• Přehledný eshop
    • dobra cena
    • rychle doruceni
    • nepoužívají jen Českou postu

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Dobrý den, Kvído. Děkujeme za krásnou recenzi a plusy k tomu. Na každém plusu se dá pořád pracovat a vylepšovat, budeme se snažit :-) Pěkný týden přejeme. R&D

• Široký sortiment
    • Velmi dobré ceny
    • Výborná dostupnost s MHD

Doporučujeme.

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Dobrý den, Tondo. Děkujeme za pěknou recenzi a za návštěvu u nás v Nuselském údolí. Bylo nám potěšením a těšíme se na příští setkání... :-) R&D

• velký výběr
    • super ceny
    • extra rychlé odeslání a doručení
    • ověření věku pomocí Adulto

Vše perfektní. Super rychlé odeslání. Objednávku jsem měla za 24h na výdejním místě. Doporučuji

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Dobrý den, Baru. Děkujeme předem za krásnou recenzi a 4x plus k tomu. Hezky se to čte :-) Musíme na té rychlosti dodání malinko ubrat. Takto máme vysokou laťku pro Vás nastavenou. (vtipkuji) Prostě nám to hezky vyšlo a jsme rádi za tuto reakci od Vás. Pěkný den přejeme... R&D

• Široký výběr
    • Solidní ceny
    • Bleskové dodání
    • Skvělá vstřícná komunikace

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Děkujeme za recenzi pro Heuréku a pochvalu výběru, cen, dodání, komunikace. Opravdu nás to moc potěšilo a jsme vděčný. Pěkný den přejeme... R&D

• Rychlé doručení
    • Široký výběr
    • Příznivé ceny
    • Vyžaduje fotografii OP. Chápu důvody, nicméně při online nákupu vše komplikuje a zbytečně zdržuje. Jiným obchodům s tabákem stačí závazné čestné prohlášení, které se v takové situaci stává právním dokumentem.

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Děkujeme za milou a pozitivní recenzi a chápeme i těch 10% do 100. :-) Pochvaly a pluska nás moc těší a přejeme krásný podzim s úsměvem na tváři.

PS: Ohledně ověření - také mě to netěší, ale konečně splňujeme legislativu v ČR dle zákona. Vzhledem k tomu jaká je doba a většina dětí nevypadá na 18 je pro nás ochrana mladistvých důležitá. Mám dvě děti a můj 14 letý syn mi názorně předvedl, jak si lze jednoduše objednat z jiných e-shopu "vapo, žvýkací tabák, nikotinové sáčky, HHC, CBD atd a stačilo jen kliknout na čestné prohlášení a zaslat si to do Z-boxu, Alza box atd.
    A to opravdu nechcete :-) Krásný den a jsme kdykoliv k dispozici. Richard Basl 604134595

PS2: Pokud se při první objednávce ověříte a "zaškrtnete vytvořit registraci" přijde vám email s nastavením hesla, zadáte heslo, potvrdíte a příště už frčí objednávka bez ověření. :-) Stačí se jen přihlásit do svého účtu.

• Tu nakupujem tabak, ktorý som na Slovensku nenašiel.
    • Široký sortiment a dobré ceny.

Reakce obchodu Dýmka - Doutníky - Radost pro každého

Dobrý den, Laco. Děkujeme za hodnocení pro Heuréku a přejeme krásné dny. :-) R&D