Velmi vstřícný a osobní přístup při výměně zboží

• Vše OK , Profesionální

• Velmi dobrý výběr, kvalitni firmy
    • Velmi dobrá komunikace
    • Slušně nízké ceny
    • Dobře poradí, je-li třeba
    • Nevim

Doporučuji, nakupuji tady často a jsem spokojený.

vše v pořádku

Rychlost dodani. Vse probehlo bez problemu. Objednane zbozi odpovida obrazkum na strankach. Opasky Singing rock - bezva zpracovani a material. Skvele funkcni a bytelna rychlospona.

• Velmi dobrá komunikace

• Zboží skladem
    • Dobrá cena

• poslala jsem zpět nevyhovující zboží,jsou to 2 týdny a stále jsem neobdržela zpět peníze,na meil nikdo nereaguje

Reakce obchodu ECstore.cz

zboží jsme od Vás obdrželi 20.6. a je to tedy 1 týden od převzetí. Nejsou to tedy 2 týdny jak píšete. Zboží se musí překontrolovat, zdali je v pořádku a pak vracíme zpět peníze na Váš účet. Zákonná lhůta je 2 týdny, u nás to děláme kolem 7-10 dnů.

Zároveň jste nám psala email v neděli a v pondělí ráno jsme Vám na email odpovídali. Opět není pravda, že na email nikdo nereaguje. Pokud odpověď v emailu nemáte, překontrolujte si nevyžadanou poštu (spam).

Také jste nám dnes ráno telefonicky volala a vše jsme Vám sdělili i telefonicky. Pak nám dáte negativní reakci a navíc nepravdivou?

Hezký den a hlavně horám zdar

Jakub, ECstore

• Výborná vstřícná komunikace, rychlé dodání, parádní ceny. Vřele doporučuji.

• Cannot be delivered (addressee unknown)

The webshop sent the package to the wrong address.
    Re-delivery and address correction will cost 4 euros. I hope I get the package.

Reakce obchodu ECstore.cz

You wrote clearly delivery adress in the basket and we send it there. You have to fill it properly when you make a order.

Pecka, ochota, rychlost

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Skvělý přístup k zákazníkovi
    • Kvalita zboží

ochota poradit, i když bylo zboží ve 14 denní dodací lhůtě - přišlo již za necelý týden

V obchodě jsem objednala proto, že u požadovaného zboží bylo uvedeno, že je skladem a expedice je do 24 hodin v pracovních dnech. Objednala jsem v pátek v 15:00, obchod má uvedenou pracovní dobu do 17h. Tak v pátek se nedělo nic. V pondělí mail, že už pro zboží běží do skladu. V úterý ráno jsem pro jistotu volala a byla jsem panem Měkotou ubezpečena, že ve středu je zboží u mě, nedělo se ale nic, pouze přišlo z obchodu oznámení, že byl balík předán české poště spolu s trackovacím číslem - po zadání do vyhledavacího systému české pošty, ale nic - balík jim byl sice nahlášen ale nikoliv předán! Ve středu mě pan Měkota už pro jistotu nezvedal telefon a na písemný dotaz mě odkazoval na českou poštu, která balík ještě fyzicky ani nepřevzala (což dobře věděl)! Po výhružce, že odstoupím od smlouvy, přišlo ve středu večer oznámení české pošty o převzetí balíku a ve čtvrtek jsem ho konečně obdržela. Vzhledem k tomu, že se jednalo o druhý totožný problém s tímto obchodem a postrádám zde absolutně férové jednání, rozhodně nedoporučuji! Pro toho, kdo na dodání nespěchá a nevadí mu si počkat, až bude mít pan Měkota čas a chuť odevzdat balíky přepravcům, tak asi OK. Za mě je pan Měkota vážně měkota a již nikdy z EC STORE určitě nic neobjednám!

Reakce obchodu ECstore.cz

logisticky není možné, aby Vám objednaný balík v pátek pozdě odpoledně byl doručen v pondělí. To jsme Vám i v pondělním telefonu vysvětlovali. V úterý jste nám volala v 7:00 a v tento čas nejsme v kanceláři (proto jste se nedovolala) - viz naše otevírací doba. Měli jsme od Vás SMS a na tu jsme Vám odpověděli (po 9.hodině) a měli jsme to jako uzavřené..

Přepravce ČP k nám jezdí pro balíky ráno do 10:00, takže v pondělí od nás balík neodešel, protože se jednoduše nestihl zabalit. Byl připraven na úterní svoz a také byl ČP předán - řidiči ČP, který k nám dodávkou pro balíky jezdí. V úterý Vám byl odeslán i trackovací číslo zásilky. Proč si to ČP na depu nenascenovala, tak to opravdu nevíme a balík z jejich strany odešel po jedodenním zdržení z depa ve středu a ve čtvrtek Vám doručila.

Jakub, ECstore

Minden rendben zajlott a rendeléseim kapcsán, ami nincs raktáron az több hét volt , de rendben megérkezett . A Petzl tudom ,hogy 4-5 hetente szállít a forgalmazóknak , a cipzáras kapucnis szuper Singing Rock pulcsim óta tudom,hogy a ők is. Jó munkához idő kell!

Vse v poradku

• V momente kdy neco z objednavky chybi na sklade oproti ocekavani, tak se eshop telefonicky ozve a situaci se zakaznikem aktivne resi.
    • Celkem dobry vyber pro lezeni a vse vetsinou za nizsi ceny nez u konkurence.
    • Zaznamenal jsem pripady, kdy nektere zbozi melo byt dostupne, ale nebylo ani v dohledne dobe k dispozici. Tedy nevyhodou je ne vzdy aktualizovany eshop.

Mam za sebou tri (ne uplne drobne) objednavky. Ta prvni hned po Novem roce se tahla. Byly zmatky ve skladu i nedorozumneni v komunikaci. Dalsi dve objednavky vsak fungovaly naprosto bez vyhrad. Jeste jsem nic nevymenoval ani nereklamoval, tedy k tomuto se me hodnoceni nevztahuje.

Eshop dobry pomer cena vykon. Ja jsem spokojen.

• Dobra komunikace
    • Rychle vybavení objednávky

• Zboží deklarované jako skladem (expedice do 24 hodin) ve skutečnosti skladem nemají a nejsou schopni dodat.
    • I nyní je stále zboží na eshopu jako skladem