Zboží sice na webu skladem, ale ke mně nic nedoputovalo.

• Naprosto tragické zkušenosti s vrácením odstoupení od smlouvy do 14 dnů

Pokud přijdu v pracovní době dávno před koncem pracovní doby vrátit knihy odstoupení od smlouvy do 14 dnů od nákupu eshop a odmítnou mi je převzít s tím že tolu není pan vedoucí a musím půl hodiny přemlouvat abych se domohl svého, tak je to něco šíleného na Českou obchodní inspekci ,ani mi nebyli schopni dát nějaké potvrzení, že jsem jim knihy vrátil .Musel jsem si sám vytvořit svůj papír ,hrůza, nikdy více. A to nemluvím o tom že nejdříve při objednávce přišla jedna kniha poškozená a další dny jsem musel čekat nedorazíte jiná v pořádku.

Zboží mi mělo přijít během 3-5 pracovních dní na prodejnu. Již je to 10 pracovních dní, nikdo se mi neozval kvůli prodlení. Na prodejně mi bylo řečeno, že kniha dorazí ve středu - čtvrtek, je pátek a opět žádné informace.

• Strašné

Objednávka vytvořena 25.2 s tím že dodání do dvou týdnů několikrát jsem se ptala na stav objednávky nejdříve že začátkem týdne pak že ke konci pak mi bylo zděleno že do 3 týdnů je pátek nikde nic manžel má narozeniny a já kvůli vám nemám dárek!!

• Vyzvedla jsem si knihu na prodejně a bohužel jsem platila plnou cenu.. Nebyla mi přičtena sleva za nákup na eshopu..

Nemám žádné zprávy o zboží . Nevím kde se stala chyba.

Do dnešního dne,marně čekám na výzvu k vyzvednutí objednávky!!!
    Nevím, kde se stala chyba!

Doba dodání jeden a půl týdne.

• Ani po 14 dnech žádná informace o stavu objednávky.

• dlouhé dodací lhůty
    • Dlouhá dodací lhůta
  • Potřebuju kalendář, je únor a nepřišel. Žádná zpráva,kdy přijde. Nevím proč,nevim co mam dělat va hlavně nemám ten zatracený kalendář.

Zboží nebylo po 19 dnech doručeno na pobočku, po druhém telefonátu mi bylo sděleno, že pobočka zítra zavírá.

• Po 14 dnech žádná reakce, po mém urgováni konečně objednávka dorazila v žalostném stavu. Přední i zadní část úplně odtržena od vazby. Ani z druhé ruky mi nikdy nic takového nepřišlo. Navíc bez jakéhokoliv upozornění, nebo zlevnění se nestyděli za to chtít plnou cenu.

Nekomunikuje, na objednávku čekám již 3. týden, reakce ze strany obchodu minimální.

• Knihu jsem dosud neobdržela. Objednala jsem přes e shop s vyzvednutím na prodejně. O pár dní později přišel email s omluvou, že knihu musejí objednat z jiné prodejny. Nyní jsem obdržela další email s tím, že knihu stále nemají. Takže nevím, zda ji obdržím. A zatím nemohu příliš hodnotit. Jen jsem předpokládala, když byla možnost osobního vyzvednutí, že je kniha k dispozici.

• Nedodáno dle očekávání. Dar nebyl předán včas.

• Nigga

Zboží ještě nepřišlo.

nabízí zboží v e-shopu a čekáte a čekáte a čekáte...