• osobní odběr

již jsem zde naramky nakupovala
    okamžitá reakce na objednávku
    maximální spokojenost se zbožím
    výborná komunikace s prodávajícím

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší objednávku a recenzi. Jsem moc ráda, že jste s náramky spokojená a také s vyřízením Vaší objednávky. Za eČlovíček.cz Ludmila Kotalíková

• Kvalitní zboží, široký sortiment, rychlá komunikace, příznivé ceny.

E-shop na vysoce profesionální úrovni. Rozhodně doporučuji k nákupu.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že jste u nás s nakupováním spokojeni. Váš eČlovíček.cz

• kvalitní, vyzkoušené produkty

absolutní jistota, že zde koupíte kvalitní produkt
    vše zdravotně nezávadné
    komunikace a dodací lhůty - vynikající

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaše hezké hodnocení. Vážíme si ho.

• perfektni komunikace
    • znaji dobre vyrobky co prodavaji a jsou schopni poradit
    • naprosta spolehlivost

ano jednoznacne doporucuji

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme Vám za velmi milé hodnocení. Opravdu nás těší, když se k nám zákazníci vrací a rádi u nás nakupují. S takovými nás pak práce baví dvojnásob :-) Váš eČlovíček.cz

Velmi milé jednání, snaha vyjít vstříc.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší milou recenzi. Jsme moc rádi, že jste byli s vyřízením Vaší objednávky spokojeni. Váš eČlovíček.cz

• špatne funguje vyhledávání

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Vaše objednávka byla dnes odeslána - trvalo nám to 10 dní - datum jsme psali v mailu při potvrzení. Byla bych moc ráda, kdybyste nám nějak konkretizovala chyby ve vyhledávání nebo to, co Vám nevyhovuje. Snažili jsme se vyhledávání optimalizovat tak, aby se na zákazníka nevyhrnula spousta výsledků z fulltextu, které vlastně ve finále člověka spíše odradí. Nicméně za jakýkoliv podnět ke zlepšení jsme velice rádi a vážíme si ho.
    Za eČlovíček.cz Ludmila Kotalíková

• dobré ceny
    • rychlé dodací lhůty
    • originalita některých výrobků
    • trochu nepřehledne vyhledávání zboží udělalabych více sekcí co já vim...

fajn originální doporučuji i způsob monitorovaní dopravy se mi líbí

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem a dopravou u nás spokojená. Vyhledávání zboží se snažíme maximálně zjednodušit a zpřístupnit. Jsme rádi za připomínky, pokusíme se systém vyhledávání vylepšit. Prosím, pokud byste měla nějaké dotazy na zboží nebo na sortiment, neváhejte nás kontaktovat na našem mailu [email protected]. Rádi se Vám budeme věnovat. Váš eČlovíček.cz

• Kvalitní a zajímavé zboží.
    • Česká přírodní kosmetika Eoné.
    • Odborné poradenství.

S nákupem jsem velice spokojená, zaměřila jsem se při něm na českou kosmetiku Eoné, kterou jsem chtěla již dlouho vyzkoušet. Při výběru mi byla nápomocna majitelka eshopu; příjemná a rychlá komunikace, zboží jsem měla od objednání rychle doma, určitě se zase ráda vrátím :)

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi a také za důvěru, kterou jste projevila nákupem v našem obchodě. Jsme moc rádi, že jsme Vám mohli pomoci při výběru - vím, je toho moc :) Doufám, že budete spokojená s výrobky, které jste u nás nakoupila, tak jako my a naši další zákazníci.
    Za eČlovíček.cz Ludmila Kotalíková

• zboží jsem dostala v nedobytné krabičce, ale alespoň to bylo pečlivě zabalené :-)

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Na způsobu balení si docela dáváme záležet, už je to asi taková "setrvačnost". Chceme, aby naši zákazníci dostávali zboží včas a hlavně v pořádku. Pokud pro Vás krabička byla nedobytná, tak nás to mrzí, pokusíme se balení pro osobní odběry vylepšit.
    Váš eČlovíček.cz0

• Komunikace, profesionální jednání (jeden produkt z objednávky nebyl již k dispozici - obratem nabídnuto zb. obdobné se slevou...)
    • Doručení zboží - zb. dorazilo na jinou pobočku než bylo objednánoˇa uvedeno na faktuře

Dobrý obchod, nakoupím znova i přes komplikace s dodáním...

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Opravdu nás mrzí, že jsme udělali chybu při identifikaci úložního místa a nedodali na správnou pobočku. Přehlédla jsem se v adresách, toto děláme ručně. Prosím přijměte mou omluvu. Pokud bychom si mohli ještě u Vás napravit naší reputaci, rádi bychom Vám nabídli slevu 5% na Váš příští nákup. Za eČlovíček.cz Ludmila Kotalíková

• dobré ceny,přehlednost stránek,spolehlivost
    • jen jedna výtka - na mail z ečlovíčka napsali jako "Objednávka je připravena k vyzvednutí"
    • ,že si zboží mohu na úložence již vyzvednout a ještě ho tam ten den neměli...doporučuji počkat na info z úloženky(email i SMS),to už bylo OK

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme také za informaci o stavu objednávky - k vyzvednutí. Tohoto jsme si vědomi a také toto řešíme s adminem stránek, aby se stav zobrazoval jako "expedována". Při rozesílání mailů se snažíme zákazníky informovat o datu předání do úloženky a pravděpodobném datu, kdy bude možné zásilu vyzvednout a o čísle zakázky a posíláme také odkaz na sledování zásilek v úložence. Pokud jsme Vás takto neinformovali, tak se Vám velice omlouváme a rádi bychom Vám jako omluvu nabídli 5% slevu na Váš příští nákup.
    Váš eČlovíček.cz

• Má spoustu poboček pro vyzvednutí objednávky.
    • Zaujala mně ceny zboží, které není na všech serverech.
    • Doporučuji

Sehnala jsem tady zboží, které nebylo dostupné jinde.
    Vřele doporučuji.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaše hezké hodnocení. Vážíme si ho.
    Jsme moc rádi, že jste u nás byla spokojená.
    Váš eČlovíček.cz

• Vždy poradí, rychlost obchodu.
    • nemá žádné slabiny!

V e-shopu jsem nakoupila, protože znám prodejce z diskuzí a vím, že vždy poradí a pomůžou najít pro člověka to nejlepší a nejvhodnější:-) Ceny super:-) Rychlost odeslání a kvalitní zboží!

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší velice lichotivou recenzi na náš obchod. Jsme moc rádi, že Vám můžeme poradit a že jste u nás spokojená. Vaší důvěry si moc vážíme.
    eČlovíček.cz

• velmi příjemná komunikace
    • spouta zajímavých a kvalitních produktů
    • velký výběr výrobk, které mě zajímaly
    • fundované poradenství
    • o žádných nevím

vřele všem doporučuji :o)

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Jsme moc rádi, že jste u nás byla s nákupem spokojená. Vážíme si Vaší důvěry. Váš eČlovíček.cz

• vstricnost, ochotu
    • bohužel jsem čekala, až dodavatel pošle zásilku.. nebyla to chyba obchodu.. ja jen byla netrpeliva a chtěla to hned, předpokládala jsem,že je to na skladě... s výrobkem jsem maximálně spokojena

rychle jednani, vstricni, mili a ochotni. je pro me důlezite, co a koho svymi penezi podporuji - tento shop ROZHODNE stoji za to!

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi a doporučení, i přestože vše nešlo tak rychle, jak bychom si představovali.
    Doufám, že budeme mít šanci naší "reputaci" ještě napravit. Jako omluvu za delší dodací lhůtu, bychom si dovolili nabídnout Vám slevu 5% na celý Váš příští nákup.
    Váš eČlovíček

• kvalitní zboží za velmi slušné ceny
    • výborná komunikace
    • perfektní zabalení

ráda se sem vracím, zatím jsem se nikdy nezklamala, majitelé jsou velmi ochotní a vstřícní, zboží kvalitní, ceny výhodné, nemám co vytknout, takže DOPORUČUJI

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme mnohokrát za Váš čas, který jste věnovala hodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že je Vám u nás dobře. Vážíme si toho. Váš eČlovíček.cz

• kvalitní zboží za dobrou cenu
    • spolehlivost
    • nevím o žádných

Z opakované zkušenosti mohu jen doporučit.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za Vaší milou recenzi. Jsme moc rádi, že jste u nás stále spokojená. Vážíme si našich stálých zákazníků - registrovaným věrným zákazníkům přidělujeme věrnostní slevy, které mohou vystoupat až na 7%. Váš eČlovíček

• dobré ceny
    • zatím o žádných nevím

Myslím, že se jedná o spolehlivý obchod, velmi dobrá komunikace, doporučuji

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší recenzi a také objednávku. Jsme moc rádi, že jste u nás byla s nákupem spokojená. Vážíme si Vaší důvěry.
    Váš eČlovíček

• široký sortiment
    • přehlednost

Rodinný přístup, paní se mi snažila co nejvíce vyjít vstříc, bohužel byl výpadek ve výrobě s tím se nedá nic dělat, jen čekat ale téměř měsíc je opravdu dlouhá doba.

Obchod rozhodně doporučuji, chovají se k Vám jako k zákazníku, člověku, nezachazí s Vámi jako s kusem, jak to nyní v mnoha obchodech bývá - nekomunikujete s automatem.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší reakci. A jsme moc rádi, že i přesto, že jsme nemohli dodat zboží, tak rychle jak bychom si přáli, tak jste byla u nás, podle Vaší recenze, spokojená. Tato situace (s náhlým výpadkem výroby) se nestává moc často, o to víc nás to mrzí. Pro Váš další nákup máte u nás 5% slevu. S přáním všeho dobrého Váš eČlovíček

• kvalitní zboží

výborná komunikace se zákazníkem, o všem jsem byla předem informována (termín dodání, přijetí platby, odeslání zboží...)

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší reakci a milé hodnocení. Jsme moc rádi, že jste u nás byli spokojeni. Vážíme si Vaší důvěry. Váš eČlovíček