Naprosto perfektní komunikace obchodu. Jelikož jsem na danou věc moc spěchala, paní ji dokázala druhý den poslat. Prostě super a až zas budu něco shánět tak určitě mrknu sem. Jsem moc spokojená. Děkuji ještě jednou

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

• mou vinou špatně zvolený typ ohřívače

ZBOŽÍ NEDORAZILO -NULOVÁ KOMUNIKACE

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, jak bylo uvedeno na webu v době od 23.12.-04.01 se zboží neexpeduje, pouze se přijímají objednávky.
    U dřezu je napsáno do 7 dnů. Dřez bude naskladněný 10.01.2017 což je 6 dnů, poté Vám bude kolega z výdejního místa informovat, že si můžete vyzvednout, protože jste uvedl osobní odběr Litvínov.
    Děkujeme za pochopení.

Obchod doporucuji

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci. Přejeme veselé vánoce a Nový rok.

• rychlé dodání zboží

jsem spokojena s nákupem,doporučuji všem

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Měli skladem co jsem potřeboval

Reakce obchodu Dům a Vybavení

• Ústretovosť v cezhraničných vzťahoch k spokojnosti zákazníka, formou obojstrannej dohody
    • Nejednotné podnienky pre všetkých zájazníkov doporučujem v tejto časti upraviť obchodné podmienky

V tomto obchode som nakupovala preto, lebo tovar, ktorý som si objednala,je len zriedka na trhu a tu ho mali, tak už tu je vidieť, že majú snehu uspokojiť zákazníka. Po vzájomnej dohode v dodacích podmienkach
    a ústretovosti k obojstrannej spokojnosti, hodnotím tento obchod vďaka jeho obchodnej stratégii, za vynikajúci a odporúčam ho všetkým zákazníkom. Sú tu správni ľudia na správnom mieste.

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

• zapáčili sa nám uvedené batérie
    • to neviem vyhodnotiť

Našli sme tovar, ktorý sa nám páčil. Tovar bol dodaný a teraz len veríme, že nám bude dlho slúžiť !!

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci. Věříme, že bude dlho a dobre slúžiť :-). V případě dotazů nebo jakýchkoliv problémů nás kontaktujte.

• rychlost, preciznost balení zboží

• Zajímavé ceny
    • Skladová dostupnost

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

• nedostatečná komunikace se zákazníkem
    • neprofesionalní přístup

příznivá cena zboží
    nedostatečná komunikace obchodu s výdejním místem (neuveden telefonický kontakt na zákazníka)
    nedostatečná komunikace se zákazníkem
    neprofesionalní přístup

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, stále pracujeme na zkvalitnění služeb v oblasti komunikace s dodavatelem. Děkujeme za pochopení.

Nízká cena zboží, možnost osobního vyzvednutí, rychlost dodání.

Moc brzo na hodnocení.

• Rychlost dodání zboží.
    • Solidní jednání.
    • Přehlednost.
    • Nevím o ničem.

Jeden z nejlepších e-shopů.

• Rychlost, spolehlivost, kvalita

• Rychlost doručení zboží
    • Nemá

doporucuji využít tento obchod ostatnim

• nemá

• Výborná komunikace
    • Ochota

Zboží bylo vinou dopravce poškozeno, majitelka ale vše rychle a ochotně vyřešila.

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

rychlost, zboží "skladem" je opravdu skladem a rychle dodané

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

Zboží bylo vyexpedováno následující den, ovšem dopravce posílal balík po celé republice, takže dorazil až za týden.

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, chybu dopravce budeme řešit s dopravní společností. Děkujeme za pochopení.