• Příjemná komunikace
    • Rychlost dodávky
    • Kvalita zboží
    • Žádné jsem nezjistila

Velmí profesionální a milá kominukace, rychlá dodávka zboží.

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme za hezké hodnocení našeho obchodu. Moc si ho vážíme a jsme opravdu rádi, že jste u nás byli s nákupem spokojeni. Váš eČlovíček.cz

• Velký výběr, přehlednost.

Doporučuji.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jste byli u nás vyřízením Vaší objednávky spokojeni. Váš eČlovíček.cz

Doporučuji.

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme za Vaše doporučení. Jsme moc rádi, že jste byli s naším obchodem spokojeni.
    Váš eČlovíček.cz

• jiné zboží než v ostatních obchodech

vcelku jsem spokojena.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za čas věnovaný recenzi našeho obchodu.
    Váš eČlovíček

• dobrá cena a rychlost dodání
    • nenašel jsem

dobrý obchod

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Váš čas při vyplnění recenze a také za Vaší objednávku. Jsme moc rádi, že jste u nás v obchodě byli spokojeni.

• Kvalitní zboží
    • velký výběr,
    • příjemné ceny

Jednoznačná spokojenost

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší recenzi a také objednávku v našem obchodě. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojená.
    Váš eČlovíček.cz

• obchod ponuka taky tovar ktory na slovensku je malo
    • je super

nakupujre oplati sa to

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Jsme rádi, že jste u nás našla zboží, které hledáte. Náš sortiment neustále rozšiřujeme, věříme, že Vám brzy budeme moci nabídnout i další produkty, které Vás zaujmou. Váš eČlovíček.cz

Naprosto dokonalá komunikace.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste u nás s nákupy spokojení a jsme také moc rádi, že se k nám vracíte.
    Váš eČlovíček.cz

Koupili jsme zde druhou tuto židličku, už napoprvé jsme byli spokojeni se zbožím i obchodem.
    Zvolili jsme pro nás neznámou přepravní službu, jelikož s Českou Poštou nejsme spokojeni.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup v našem obchodě a za vyplnění recenze. Jsme moc rádi, že jste u nás byli s nákupem i s produktem spokojeni. Vážíme si našich zákazníků, kteří se k nám vrací. Váš eČlovíček.cz

• Nízké ceny
    • Zboží, které jsem potřebovala bylo skladem
    • Místy nepřehledný eshop

Nákup proběhl bez problémů. Zboží dorazilo v pořádku.
    E-shop je místy nepřehledný. V rámci kategorií bych doporučila možnost filtrace (např. dle typu produktu, značky, atd.). Málo výrazná se mi jeví skladová dostupnost a předpokládaný termín dodání (u zboží, které není skladem).
    Nicméně, mnou požadované zboží bylo skladem a za velmi dobrou cenu (jednu z nejnižších na trhu). Což hodnotím velmi kladně.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za vyplnění recenze.
    Skladovou dostupnosti uvádíme v potvrzení objednávky, protože se obvykle u jednotlivých produktů liší (u některých výrazně). Většinou je dodací lhůta do týdne. Filtrace dle výrobců je možná v každé kategorii, skladová dostupnost (filtrovat zboží skladem) taktéž, pokud to má smysl tak máme i filtraci podle velikosti (např. u láhví), dle typu produktu je zase v menu. Dvojí filtraci jsme po testování zavrhli. Nicméně za Vaše návrhy na zlepšení děkujeme, necháme prověřit naše odborníky.
    Jsme moc rádi, za veškeré připomínky, jsou pro nás podnětem ke zlepšení naší práce.

Za e-shop eČlovíček L. Kotalíková

Získal moji důvěru!

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod. Jsme moc rádi, že jsme získali Vaší důvěru a moc si toho vážíme.

• rychlost dodani
    • mensi prehlednost (stejne produkcty ve vice kategoriich... trochu nejasne trideni)

Velice rychla komunikace a dodávka.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod. Přehlednost otestujeme. Snažíme se, aby byl náš obchod jednoduchý a jasný. Děkujeme za připomínku a podnět.
    Váš eČlovíček.cz

• široký výběr zboží za dobrou cenu
    • dobrá komunikace se zákazníky
    • Slabiny nevím, byl to první nákup, tak snad jen doporučení pro prodejce - když jsem nakupovala, nebylo u některého zboží (čisticí prostředky) uvedeno, zda je skladem. Protože jsem na zboží nepospíchala, nakoupila jsem i to, co jsem nevěděla, zda je skladem. Nakonec byla objednávka vyřízena ihned po zaplacení předem, zboží tedy muselo skladem být a je škoda, že to tam nebylo uvedeno.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme Vám mnohokrát za vyplnění Vaší recenze.
    Zboží, které máme skladem označujeme v e-shopu jako SKLADEM. U položek, které skladem nejsou, není dodací lhůta označena. Datum dodání vypisujeme zvlášť do každého potvrzení objednávky. Snažíme se co nejvíce zkracovat dodací lhůtu. A také pravdivě zobrazujeme stav NAŠEHO skladu.
    Vaší objednávku jsme vyřizovali následující pracovní den, kdy jsme chybějící položky dokoupili. V době Vašeho objednání opravdu vše skladem nebylo.
    Jsem moc ráda, že jste byla s rychlostí vyřízení spokojená.
    Za eČlovíček. cz Ludmila Kotalíková

• zajímavý sortiment

spokojenost

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme za Váš čas při vyplnění recenze. Jsme rádi, že jste byli u nás s nákupem spokojeni. Váš eČlovíček.cz

• Spolehlivost
    • Milá komunikace
    • Příznivé ceny
    • Kvalita zboží

Obchod doporučuji i ostatním, vždy jsem maximálně spokojená.

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme za Vaší recenzi. Jsme moc rádi, že jste u nás s nákupy spokojená. Váš eČlovíček.cz

Pokud se zákazník dokáže prokousat lehce nepřehledným a infantilním designem webu, otevře se mu široká nabídka zboží pro rodiny s dětmi. Mne zejména oslovily rostoucí židle Jitro, jejichž objednávku obchod vyřídíl velmi rychle. Dále bych vyzdvihl možnost zaslat zboží zdarma prostřednictvím služby Uloženka.cz. Za mne tedy veliká spokojenost.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Jsme moc rádi, že jste byl u nás vyřízením Vaší objednávky spokojen. Váš eČlovíček.cz

Děkujeme za Vaše doporučení. Váš eČlovíček.cz

• Široký výběr zboží.
    • O žádných nevím.

Vřele doporučuji.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Váš čas při vyplňování recenze. Jsme rádi, že jste u nás byla s nákupem spokojená. Váš eČlovíček

• rychlost, vstřícnost

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme za Váš čas při vyplňování recenze. Jsme rádi, že jste u nás byli s nákupem spokojeni. Váš eČlovíček.cz

• rychlá, bezproblémová komunikace
    • přizpůsobení požadavkům zákazníků

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší hezkou recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že jsme Vám mohli vyhovět a že jste byli s nákupem u nás spokojeni.