nebylo z CZ distribuce tak by Vám autorizovaný servis zboží neopravil.

Takže zde lžete, protože program Moje galaxy je pouze pro autorizovanou českou distribuci, oprava jak píšete proběhla v pořádku.

Zboží tedy bylo nové a nepoužité, pravděpodobně ho pouze neumíte používat.

Elekrochram.cz

• rychlost dodání
    • cena výrobku
    • komunikace obchodu se zákazníkem

www.elektrochram.cz

• Přišlo o den později než bylo uvedeno

Reakce obchodu Elektrochram

velice děkujeme za udělení 90% recenze, velice si ji vážíme. Omlouváme se za delší dobu dodání. Přejeme příjemný den.

vše o.k.

• Rychlost, bez chyby

www.elektrochram.cz

• Rychlé doručení objednávky, doporučuji.
    • Neusnout na vavřínech !!!!!!!!!!!!!!

• Okamžité odeslání

www.elektrochram.cz

Nakupovala jsem zde poprvé a byla jsem velmi spokojená jak s informacemi o doručení, tak s rychlostí doručení

www.elektrochram.cz

Nakoupeno přes Heuréku, vše rychlé, bez problémů.