• standard
    • účtuje dodání přes internet

• Rychlá komunikace

• Dobré ceny zboží
    • Možnost osobního odběru na prodejně
    • Široký sortiment
    • Pomalé stránky
    • Méně přehledné

U některého sortimentu výrazně
    lepší ceny než u konkurence.

• možnost osobního odběru - lokalita
    • Malý obchod, který zboží dodává přes velkoobchod.

Pane Bednář, po přečtení vaší rozhořčené odpovědi a komentářů dalších zákazníků jsem nalezl pravděpodobnou příčinu: používáte několik adres a ta s odpovědí (ale jiná než z potvrzení objednávky) padá mi automaticky a možná i dalším do spamového koše. Ten ovšem málo kdo běžně kontroluje. Další problém asi bude i v aktualizaci webu- obě položky v okamžiku objednání byly skladem (podobnou zkušenost učinili dle komentářů i jiní). tolik na vysvětlení mé recenze dál již emailem soukromně. RH
    P.S. opravuji hodnocení, první nákup byl bez problémů a tento snad dořešíme k oboustranné spokojenosti také

Reakce obchodu Elbedy.cz

Pokud má zákazník na mysli e-mailové adresy, používám jen jednu ( [email protected] ). Odchozí pošta jde jen z této adresy. Aktualizace stavu skladu na webu se provádí každých 10 minut. Je možné, že když byl stav 1ks si před Vámi v oněch deseti munutách objednal položku někdo další a v okamžiku vyplňování objednávky se to ještě neprojevilo. Jaroslav Bednář.

zboží na skladě objednané týden a půl před vánocemi nedorazilo, navíc ani do dnes (28.12.) žádná komunikace např. s upozorněním, že zboží vyprodali, zvažuji zrušení objednávky

Reakce obchodu Elbedy.cz

Nevím proč mě člověk, který neumí odpovědět na tři zprávy osočuje.Pán si objednal 16.12. dvě položky. 1 nebyla skladem, druhá ano. Ve dnech 16., 17. a 20.12 jsem mu napsal zprávu: Nevím, zda jste si všiml, že druhá položka není skladem. Doba dodání cca 10-14 dní. Jak to chcete řešit, dejte mi vědět.
    Můžete si vybrat jiný adapter, nebo položku zrušit, nebo čekat. Do dneška se nevyjádřil a teď mě pomlouvá, že nekomunikuji. Kolik musím napsat zpráv, aby se probudil.
    Přesto, že mě pán pomluvil, přeji mu hezký rok 2011 a lepší náladu. Jaroslav Bednář

• slušné jednání

• nabízí levné produkty
    • špatná dostupnost kamenného obchodu pro osobní odběr

kdo šetří, má za tři, ale počká si a možná se nedočká.

• -rychlost vyřízení už 2 objednávek (zboží skladem) - dopravou DPD Express doručení balíku následující pracovní den
    • -dotazy emailem byly vždy zodpovězeny (ale cca za 2-3 dny)
    • -ceny slušné
    • -vcelku dražší doprava, myslím, že u zboží za 15 000,- by mělo smysl uvažovat o nabídnutí levnější dopravy nebo i dopravu zdarma
    • -méně přehledná stránka. kdybych nevěděl co chci, asi bych to tam nenašel ;)

-můžu doporučit, během nákupu mě nic nepříjemně nepřekvapilo. Od začátku jsem věděl Co, Kdy a Za kolik dostanu a také to tak bylo

• výborné ceny, budu zde hledat na prvním místě
    • některé zajímavé artikly by si zasloužily lepší popis

dívejte se nejdříve sem, pak někam jinam... tady jsou ceny ok...

• Výdejní místo bylo blízko mého bydliště, chtěla jsem si zboží převzít osobně plus neplatit poštovné s dobírkou.
    • - Dodací lhůta. Objednala jsem zboží údajně skladem, ani do týdne jsem nedostala zprávu, že si mohu vyzvednout. - Obchod nedal žádné vysvětlení, to já jsem musela zavolat co se děje.Zdržení sváděno na jiné (tj. externí sklad).Když jsem musela volat podruhé a zboží bylo pořád v nedohlednu objednávku jsem zrušila. Paradoxně teprve pak se začalo něco dít, pan Bednář volal sám a zboží by mi údajně dodal asi hned druhý den. Po předchozích ujišťováních jsem ale už neměla sílu čekat, zboží objednala JINDE a vyzvedla druhý den.

Lhůta: Pokud budete mít to štěstí a vaše zboží bude OPRAVDU skladem, pak to může být dobrý kup. Pan Bednář zvedá telefony (nedala jsem plný počet komunikace, protože iniciativa musela jít ode mě). Mě naštvalo, že zboží slibuje skladem a v takovém případě čekám, že ho dostanu do 3 dnů, max. když v pondělí objednám bude v pátek. Když se to nestalo, každý další den čekání byl otravný až jsem to zrušila. Pokud bych od začátku počítala s tím, že zboží bude např. "k dodání do 10 dnů" nerozlobilo by mě to tak, jako tohle.
    Přehlednost: kdybych neznala přesný název výrobku, měla bych asi problémy ho na stránkách objevit :-o

• Průměrná internetová cena.
    • Možnost vyzvednutí zboží osobně.
    • Dodací lhůta 8 dnů je na internetový obchod trochu dlouhá, když je uvedeno "Skladem".
    • Informaci o problémech s dodávkou jsem získal po několika urgencích.
    • Rovněž faktura mě byla slíbena ihned, dostal jsem ji po dvou urgencích

Zboží jsem potřeboval co nejdříve - možnost osobního vyzvednutí v místě mého bydliště
    Pokud na zboží nespěcháte tak doporučuji.

• přehlednost, sortiment

dobrý, akorát dotazník na moji spokojenost přišel o den dříve než zboží

• Zatím jsem nezjistil vůbec žádné. Snad trochu ceny.
    • Objednal jsem zboží, které bylo skladem (5.9.2010). Podle obchodu doba dodání 3 dny (ČP). Do dne 16.9.2010, bez vysvětlení, nic nedodáno.
    • 14.9.2010 jsem poslal e-mailem dotaz na mou objednávku. Dodnes se nikdo neobtěžoval reagovat.

V nabídce tohoto obchodu mě zaujaly ceny a termín dodání ČP.
    Bohužel pro již výše uvedené důvody (skutečný termín dodání a žádná komunikace)tento obchod nedoporučuji.

• Dobrá komunikace se zákazníky, odpovídají na dotazy a není problém zaslat zásilku na jiné místo než je v objednávce.
    • U některých výrobků je delší dodací lhůta.

Je to můj druhý nákup a jsem s tímto obchodem spokojená.

• dobré webovky - prehlednost
    • maximalni sortiment vyrobku

super komunikace
    plne funkcni zbozi

• Rozhodl jsem se obchod vyzkoušet jelikož měl výhodné ceny.
    • Největší slabinu obchodu bych vyděl asi v přehlednosti stránek, mě osobně přišli oproti jiným internetovým obchodům málo přehledné.

V tomto obchodě jsem nakupoval poprvé a zboží dorazilo v pořádku, na spoždění a ostatní věci jsem byl okamžitě upozorněn e-mailem. Pokud se u zboží neobjeví žádná vada v blízké době tak při hledání zboží bych doporučil nahlédnout i sem.

• Pekna cena, super rychlost.

• Vše rychle a bez keců
    • Přehlednost se dá vylepšovat všude a pořát

• Rychlá komunikace, zboží bylo opravdu skladem a hned odesílali.
    • -

Výborná komunikace a solidní jednání. Dobré ceny.