Objednáno 20.12. 2023 - dodnes žádná zpráva ani dodávka- dnes je 7.1.2023. Přitom při objednání uvedeno , že kniha je skladem. Toto se mi velmi nelíbí.

Na výdejním místě se nás snažili přesvědčit, že zcela jiný produkt je totožný... No, před Vánoci jsme se nehadali, jen zkrátka produkt neprevzali
    Objednávku jsem musela učinit dvakrát, po cca dvou týdnech opakovaně, jelikož na první me nikdo nekontaktoval, byť email jsem s potvrzením dostala(a s informací, ze m kontaktuje výdejní místo)
    Hodnocení jde tedy za pobočkou v Karlových Varech, nikoli za eshopem

Objednáno 11.12. a čekali jsme do Vánoc (Homo deus n= stručné dějiny zítřka), doposud nepřišlo

• dlouhé dodací lhůty, špatná komunikace

Knihu jsem objednal 9.12.2022 a do dnešního dne t.j.28.12.2022 obchod
    nebyl schopen knihu dodat do prodejny v Přerově

• Na eshopu psáno skladem na prodejně v mém městě, ve skutečnosti však knihy skladem nebyly, na což mělo být upozorněno již v průběhu tvoření objednávky.

I přesto, že na eshopu byla zařazena v kategorii skladem na prodejně v tom městě, ve kterém jsem měla v plánu objednávku vyzvednout, následující den mi bylo telefonicky oznámeno, že knihu na prodejně nemají a nemá ji ani dodavatel. Objednávka byla tudíž zrušena ze strany eshopu.

Zboží na e-shopu bylo vedeno jako skladem. Po objednání jsem byl informován, že dva tituly ze tří skladem nejsou a jeden je, bohužel, v poškozeném stavu. Během dalších dvou týdnů nebyl e-shop schopen tituly sehnat, takže jsem objednávku zrušil.
    Je to škoda, protože s tímto knihkupectvím jsem byl zatím dlouhodobě spokojen a věřím, že to je pouze výjimka díky vánocům.

Po týdnu čekání jsem to zrušil.

neochotný a neznalý personál prodejny

Stále zboží nedorazilo

• Kniha objednána před 14 dny, zatím nedodána.

Velmi pomalé dodání zboží. Při čekání aninedošlo upozornění, nebo omluva.

• V obchodě jsme požadovanou knihu nekoupili, protože ji neměli.

Zatím jsem napsala, že obchod nedoporučuji neboť na objednávku.stále čekám. Doposud mi nebyl napsán ani důvod proč nedorazila a zda vůbec do vánoc dorazí.

K dnešnímu dni 2.12. se mi nikdo nevyjádřil, jak to vypadá s moji objednávkou 00712251. Mám pouze info o potvrzení objednávky.

Nikdy jsem neměl problém, ale ted nabízí knihu, která je rozebrána.

• Objednala jsem knihu přes internet za určitou cenu s tím, že zboží zaplatím na prodejně a než byla objednávka odeslána na prodejnu, cena na eshopu se nejspíše změnila (zvýšila o pár desítek korun) a pak jsem tedy platila vyšší cenu než za jakou jsem ji původně objednávala...

• nulová komunikace, vůbec nevím co je s mou objednávkou

Knihy jsem prozatím neobdržel, obchod nereagoval na můj dotaz týkající se stavu mé objednávky. A pošle mi dotazník spokojenosti?

• Žádná

Dne 16.11. t.r.jsem objednala knihy a ještě je nemám. když jsem volala do obchodu tak tvrdili že jednu stahují z Moravy a proto to tak dlouho trvá. Zatím se mi nikdo neozval, že by knížky byly k odběru. Komunikace na mínus 20.