• Výběr zboží

Možná by poštovné mohlo být zdarma už třeba od 1000 Kč?;-)
    A možná nějaká slevička pro zaregistrované věrné zákazníky?
    Ale to si vymýšlím. Obchod mohu jedině doporučit.

• Veľmi prijateľné ceny,široký výber,rýchle dodanie.
    • Platba vopred.

• Pestrý výběr produktů

Čím větší objednávka, tím větší dárek, který potěší a navnadí.

:-)

veľká spokojnosť

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Dobrý den, Petře. Děkujeme za recenzi a pochvalu rychlosti. Hezky to vyšlo :-) Přejeme krásné jarní dny. R&D

• Solidní výběr nabízeného zboží.

První nákup a celkově spokojenost.
    K objednávce (do balíku) navíc přidali malý dáreček jako překvapení, což vždycky potěší. (V mém případě doutníkové zápalky.)

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Děkujeme za pěknou recenzi a jsme rádi, že první nákup proběhl spokojeně- :-) To určitě potěší. Příště se budeme snažit ještě více a dotáhneme to na těch 100%. Zápalky jsou jako pozornost a k vytvoření úsměvu na tváři. Krásné jarní dny přejeme. R&D

• Velice kvalitní balení zásilky

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Dobrý den, Vojto. Děkujeme za fajn recenzi a pochvalu rychlosti. Vyšlo to moc pěkně a byla radost to sledovat. Pochvalu balení vyřídím moc rád své drahé polovičce :-) Ta to šéfuje... Krásné jarní dny přejeme. R&D

• Komunikace a rychlost dodání

Chci moc pochválit tento e-shop . Jsou neskutečně rychlí v dodání zboží a když je nějaká nesrovnalost v objednávce , tak zavolají a vše k mé spokojenosti upravili . Moc chválim a vřele doporučuji

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Děkujeme za samou chválu až se červenáme :-) Nebojte, taky máme "nic moc" hodnocení na doručení balíčku za tři dny. U Vás nám to krásně vyšlo a přejeme krásné jarní dny. R&D

Vše vždy vyřízeno ke 110% spokojenosti
    Díky

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Dobrý den, Lukáši. Tak krásných 110% je pro nás čest. Budeme se dále snažit udržet procenta - minimálně tu 100 dáme :-) Krásné jarní dny přejeme. R&D

Jsou úžasně rychlí, mají široký sortiment produktů, jsou spolehlivý. Snad nejlepší je prostor pro zlepšování, především webu,vyhledávání, filtrování ...

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Děkujeme za pěknou recenzi a pravdivý komentář k tomu. Za to zlepšování bych si nejraději nafackoval. Od začátku jsme to dělali laxně a teď toho litujeme. Snad se nám to podaří vylepšit do budoucna. Děkujeme a přejeme krásné Velikonoce. :-) R&D

dlouholeta vynikajici zkusenost OCHOTA, vstricnost, slusnost, proste PARADA

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Dobrý den, Tome. Děkujeme za krásnou recenzi a děkujeme za to jaký jste fajn člověk. Je nám potěšením 001 :-)

Vynikající spolupráce, výborná rychlost vyřízení objednávky - super!!!

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Děkujeme za krásnou recenzi, pochvalu rychlosti a těšilo nás pro Vás vyřídit objednávku. Přejeme krásné Velikonoce :-) R&D

Super

Děkujeme za recenzi a také píšeme "jste super" :-) Krásný březen přejeme. R&D

• V zasade spokojenost ve vsech smerech.
    • Cast objednavky prisla poskozena a bylo by tedy vhodne se malinko zamerit na kvalitu a bezpecne zabaleni zbozi a predejit tak zbytecnym neprijemnostem.

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Dobrý den, Bimbo von der Trenclo. Děkujeme za recenzi jak kladné plus, tak i to mínus. Škoda, že náš email s omluvou a případnou slevou či vrácení peněz skončil ve spamu. Mohli jsme mít tu vytouženou 100% :-) Příště se polepšíme a Vám krásný zbytek března přejeme... Richard a Dana Baslovi.

• Dle porovnání několika eshopů. Tohle je nejlevnější eshop na tabáky.
    • Super rychlé doručení.

Prošel jsem velké množství eshopů. Vybral jsem si tento podle ceny. NA dýmkové tabáky měli absolutně nejnižší cenu. Naprostá spokojenost také rychlostí doručení.

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Dobrý den, CHIP. Děkujeme za krásnou recenzi a jsme rádi, že jste prošel spoustu e-shopů a skončil u nás. Doufáme, že se také vrátíte až budeme mít nové ceny? Ve zkratce - zdražujeme vždy až nám zdraží dodavatel či nevyprodáme staré zásoby. Snažíme se už v takto těžší době udělat přátelům chladného dýmu nějakou radost. Krásný březen přejeme... :-) R&D

rychlost

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Dobrý den, Evžene. Děkujeme za 100% a pochvalu rychlosti. Krásné dny přejeme... :-) R&D

• Pěkná nabídka, rychlost vyřízení objednávky, slušné ceny.

Obchůdek s dýmkami a jiným vybavením pro kuřáky je nadherný, dobře dostupný, patří k těm nejlevnějším, zákazník bývá často obdarován nějakým darečkem, či překvapením, obsluhu si sami zajišťují velice příjemní manželé. Je to radost zde nakupovat!

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Dobrý den, Lukáši. Děkujeme za krásné hodnocení pro Heuréku a opravdu nás to hodně potěšilo. Vážíme si každého zákazníka, včetně Vás a jsme rádi, že Vás známe i osobně. Dáreček je opravdu jen pro vytvoření úsměvu na tváři. :-)
    PS: Nebojte, také nás čeká zdražení... :-) Krásný týden přejeme. Richard a Dana Baslovi

Top e-shop a top majitelé!

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Dobrý den, Radime. Jedno velké děkuji pro Vás. Držíme palce i Vašemu podnikání a přejeme jen to nejlepší do startu... R&D

Vše OK

Děkujeme za krásné OK :-) Hezky se na to dívá... Pěkný den pro Vás. R&D

první nákup a vše v pořádku. výběr zboží, přehlednost shopu, včasný doručení, není co vytknout :-)

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Dobrý den, Petře. Děkujeme za recenzi pro Heuréku a pár slov k tomu. Je to radost číst a zároveň se budeme těšit na případný druhý nákup u nás. Krásný zbytek týdne přejeme... :-) R&D