• Dobrá komunikace
    • Zboží bohužel nebylo

I když jsme objednávku po domluvě zrušili, přesto komunikace s obchodem byla výborná, snažili se nám vyjít vstříct. Zboží bohužel neměli z důvodu jejich dodavatele.

• Polovina objedávky mi nedorazila a něco pro změnu přebývá. Šílený zmatek!

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, omlouváme se za zmatek vinou našeho dodavatele, který zboží špatně zaslal. Zboží posíláme přímo od dodavatele a není v našich silách kontrolovat každou objednávku. V případě nespokojenosti lze zboží reklamovat. Děkujeme za pochopení.

• rychlé vyřízení objednávky
    • nebyli jsme spokojeni s vyřízením reklamace

Máme zkušenost pouze s nákupem vodní skluzavky ( nekvalitní), ale za to obchod nemůže, to spíše výrobce.

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení, kvalitu výrobků při nespokojenosti, lze řešit reklamací. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

• Zboží nedorazilo

Před 11 dny jsem objednala zboží. Paní řekla, ze se omlouvá, ale zboží nebylo na skladě, tak bude v pondeli. Dnes je neděle a žádná sms ani zprava. Budu rušit objednávku.

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, omlouváme se za zpoždění dodávky vinou našeho zahraničního dodavatele, který nás o zpoždění neinformoval. Děkujeme za pochopení.

Absolutní spokojenost.

p

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

• Výběr, informace na webu, přehlednost

• Spolehlivost, rychlost dodání

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

Žádný problém,vše v pořádku i rychlost dodávky.

• velmi dobré

• Vše OK

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Rychlost, spolehlivost, ochota

• Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, omlouváme se za zdržení, které bylo způsobeno dodavatelem v závislosti na novoroční inventuře a omezené pracovní době během svátků. Děkujeme za pochopení.

• velice rychlé dodání
    • zboží skladem
    • super komunikace

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

Zboží došlo včas a v pořádku. Tak by to mělo vypadat vždy. Slavík.

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, velice děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

• Nesplňují termíny dodání
    • Neumějí komunikovat se zákazníkem
    • Nezasilaji potvrzení o odesílání

Hrozný obchod. Zboží které bylo skladem bylo odesláno až za týden. Žádné potvrzení o odesílání jsem neobdržela. Musela jsem tam volat. Dopravní služba nebyla schopná zboží dodat hned další den po odesílání a tak jsem volala do e shopu aby mě zjistili kde balík je. Paní mi řekla že to mám hledat sama, že ji nefunguje počítač, když jsem se začal rozčilovat bylo mi řečeno ať balík nepřeberné a paní telefon zavěsila. Takový přístup ke zákazníkům jsem ještě nezažila.

• Dobrá komunikace, rychlé řešení reklamace

Bezproblémové

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

objednávku jsem učinil 4.9.2017 dosud se nikdo neozval a komunikace je na bodě mrazu, telefonní kontakt je vypnutý nebo nedostupný, tak nevím co si o tomto jednání mám myslet (je 15.9.2017)

Reakce obchodu Dům a Vybavení

Vážený zákazníku, vaše zboží mělo uvedenou dostupnost 2 - 4 týdny. Tento dotazník chodí po 10 dnech. Termín byl dodržen a po osobní komunikaci proběhla objednávka v pořádku. Děkujeme za pochopení.