Až neuvěřitelně rychlé doručení. VŠE ok.

Reakce obchodu Elektrochram

velice děkujeme za udělení 100% recenze, velice si ji vážíme. Přejeme příjemný den.

tým elektrochram.cz
    ---------------------------------------------------------------------------------

• perfektní

• Asi ceny?
    • Vše ostatní

Komunikace velký špatný

Dobrý den pane Tůma,

děkujeme za hodnocení.
    Vaše nedoporučení nás velice mrzí. V systému jsme nenašli žádnou komplikaci proč bychom si toto nedoporučení zasloužili.
    Taktéž ani v emailové korespondenci nebyl dohledán žádný email kde by jste cokoliv psal.
    Kolega z obchodního oddělení Vás bude kontaktovat abychom zjistily kde byla potíž a vše napravily.
    Děkujeme

www.elektrochram.cz

Můj první nákup,vše proběhlo bez problému

www.elektrochram.cz

obchod si účtoval dopravu za dpd i když ji pak poslal zboží českou poštou a navíc pak lhal. Malé plus je, že pak komunikoval.
    Přeplatek za dopravu, ale hned poslal zpět.

Reakce obchodu Elektrochram

všechny informace jsou uvedeny v košíku, to že si informace neumíte přečíst bohužel ovlivnit neumíme ovlivnit, samozřejmně zde šlo o princip protože 30 Kč, které jste si zvolila jako špatný příplatek přes DPD byl okamžitě vrácen.

Tak snad příště Paní Bischofová bude vše v pořádku.

Elekrochram.cz

• Dodrá cena a serioznost

OK

www.elektrochram.cz

• Rychlé jednání,zboží za dva dny doma

• Rychle vyřízeno

www.elektrochram.cz

Zboží jsem dosud neobdržel (pozítří to bude 14 dní od objednávky) a ani jednou mě obchod nekontaktoval, ačkoli v potvrzení objednávky píše, že budu o průběhu kontaktová e-mailem. Po mém telefonátu jsem byl ubezpečen, že mne budete informovat o dodání, ale ani jednou se nikdo více neozval.

Reakce obchodu Elektrochram

bohužel nám dodavatel posunul termín doručení, to jsme Vám také sdělili, za nepříjemnosti s objednávkou se Vám omlouváme.

Elektrochram.cz

• výborné ceny
    • nedá se platit kartou

Obchod jsem vybral pro velmi výhodné ceny a po ověření recenzí potvrzujících jeho serióznost začal objednávat. Vše proběhlo přesně tak jak mělo (včetně doručení z externího skladu), takže spokojenost a rád zde nakoupím znovu.

Reakce obchodu Elektrochram

velice děkujeme za udělení 100% recenze, velice si ji vážíme. Bohužel náš systém neumí online platby kartou. Přejeme příjemný den.

www.elektrochram.cz

• není možnost platit přes platební bránu

Reakce obchodu Elektrochram

velice děkujeme za udělení 80% recenze, velice si ji vážíme. Přejeme příjemný den.

www.elektrochram.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• zboží bylo rychle doručeno
    • přesně podle popisu
    • dobrá cena a kvalitní zboží
    • nelze platit kartou, zdarma platba předem na účet
    • nepodporují Uloženku ani Zásilkovnu, zasílají Českou poštou/DPD

Naprostá spokojenost, byť bych rád viděl možnost on-line platby kartou a odběru zboží místo Balíkovny České pošty na Zásilkovně nebo Uložence. Ale i tak bez problémů.

Reakce obchodu Elektrochram

velice děkujeme za udělení 100% recenze, velice si ji vážíme. Bohužel náš systém neumí online platby. Přejeme příjemný den.

• rychlost, cena výrobku

Doporučuji, udělala jsem dobrou zkušenost

• Dobré ceny
    • Rychlost dodání zboží
    • Široký výběr zboží

Zboží bylo velice rychle dodáno. Obchod má široký výběr zboží za příjemné ceny. Komunikace obchodu se zákazníkem je příkladná.

• Pohoda
    • 0

• Rychle dodani

www.elektrochram.cz

Dostal jsem jiný výrobek než jsem objednal-starší a levnější model. Komunikace byla možná pouze emailem, na tefon se nedá dovolat. Ten správný následně nedorazil ani během dalšího týdne i přes několik slibovaných ale nesplněných termínů. Po odstoupení od smlouvy a osobním vrácení výrobku trvalo více než 2 týdny, než jsem dostal peníze zpět. Náhradu z dopravu výrobku jsem nedostal žádnou i přesto, že jsem ji uvedl v předepsané kolonce formuláře pro odstoupení od smlouvy.

Dobrý den pane Krumphanzl,

Děkujeme za Vaše hodnocení. Dovolíme si reagovat a uvést vše na správnou míru jelikož Vámi zde sdělené informace neodpovídají zcela skutečnosti. Máte pravdu že expedice opravdu zaměnila Vámi objednaný produkt G21 Smoothie perfect Vitality za G21 Smoothie Vitality. Pro tyto případy je zřízen email kam stačí napsat, vše je do 48 hodin zpracováno a odesláno. Telefonní čísla na které jste volal bylo obchodní oddělení a expediční oddělení které nemá plnou kompetenci toto řešit. Na požadovaný email nedorazilo nic. Poté co kolega z obchodního oddělení sdělil že vznikla tato chyba, bylo do dvou dnů vše vyřešeno.
    Odstoupení od kupní smlouvy bylo dodáno 30.1.2020 a zpracováno bylo 12.2.2020. Zdržení nastalo kvůli tomu že jste přístroj poškodil a čekalo se na vyjádření servisu. I přes Vámi způsobenou komplikaci se nejednalo o 14 dní.
    Při odstoupení od kupní smlouvy se proplácí poštovné které vzniklo zákazníkovi při dodání objednávky,. Při odstoupení od kupní smlouvy se za zaslání zpět k nám peníze neproplácí . Bohužel za Vaší neznalost my nemůžeme. Kdyby bylo podle Vás, mohli bychom si všichni objednat přepravu za tisíce korun a měli bychom ji tedy vždy proplatit.

Díky výše uvedenému je pro nás a doufám i pro zákazníky Vaše recenze zcela irelevantní.
    Jsme rádi že jsme Vaše lži mohli uvést na pravou míru.

• Dobrá cena, rychlé doručení