• bohužel eČlovíček nepředal dopravci kontaktní údaje (telefon, e-mail), přestože jsem je vyplnila v objednávce a díky tomu se doručení zásilky zbytečně opozdilo. musela jsem dopravce kontaktovat osobně.

Reakce obchodu eČlovíček

Vážená paní, přepravcům předáváme telefonní čísla VŽDY. Zasíláme je pomocí externího programu přímo na datovou centrálu GEIS. Mrzí mě, pokud Vás dopravce nekontaktoval a že se zásilka zdržela. V takovém případě je možné nás kdykoliv kontaktovat mailem nebo v naší pracovní době na našem telefonním čísle. Obvykle takové situace řešíme, nemáme s tím problém a řešíme je ke spokojenosti zákazníka.
    S pozdravem,
    L. Kotalíková eČlovíček.cz

EDIT: podle informací na webu dopravce to spíše vypadá, jako že zásilku nestihli doručit. To, zda jsme předali tel. číslo si můžete ověřit na štítku zásilky, kde by mělo být uvedeno.

• široký sortiment a ceny levnější než u výrobce (což je víc než překvapivé)
    • stránkování (obtížný přesun z 1. na poslední stranu

široký sortiment zboží

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme za Vaší připomínku. Je pro nás podnětná, pokusíme se vyřešit s naším programátorem.
    L. Kotalíková eČlovíček.cz

• Rychlost dodání.
    • Skvělá komunikace.
    • Kvalitní sortiment.

• vždy Vám poradí a to je to nejcennější, co od prodávajícího můžete dostat!
    • vůbec žádný

Prodávající znám osobně a můžu říct, že se vždy snaží vyjít vstříc, poradit, co nejdříve odeslat. Zkrátka hodnotím na 1*****

• Velká nabídka.
    • Kvalitni zbozí.
    • Moznost nechat si odborne poradit.

V obchode jsem nakupovala etericke oleje, satek na noseni miminka, hracky, knizky. Libila se mi velka nabidka zbozi, doma jsem si mohla vsechno v klidu procist a promyslet.
    Se zbozim i s komunikaci s majiteli obchodu jsem byla velmi spokojena, obchod rozhodne doporucuji.