• Nízké ceny, dobrý výber
    • Delka dodaci lhuty

Prumerny obchod s vyhodami a nevyhodami

Reakce obchodu Elbedy.cz

Dodací lhůta - Objednáno v pátek odpoledne, proto se dodání posunulo o ty dva dny pracovního volna, Česká pošta má zavřeno, stejně jako ostatní dopravci.Bednář

• přehlednost
    • přijatelné poštovné
    • dobrá komunikace

Našla jsem zboží, které jsem hledala, cena byla dobrá a hlavně, což v porovnání s ostatními obchody převážilo, byla cena poštovného a balného, která jinak u vždy od koupě odradila, protože když přičtu cenu poštovného a balného, tak veškeré výhody, týkající se ceny zboží, končí. Jinak obchod doporučuji.

• 1/V mém případě lepší cena
    • 2/možnost vyzvednout zboží osobně

• opravdu dlouha dodaci lhuta, kdyz neco objednam ve stredu a penize dorazi ve ctvrtek, tak ocekavam, ze zbozi bude odeslano v patek a ne za tyden..

Sic ma pan Bednar dobry vyber a velmi dobre ceny, mel by zapracovat na rychlosti zpracovani objednavek. nebyla to sice uplne tragedie, ale ke spokojenosti take chybelo dost. jinak si nemam na co stezovat, ale ani co chvalit.

Reakce obchodu Elbedy.cz

Zdržení v dodávce vzniklo tím ,že dodavatel měl v týdnu, kdy první dva dny byly svátky, celý týden zavřeno. Bohužel jsem to nevěděl předem. Omlouvám se za zdržení. Bednář

• perfektní komunikace
    • málo reklamy na internetu, těžko se o něm lidé dozví

Kvalitní prodejce, spolehlivý, ochotný a komunikativní.

• nemusím nikam chodit,
    • cena výrobku,
    • -

cena výrobku,
    doporučila bych tento obchod druhým,
    dobré ceny

• Skvělá cena, celkem velký výběr
    • málo produktů na skladě, nutnost čekat až dorazí

• Delší dodací lhůta

• V Elbedy seženete i věci, které jsou těžko k sehnání a ještě za vynikající cenu. Co víc si přát.
    • Velice nepřehledný e-shop.

• dobrá cena

měli skladem zboží, které se jinde příliš nevyskytovalo a ještě bylo za velmi dobrou cenu :-)
    Na zásilku jsem čekal 4dny, ale jen vinou české pošty (obchodní balík má prý standardně dod. dobu 3-4 dny :-( ) Z Elbedy zboží expedovali hned druhý den po objednávce!
    Průběžně jsem byl informovám maily o stavu zásilky.
    Na nezávislý dotaz mailem reagovali promptně.
    Mohu doporučit!

• V porovnání s velkýmy e-shopy nabízejí opravdu zajímavé ceny a jsou kousek od mého bydliště.
    • Velice nepřehledný e-shop.
    • Předem nejasná doba dodání zboží.
    • Omezená doba osobního převzetí jen na 2 hodiny denně.

Pokud vám nevadí omezená doba vydávání zboží, nebo si zboží necháváte posílat poštou. Můžu tento obchod rozhodně doporučit. Ceny, hlavně u prémiových značek, mají o mnoho nižší, než známá konkurence.

Reakce obchodu Elbedy.cz

Nevím proč je nejasná doba dodání, je popsána na webu, omezená doba byla z provozních důvodů jen 2 týdny, nyní je opět od 9 do 16. hodin. Bednář.

• velka nabidka

• - pro mne vzdálenostně nejbližší pro osobní vyzvednutí
    • - cenově výhodnější, než jiné e-shopy
    • - vstřícná komunikace a odbornost při telefonickém kontaktování před vlastní objednávkou
    • - byl to první nákup a nevýhodu jsem žádnou nezaznamenal

- nakupuji přes e-obchody už několik let a zatím jsem byl vždy spokojen,
    - tento obchod je pro mne výhodný z hlediska vzdálenosti pro možnost osobního převzetí zboží a neplacení poštovného,
    - srovnával jsem v této vzdálenosti i další obchody a tento byl z hlediska mého zájmu o konkrétní zboží nejlepší v ceně,
    - doporučuji ostatním zájemcům tento obchod pro vstřícné jednání majitele a rychlost vyřízení objednávky

• Dobré ceny
    • Dobrá komunikace
    • Možnost nákupu bez registrace
    • Nepřehledný a pomály e-shop
    • Krátká otevírací doba

Přiměřené ceny s možností nákupu bez registrace.

Reakce obchodu Elbedy.cz

Nepřehlednost je věć názoru, rychlost je vždy daná rychlostí připojení PC, na tu má struktura shopu malý vliv. Bednář

• po prvním nákupu nelze hodnotit

dtto

• Nemel jsem zadny problem

Vedel jsem jake zbozi hledam a tento chop mel mnou pozadovane zbozi temer nejlevnejsi. dva levnejsi chopy jsem zavrhl ohledne spatne zkusenosti. Webove stranky jsem neprohlizel , jelikoz jsem presne vedel jakou znacku a tip vyrobku hledam.DOPORUCUJI

• rychlý, přijatelné ceny - nižší než je průměr
    • stranou centra,bez internetu bych ho nikdy neobjevil

Reakce obchodu Elbedy.cz

Kdybych byl v centru, asi by se to projevilo na cenách zboží. Každá výhoda bývá vykoupena nějakou nevýhodou. A pokud je zboží zasíláno, kupujícímu je naprosto jednou, zda z centra města, nebou z lesa v horách ( což není můj případ ). Bednář

• Okamžitá zpětná vazba, ověření objednávky, telefonická konzultace.

Nalezl jsem nejvýhodnější cenu.
    Nalezl jsem velmi specifické zboží.
    Pan Bednář mě telefonicky kontaktoval, poradil mi s odstraněním nekorektního nastavení mého prohlížeče, abych mohl uskutečnit objednávku.
    S klidným svědomím můžu tento e-obchod doporučit.

• ceny vyrobku
    • trosku neprehledne stranky

dobry obchod

• -rychlost dodání od objednávky
    • -informace emailem v průběhu dodávání
    • zatím neznám

vypadá spolehlivě - byl to první nákup a zatím bez reklamace