• Rychlost,nabízené zboží,skvělá komunikace...
    • Nevím o žádných

Skvělá kvalita za dobrou cenu.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jste u nás byl s nákupem spokojen. Vážíme si Vaší důvěry.

• variabilnost
    • ceny
    • super přístup k zákazníkovi

doporučuji nákup u super lidiček

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Váš čas věnovaný recenzi našeho obchodu. Jsme moc rádi, že Vás u nás baví nakupovat.
    Váš eČlovíček

• sehnala jsem tam, co jsem chtěla a ještě jsme vykomunikovali změnu objednávky

naprosto spokojená

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší recenzi a také objednávku. Jsme moc rádi, že jste u nás byla s nákupem spokojená. Vážíme si Vaší důvěry.

Vše perfektní, doporučuji.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Jsme moc rádi, že jste byli s vyřízením Vaší objednávky spokojeni. Váš eČlovíček.cz

• Originální (netradiční) zboží
    • Výborná kumunikace se zákazníkem
    • Doručování Českou poštou (rovnou vhazují do schránky výzvu k vyzvednutí zásilky, ač jsem doma...) a nikoliv prostřednictvím PPL se kterým mám mnohem lepší zkušenosti.

V obchodě jsem našla přesně to, co jsem hledala (i něco navíc) a ac zbozi nbylo na sklade, po dohode emailem ho hned objednali a odeslali...
    Doporucuji.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Mrzí nás problém s Českou poštou. Nabízíme i dopravu kurýrem Geis, Ti jsou spolehliví a v rámci možností bezproblémoví. Snažíme se nabídnout různé varianty, aby si každý mohl vybrat.
    Moc si tím pádem vážíme Vaší pěkné recenze.
    Váš eČlovíček.cz

• široký a zajímavý sortiment
    • slušná cena

velmi milá a vstřícná komunikace
    bezproblémoví vyřízení objednávky

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší hezkou recenzi.Jsme moc rádi, že jste byla u nás s vyřízením nákupu spokojená.
    Váš eČlovíček

Rychlé a příjemné jednání.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi a také za důvěru, kterou jste projevila nákupem v našem obchodě. Váš eČlovíček

• velký výběr produktů
    • výborná komunikace se zákazníkem
    • příznivé ceny
    • rychlé dodání zboží
    • přehledný eshop

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za moc hezkou recenzi a také za Váš nákup v našem obchodě. Jsme moc rádi, že jste u nás byli s vyřízením spokojeni. Váš eČlovíček.cz

Obchod dobrý jen ta dovážková služba hlavně ŘIDIČ VELLICE NEPŘÍJEMNÝ

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za recenzi našeho obchodu. Mrzí nás, že jste byla s doručením nespokojena. Bohužel nejsme schopni ovlivnit všechny zaměstnance České pošty, aby se chovali tak, jak bychom si my jako jejich zákazníci přáli. Samozřejmě nás to velice mrzí. Řešením by mohlo být vybírání jiné přepravní služby. Náš obchod nabízí ještě přepravce Geis nebo případné osobní vyzvednutí na pobočkách HeurekaPoint. Váš eČlovíček.cz

• Výborná komunikace.
    • --

• široký sortiment
    • skvělá komunikace a poradenská služba

široká nabídka zboží
    zajímavé produkty

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup v našem obchodě a za vyplnění recenze. Jsme moc rádi, že jste u nás byli s nákupem i s produktem spokojeni. Vážíme si našich zákazníků, kteří se k nám vrací. Váš eČlovíček.cz

• široká nabídka, přehlednost

Všem nakupujícím vřele doporučuji.

Váš eČlovíček

• výběr a koupě z domova
    • vyšší poštovné

hezké výrobky,doporučuji

Reakce obchodu eČlovíček

Co se týče poštovného, pokud je to možné, přeúčtováváme skutečné náklady, které s poštovným máme. Bohužel Česká pošta není schopná menším zákazníkům vycházet individuálně vstříc, na rozdíl od přepravní služby, u které držíme ceny za zásilky stále velice nízko.
    Váš eČlovíček

• vyzvednuti zbozi pres ulozenku.cz v Brne
    • Nenapada me. Vyuzila jsem ho k nakupu jedne konkretni veci a vse probehlo ok

Dobra komunikace, siroka moznost dopravy a platby, zbozi v poradku a rychle dodano.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Váš čas věnovaný recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojeni.
    Váš eČlovíček.cz

• žádné nevim

Reakce obchodu eČlovíček

• velký výběr doplňků k vláčkodráhám,přehledné stránky

přehledné stránky,velký výběr vláčkodráh a doplňků ,perfektní komunikace

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Váš čas, který jste věnovala pěknému hodnocení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že se k nám ráda vracíte. Váš eČlovíček.cz

• perfektní servis a přehledný web
    • zatím jsem neobjevil žádnou slabinu

Pěkný přehledný web, dostatečný výběr a zásoba zboží. Rozhodně je příjemná rychlost dodání a vstřícný přístup prodávajících, schopných poradit a doporučit vhodné zboží.

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme za Vaší recenzi. Jsme moc rádi, že u nás rádi nakupujete a s vyřízením objednávek jste spokojeni. Váš eČlovíček.cz

• dobrá cena, osobní odběr poblíž mého bydliště = bez poštovného

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že jste u nás s nákupy spokojeni. Váš eČlovíček

• rozmanitá nabídka přírodní kosmetiky
    • odborné poradenství
    • výborná komunikace

• Nízké ceny.
    • Kvalitní zboží.
    • Velký výběr.
    • Produkty zaměřené i na zdraví.
    • Dobrá komunikace.
    • Dokonale zabalené zboží na přepravu.
    • Ryché vyřízení objednávky.
    • Obchod kladně ohodnocen zákazníky.

Bezva obchod.Mohu jen a jen doporučit.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme mnohokrát za Vaše hezké hodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že Vaše zásilka dorazila v pořádku na místo určení a že jste byla celkově s jejím vyřízením spokojená. Váš eČlovíček.cz