• kvalitní zboží,rychlé dodání,profesionální jednání.

• Velmi dobrá komunikace, doporučení zboží na základě zkušeností.

• Solidní a rychlé jednání,skvělá komunikace.

vše OK

• Oceňuji nápaditý styl komunikace, ale zejména mi opravdu dobře telefonem poradili.

není nevýhod

• Zboží jsem objednával z důvodu toho, že mělo být skladem a očekával jsem jeho brzké doručení. Místo mi přišly stejné e-maily, že pro zboží někdo už letí do skladu a zboží ani po více než týdnu nemám

Reakce obchodu ECstore.cz

Dobrý den, moc nás mrzí, že jste nebyl s námi spokojen. Objednal jste 30. 6. 2021, pak byl víkend a v pondělí a úterý státní svátek. Přepravci o svátkách nejezdí a i my máme zavřeno. I my musíme o svátkách odpočinout a nadechnout se v "outdooru" ;). Svátky letos krásně vyšly a dočkali jsme se 4 volných dnů. S pozdravem a horám zdar Jakub

spolehlivě a rychle

• Nejlepší komunikace jakou jsem kdy zažila v internetovém obchodě! Při každé změně v expedici zboží došel originální email. Opravdu skvělý obchod!

• Cena, rychlost dodaní

• Dobra komunikace

Balicek byl expedovan o den pozdeji, nez slibovali, ale pri dotazu mailem na expedici reagovali do 30 min s omluvou, ze dopravce mel nehodu a nemohl dorazit. Takze s dodanim za 3 dny, coz neni zadny problem.

• Nejlepší cena
    • Trvalo týden, než došlo o odeslání zboží, takto si nepřdatavuji zboží skladem.
    • Dotazník spokojenosti přišel dřív než zboží

Reakce obchodu ECstore.cz

děkujeme za ojednávku na ECstore. Objednával jste před víkendem a navíc přes košík Heureky. Vždy je kvůli rychlosti lepší dělat objednávku přímo přes stránky obchodníka (a ne přes prostředníka). Zboží se Vám expedovalo ihned po víkendu. Bohužel přepravci to trvalo o den déle a můžete si to ověřit přes track and trace kód přepravce.

Děkujeme za pochopení

Jakub, ECstore

U objedaneho zbozi sice bylo uvedeno, ze je skladem, ale ani po tydnu jeste nedorazilo.

Reakce obchodu ECstore.cz

u vámi objednaného produktu je uvedeno odeslání do 5 pracovních dní od objednávky. Není zde uvedené skladem. Dostupnost máte uvedenou nad cenou u stránky produktu.

Děkujeme za pochopení

Jakub, ECstore

• Dobré ceny.
    • Poslání trvá o něco déle.

• Slušný výběr

Vše ok.

• Vše bez problémů a ještě jsem dostal Tatranku!

doporučuji, vše v pořádku

• Velmi rychlé dodání

Se zbožím mi přišla i malá pozornost od obchodníka. Nečekané, a velmi milé, gesto.