• nakoupil v obchodě Dům a Vybavení před 1 měsícem

• DObrý výběr i ceny.

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, velice děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

• nakoupil v obchodě Dům a Vybavení před 1 měsícem

• nedorazila mi faktura za zboží!!!

nemám fakturu za zboží!!!

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, obchod proběhl v pořádku. Fakturu zasílá systém, je možné, že přišla do spamu. Zasíláme novou. Děkujeme za pochopení.

• nakoupil v obchodě Dům a Vybavení před 2 měsíci

• velký výběr

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Chci doplnit svou první recenzi, kde jsem kritizoval špatnou komunikaci s obchodem. Emailem to nějak nefungovalo, následně přes SMS to šlo rychle. Nevím, jestli byla chyba emailu u mě. Zboží dnes dorazilo v pořádku. Děkuji. Míra

• nakoupil v obchodě Dům a Vybavení před 2 měsíci

Avizovaný termín dodání do 7 dnů nebyl dodržen. Ani po 10 dnech jsme nedostali žádnou zprávu o zdržení dodávky. Nevím, jestli vůbec dorazí.

• nakoupil v obchodě Dům a Vybavení před 4 měsíci

• Dodávají nekvalitní výrobky s viditelnými vadami

Nedoporučuji.

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, zboží jste obdržel v termínu. Ze strany našeho obchodu nedošlo k pochybení. Pokud jste na výrobku objevil vady, bylo nutno nás kontaktovat s reklamací a zboží bychom vyměnili za nové. To jste neučinil. Za vady způsobené výrobcem, nebo za postupy prováděné dopravcem bohužel nemůžeme nést zodpovědnost, ale jak je uvedeno výše, můžeme ke spokojenosti vyřešit reklamaci. Toto je hodnocení obchodu, nikoliv zboží. Děkujeme za pochopení.

• nakoupil v obchodě Dům a Vybavení před 3 měsíci

• Super cena
    • Velký výběr zboží

• nakoupil v obchodě Dům a Vybavení před 4 měsíci

Super rychlá dodávka,zboží nepoškozené ,spokojenost.

• nakoupil v obchodě Dům a Vybavení před 5 měsíci

Velmi rychlé jednání, všechno šlo jako po másle :-).

• nakoupil v obchodě Dům a Vybavení před 6 měsíci

• Dobrá komunikace
    • Zboží bohužel nebylo

I když jsme objednávku po domluvě zrušili, přesto komunikace s obchodem byla výborná, snažili se nám vyjít vstříct. Zboží bohužel neměli z důvodu jejich dodavatele.

• nakoupil v obchodě Dům a Vybavení před 7 měsíci

• Polovina objedávky mi nedorazila a něco pro změnu přebývá. Šílený zmatek!

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, omlouváme se za zmatek vinou našeho dodavatele, který zboží špatně zaslal. Zboží posíláme přímo od dodavatele a není v našich silách kontrolovat každou objednávku. V případě nespokojenosti lze zboží reklamovat. Děkujeme za pochopení.

• rychlé vyřízení objednávky
    • nebyli jsme spokojeni s vyřízením reklamace

Máme zkušenost pouze s nákupem vodní skluzavky ( nekvalitní), ale za to obchod nemůže, to spíše výrobce.

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení, kvalitu výrobků při nespokojenosti, lze řešit reklamací. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

• Zboží nedorazilo

Před 11 dny jsem objednala zboží. Paní řekla, ze se omlouvá, ale zboží nebylo na skladě, tak bude v pondeli. Dnes je neděle a žádná sms ani zprava. Budu rušit objednávku.

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, omlouváme se za zpoždění dodávky vinou našeho zahraničního dodavatele, který nás o zpoždění neinformoval. Děkujeme za pochopení.

• nakoupil v obchodě Dům a Vybavení před 8 měsíci

Absolutní spokojenost.

p

• nakoupil v obchodě Dům a Vybavení před 9 měsíci

• Výběr, informace na webu, přehlednost

• Spolehlivost, rychlost dodání

• nakoupil v obchodě Dům a Vybavení před 9 měsíci

Žádný problém,vše v pořádku i rychlost dodávky.

• nakoupil v obchodě Dům a Vybavení před 10 měsíci

• velmi dobré