kvalitní poradenství
    výborná komunikace
    možnost doobjednávky

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Je mi líto delší dodací lhůty u Vaší objednávky - způsobena neohlášeným výpadkem u výrobce :-/ Prosím, při případné Vaší další objednávce, abyste se přihlásila o slevu 5% na celý nákup. Děkujeme Váš eČlovíček

• mám ho vyzkoušený

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, vážíme si Vašeho času, který jste věnovala hodnocení. Těší nás, že u nás ráda nakupujete.

• -kvalitní produkty
    • -příkladný zájem o zákazníka
    • -přehlednost produktů včetně popisu zboží
    • -zacílení na náročnější skupinu zákazníků - orientace na zdraví prospěšné výrobky

Nemám co dodat. Určitě doporučuji a přeji hodně zákazníků - i třeba jako pobídku pro rozšíření sortimentu.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Moc si ho ceníme. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojená.
    Váš eČlovíček

• Pro mě na jednom místě více zboží, které mě zaujme-oleje, hračky,látkovky, nábytek.
    • Nevím o slabinách.

Skvělá komunikace, rychlé doručení.

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme vám za hezké hodnocení. Jsme moc rádi, že se k nám ráda vracíte.

• prehlednost
    • zajimavy sortiment
    • rychle dodaci lhuty
    • skvele zabalene zbozi
    • prilis mnoho lakaveho zbozi

Spolehlivost, komunikace a Vyborny poradensky servis, to je ten duvod, proc se do obchodu zase rada vratim.

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme za Vaše pěkné hodnocení. Jsme moc rádi, že se k nám vracíte. Také děkujeme za vyjádření Vaší důvěry a spokojenosti s naším poradenstvím.
    Váš eČlovíček

• Nákup z pohodlí domova, jako každý internetový obchod
    • Platba předem

Je riskantní něco platit předem. Prodávající by měl nést toto riziko

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a názor, jsme rádi, že jste byl, u nás jinak, s vyřízením objednávky spokojen.
    Platba předem je v našem e-shopu jedna z možností. Nabízíme samozřejmě i platbu na dobírku, kdy zaplatíte přímo přepravci nebo na poště při převzetí zásilky. Pokud byste měl nějaké dotazy týkající se platby či způsobu objednání v našem e-shopu, prosíme, kontaktujte nás na e-mailu [email protected], jsme Vám k dispozici.
    Váš eČlovíček

• Obcas spatny popis zbozi.

OK.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, toto nás opravdu mrzí. Popisek jsme samozřejmě obratem po Vašem upozornění upravili. I když se hodně snažíme a popisky kontrolujeme, tak není v našich silách uhlídat na 100% přes 4000 položek zboží, které náš obchod obsahuje.. Na zlepšení pracujeme a děkujeme Vám za Váš podnět.

• přehlednost,

Rychlé zareagování na objednávku, podrobné informace o příjmu objednávky a jejím stavu. Určitě stojí za další objednávání, kvalitní obchůdek.

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme za Vaší recenzi. Vážíme si Vašeho času.
    Váš eČlovíček

• Dobré ceny, rychlé vyřízení objednávky, jedno zboží nebylo skladem a bylo mi za něj nabídnuto jiné - příjemná a rychlá komunikace po emailu.

Doporučuji.

Reakce obchodu eČlovíček

Jsme rádi, že jsme Vám mohli nabídnout jiný produkt a že jste nám vyšli vstříc při jeho výměně. Vážíme si Vaší ochoty.
    Váš eČlovíček

Spokojenost. Obchod mohu doporučit.

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme za Vaše doporučení.

• Přehledný
    • Dobrá komunikace o stavu zakázky

Reakce obchodu eČlovíček

Jsme rádi, že jste u nás byl spokojen a děkujeme za Vaší objednávku.

• je prostě úžasný

Reakce obchodu eČlovíček

Stejně jako naši zákazníci. Děkujeme za Vaší objednávku a recenzi.
    Váš eČlovíček

• Přehledný a vstřícný přístup...

Pokud jde o mě, až zas budu potřebovat lahvičky objednám je zase zde, protože nemám důvod nadále nevyužívat služeb eČlovíčka.

To nás moc těší.
    Děkujeme za Vaší objednávku i recenzi.
    Váš eČlovíček

• vybrane a osvedcene produkty pro det

doporucuji

Děkujeme za doporučení. Váš eČlovíček

• přehlednost webu, šíře sortimentu, odbornost prodejce - schopnost poradit - osobní znalost sortimentu, vstřícnost k nestandardním požadavkům
    • nenašel jsem slabinu :-)

Velmi přehledný webshop se širokým sortimentem, obsluhou co je schopna poradit díky osobním zkušenostem s prodávaným zbožím. Rychlost v dodání a vstřícnost při řešení neobvyklých přání a požadavků. Rozumné ceny za zboží i dodání.

Děkujeme za Váš názor. Jsme rádi, že jsme Vám mohli vyjít vstříc. Váš eČlovíček

Zboží dorazilo v pořádku a v čas.

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme za Vaší recenzi. Jsme rádi, že jste u nás byli spokojeni. Váš eČlovíček

• kvalitní zboží
    • dobrá cena
    • výborná komunikace

solidní prodejce

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme za Vaší recenzi. Vážíme si jí.
    Jsme rádi, že jste u nás byli spokojeni.
    Váš eČlovíček

• rychlost, kvalita a široký sortiment zboží, v neposlední řadě erudovanost majitelky a její maximální ochota

Doporučuji každému! V dnešní době nadstandardní snaha majitelky poradit, skutečně pomoci a ne jen prodat.

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme za Váš názor. Jsme moc rádi, že jste u nás byli spokojeni s nákupem a i s odpovědí na Vaše dotazy.
    Váš eČlovíček

• přehledná nabídka, rychlé dodání zboží
    • žádné jsem zatím neshledala

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Váš eČlovíček

• Sehnala jsem zboží, které jinde nebylo.
    • Žádné jsem nenašla

Absolutní spokojenost, dodržené termíny, dobrá komunikace.

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jsme Vám mohli vyhovět při vyřízení Vaší objednávky.
    A že jste u nás byla spokojená.