• Rychlá dodací lhůta
    • Široký sortiment
    • Dobře zabaleno

S nákupem jsem velmi spokojena.Pouze v tomto obchodě jsem sehnala produkt,který mi vyhovuje velikostí a barvou.Doporučuji i ostatním nakupujícím.

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

• faktúra prišla na slovensko v českých korunách

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Omlouváme se za nedopatření při vyplňování faktury. Přijali jsme opatření, aby se to neopakovalo. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný den.

• Spokojenost,

• Cena, komunikace

Dobrá komunikace . Ok.

Byl to můj první nákup. Jsem spokojená. Děkuji

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

• doposud jsem zboží neobdržela

• Perfektní komunikace
    • Ukázkový přístup obchodu při reklamaci
    • Co je inzerováno, to přijde
    • Dobré ceny
    • Široký výběr

Řešila jsem problém s WC sedátkem s bezhlučným sklápěním (softclose systém). Zhruba po třech týdnech přestal systém zcela fungovat, takže jsem nejdřív hledala na internetu, zda to nemůžeme nějak vyřešit sami. Našla jsem jednu diskuzi, kde se stejný problém řešil s tím, že u dotyčných pocházel výrobek z vadné celé zásilky (za což může výrobce, ne obchod). Kontaktovali jsme obchod, kde nám vyšli vstříc a zanedlouho jsme měli doma totéž úplně nové funkční WC sedátko bez jakéhokoliv doprošování. Tomu říkám ukázkový přístup obchodu! Děkuji a doporučuji dále, určitě zde nakoupíme znovu!

• kvalitní zboží
    • nemá

všem doporučuji

• Sortiment.
    • Ceny.
    • (V mém případě) podivná expedice.
    • Nezvyklá fakturace - faktura nepřijde se zbožím, ale emailem, což se v mém případě ani po týdnu nestalo.
    • Nevhodně udělané stránky - ruší vyskakování oken při najetí na lištu sekcí sortimentu - okno překryje vše pod sebou a někdy je kumšt dostat se k informacím pod ním - myš se musí tahat bokem, vyskakovací okno totiž nemizí.

Obchod asi dobrý, ale navazující služby nevyhovující. Třeba bude příští nákup OK, jestli si troufnu. Barevné podložky pod kancelářské židle jsem našel na internetu jen v jednom dalším obchodu, takže v tomto je obchod docela jedinečný.

• Neshopnost pani Grygarove uznat zasadni vadu vyrobku.

Nedporucuji, zejmena pro pripad, ze objednavate zbozi, jehoz kvalita muze byt kolisava.

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, reklamace nebyla uznána ze strany výrobce (paní Grygarová to nemůže ovlivnit). Pokud s takovým výsledkem reklamace nesouhlasíte, zašlete zboží zpět a my vám ihned vrátíme peníze, což jsme vám nabízeli, když nebudete s výrobkem spokojen. Děkujeme za pochopení.

• Jinde jsem požadované umyvadlo nesehnal.
    • Označit přesněji všechny potřebné rozměry zboží.

Doporučuji dodávka v krátké době.

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci. Pracujeme na podrobnějších popisech u produktů některých dodavatelů. Děkujeme za pochopení.

• Maximální ochota vyřídit vše ke spokojenosti zákazníka

• Komunikace, slušné chování

Vyberte si raději jiný obchod, to je moje zkušenost. Bez jakékoli omluvy mi bylo oznámeno, že zboží nemají, ačkoli na netu jej měli. Komunikace na úrovni řeznického psa. Děs a běs! Omluva? Asi jsem z minulého století :-)

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, bohužel dodavatel nás mylně informoval a neaktualizoval skladovou dostupnost. S dodavatelem řešíme opravu aktualizačního feedu. Omlouváme se za nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

• super komunikace
    • dobrá cena

• Nemohu posoudit
    • Nemohu posoudit

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

• co mám hodnotit, zatím pořád čekám na dodání zboží

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, děkujeme za trpělivost. Bohužel dodavatel nás mylně informoval o termínu dodání zboží, o dodávce zboží vás budeme ihned informovat. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

• Rychlé a vstřícné jednání,jak mail ,i tel.,slušná kvalita zboží i výběr.Díky.

• rychlost,cena

dobrý obchod,doporučuji