• Šíře sortimentu
    • Nevím

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

• Dobrá nabídka a výběr zboží.

Jsem spokojen a doporučuji.

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

• dobrý výběr kvalitního zboží za slušnou cenu

u nás v blízkém okolí toto zboží není dostupné a obchod doporučuji všem

• Rychlost.
    • Výběr zboží.
    • Nevím.

Doporučuji.

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na další spolupráci.

• Nic nemají skladem , ikdyž to uvádějí na stránkách...

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, na stránkách uvádíme u zboží skladem dostupnost max do 3 dnů v závislosti na expedici od dodavatele. Tuto skutečnost jsme dodrželi. Děkujeme za pochopení.

• Zboží ve dobře popsané a obrázky se shodují se skutečným stavem.

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

• veľký sortiment
    • dobré ceny

pači sa mi veľký výber a ochota personálu,

určite Váš obchod doporučujem každému

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na další spolupráci. Přejeme hezký den.

• Profesionálové

Doporučuji všem
    Jednoduché ovládání

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

• nespokojenost s dopravní službou nedodala zboží v termínu který sami určili byl jsem celý den doma zbytečně a druhý den přijeli taky pozdě Geis už nikdy!!!

Obchod supr -doprava mizerná

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci. Omlouváme se za dopravce, již hledáme kvalitnější spediční společnost. Děkujeme za pochopení.

• Rychlost.
    • Nedodava objednavku kompletni,asi chybí kontrola konpletní objednávky.(chyběly dva imbus klíče ze tří)

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, neinformoval jste nás o tom, že přišlo poškozené zboží. Zboží je expedováno přímo od dodavatele, my nemůžeme rozbalovat originální balení výrobce a kontrolovat každé zboží, proto je třeba nás informovat pokud se něco takového stane, a postupovat podle pokynů v reklamaci.
    Napište tedy o jaké poškození se jedná. K poškození zašlete foto, abychom mohli danou situaci vyřešit. Montážní klíče můžeme samozřejmě od výrobce dodat.
    Děkujeme za pochopení.

• pestrý sortiment zboží a rychlost dodání

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na další spolupráci.

• Rychlost obchodu, skříňka s umyvadlem dle očekávání, doporučuji.

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, děkujeme vám za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

vstřícnost, porozumění požadavkům, ochota majitelky firmy, nabídnuté výhody v ceně a způsobu doručení zboží. Doporučuji.

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, velice si vážíme kladného hodnocení a budeme se těšit na další spolupráci. Přejeme hezký den.

• Zadne

Vyborna komunikace

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, děkujeme za vaše kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

• Našel jsem zde to, co normálně v obchodě nemají a zboží mi bylo dokonce i vyrobeno

Mohu jen doporučit

Reakce obchodu Dům a Vybavení

• Otázka na spokojenost dodání zboží,když jsem ho ještě nedostal

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, dotazník spokojenosti chodí automaticky po 10 dnech od objednávky, jak to je nastavené na serveru Heuréka, což nemůžeme ovlivnit. Díky vánočním dovoleným a novoroční inventúře dodavatele došlo ke zdržení expedice o dodání zboží vás budeme informovat.
    Děkujeme za pochopení.

• rychlost dodávky
    • nemá

obchod vřele doporučuji, byl rychlý a doprava byla zdarma

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• zboží nedorazilo ani přes urgence..zboží jsem raději zakoupil v kamenném obchodě.

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, omlouváme se za vzniklé problémy, které byly způsobené výrobcem, který nestihl vyrobit součástku. Chápeme vaše rozhodnutí zakoupit jinde. Děkujeme za pochopení.

• .
    • .

Dobrý den, možná se vám bude zdát, že obchod přechvaluji. Ale věřte, že ne. Nakupuju hodně na internetu, ale tento je opravdu NEJ. Od rychlé a pružné komunikace až k dodání zboží.