• Gril meli nejlevnejsi na trhu a doruceni rychle cca 2dny. Za me rozhodne doporucuji...

Reakce obchodu Elektrochram

velice děkujeme za udělení 100% recenze, velice si ji vážíme. Přejeme příjemný den.

tým elektrochram.cz
    ---------------------------------------------------------------------------------
    www.elektrochram.cz

• Doprava a komunikace s obchodem bez problémů
    • Nedodrželi jimi udávaný termín doručení.

Reakce obchodu Elektrochram

velice děkujeme za udělení 80% recenze, velice si ji vážíme. Zároveň se omlouváme za posunutí termínu dodání. Přejeme příjemný den.

www.elektrochram.cz

Zboží jsem objednal prez int.a jelikož jsem byl zrovna v tu stavil jsem se a zboží mi bylo bez připravy a zbytečných keců jako jsou jinde vydáno.dekuji

www.elektrochram.cz

Objednal jsem TV a obratem provedl její úhradu převodem. Po 11 kalendářních dnech mně obchod informoval, že výroba TV byla zastavena a že ruší objednávku. Peníze mně byly na účet vráceny (připsány) až po 6 pracovních dnech. Očekával bych, že celý proces bude výrazně rychlejší.

Reakce obchodu Elektrochram

děkujeme za Vaší recenzi. Přístroj byl veden jako skladem externě a dodavatel nám v avizované datum TV nedodal a poté nám sdělil že již ani nedodá. Kolega z obchodního oddělení se snažil televizor všude možně sehnat ale jelikož se jednalo o ukončený model, nepovedlo se mu to. Za vzniklé nepříjemnosti se omlouváme.

Naprosto bez problémů, spokojenost

www.elektrochram.cz

Široký sortiment, rychlé vyřízení objednávky, velmi příznivé ceny

www.elektrochram.cz

• rychlé dodání a dobrá cena

• Rychlost.

www.elektrochram.cz

Až neuvěřitelně rychlé doručení. VŠE ok.

• perfektní

• Asi ceny?
    • Vše ostatní

Komunikace velký špatný

Dobrý den pane Tůma,

děkujeme za hodnocení.
    Vaše nedoporučení nás velice mrzí. V systému jsme nenašli žádnou komplikaci proč bychom si toto nedoporučení zasloužili.
    Taktéž ani v emailové korespondenci nebyl dohledán žádný email kde by jste cokoliv psal.
    Kolega z obchodního oddělení Vás bude kontaktovat abychom zjistily kde byla potíž a vše napravily.
    Děkujeme

www.elektrochram.cz

Můj první nákup,vše proběhlo bez problému

www.elektrochram.cz

obchod si účtoval dopravu za dpd i když ji pak poslal zboží českou poštou a navíc pak lhal. Malé plus je, že pak komunikoval.
    Přeplatek za dopravu, ale hned poslal zpět.

Reakce obchodu Elektrochram

všechny informace jsou uvedeny v košíku, to že si informace neumíte přečíst bohužel ovlivnit neumíme ovlivnit, samozřejmně zde šlo o princip protože 30 Kč, které jste si zvolila jako špatný příplatek přes DPD byl okamžitě vrácen.

Tak snad příště Paní Bischofová bude vše v pořádku.

Elekrochram.cz

• Dodrá cena a serioznost

OK

www.elektrochram.cz

• Rychlé jednání,zboží za dva dny doma

• Rychle vyřízeno

www.elektrochram.cz

Zboží jsem dosud neobdržel (pozítří to bude 14 dní od objednávky) a ani jednou mě obchod nekontaktoval, ačkoli v potvrzení objednávky píše, že budu o průběhu kontaktová e-mailem. Po mém telefonátu jsem byl ubezpečen, že mne budete informovat o dodání, ale ani jednou se nikdo více neozval.

Reakce obchodu Elektrochram

bohužel nám dodavatel posunul termín doručení, to jsme Vám také sdělili, za nepříjemnosti s objednávkou se Vám omlouváme.

Elektrochram.cz

• výborné ceny
    • nedá se platit kartou

Obchod jsem vybral pro velmi výhodné ceny a po ověření recenzí potvrzujících jeho serióznost začal objednávat. Vše proběhlo přesně tak jak mělo (včetně doručení z externího skladu), takže spokojenost a rád zde nakoupím znovu.

Reakce obchodu Elektrochram

velice děkujeme za udělení 100% recenze, velice si ji vážíme. Bohužel náš systém neumí online platby kartou. Přejeme příjemný den.

www.elektrochram.cz

• není možnost platit přes platební bránu

Reakce obchodu Elektrochram

velice děkujeme za udělení 80% recenze, velice si ji vážíme. Přejeme příjemný den.