• Objednávku jsem učinila 13.11. a do současné doby tj 27.11. jsem neobdržela informaci, o tom že si mám objednávku vyzvednout. 24.11. mi bylo telefonicky sděleno v knihkupectví ve Strakonicích, že je objednávka na cestě.
  • Objednávka ze dne 13.11. dosud nebyla zřejmě ani odeslána. Obchod nekomunikuje. Má to být dárek, tak jsem už hodně nervózní, bude-li objednávka vůbec vyřízena. Pakto jsem si to opravdu nepředstavovala.
    Kratochvílová

• Zatím se obchod neozval. Aspoň mohli by napsat správu že kniha není v dispozici.

Potvrdili objednávku a pak zrušili. Prý vyprodáno...

Hodnotím pouze prodejnu Nymburk. Neochota prodavaček. Absolutně bez zájmu, Kniha mi byla prodána za cenu v obchodě, a to i přes to, že jsem měla objednávku přes e-shop.

• Špatná komunikace, cena vyšší než na faktuře

Objednávka vytvořena a zaplacena 11.10.2022.
    31.10. 2022 bez komunikace obchodu, zboží nedoruceno

• Po objednani mi napsali, ze knížku musejí převést z jiné pobočku a muže to trvat 1-2 týdny. Nyní to je už skoro měsíc a knížku nemam a žádné info o objednávce také ne.

zboží bylo objednáno 10.10. 2022 . Dnes je 24.10. zboží nedorazilo. Na emaily psané, ve snaze porozumět, co se s objednávkou děje, nikdo nereagoval.

• Kniha nebyla doručena i když po mém upomenutí v obchodě bylo dodání přislíbeno, mohla jsem si objednat v jiném knihkupectví, teď je již bohužel jinde vyprodána

Nesolidní jednání

• Bohužel jsem dodnes nedostala ani oznámení že si knihu mohu vyzvednout takže knihu hodnotit nemohu ale obchod nestojí tudíž za nic. Čekám již tŕi týdny a přitom by měla být kniha na skladě

Objednávka byla týden objednána a uhrazena. Nic se nedělo. Až po mém dotazu v jakém stavu je objednávka se začalo něco dít.
    Díky pozdnímu dodání jsem neměla dárek včas

• S obchodem velmi dobrá komunikace, ale problém je v Zásilkovně, kde mi dávají oznámení, že zboží bude nejdříve v Z-boxu potom ve výdejně a nakonec je již 6 dnů v Depu. Obávám se abych své zaplacené zboží vůbec dostala. Se Zásilkovnou je to již druhá špatná zkušenost. Chápu, že to není společností jako takovou, ale o lidech…

Do místa - prodejny knih zatím dorazily jen 2 knihy, třetí kniha tam nedorazila. Dnes 29.9. jsem si to na místě ověřovala.

Objednávání proběhlo 14.9 a dnes 29.9 stále zboží nemám.

Zboží melo být doručeno na prodejnu, ovšem telefon nevěděli

• 3.9. jsem si objednal knihy. Po týdnu jsem volal do obchodu a domluvil se s nimi, že část knih, kterou již mají mi pošlou hned a zbytek až dostanou, s tím, že druhé poštovné ohradím dobírkou. Dnes, 18.9. jsem stále bez knih a obchod mlčí.

• pomale jednani, nekvalitni informace v emailu

8.9. jsem si objednala knihu studie Nemciny pro studenta, ktery ji jiz 2 tydny potrebuje, ale dosud knizka nedorazila. Zaroven jsem od Vas dostala tento email, abych ohodnotila kvalitu Domu Knihy po koupi knizky, kterou jsem jeste ani neobdrzela. Nelibi se mi toto jednani.

• Žádná
    • Byla slíbena e-mailová informace o dostupnosti knihy k vyzvednutí. Zatím nic...

Nemá cenu ztrácet u tohoto "obchodníka" čas.

Kniha objednána 14 dní na vlastní odběr na pobočce a stále nedorazila. Kniha při objednávce byla skladem.