• Vše ok spokojenost.

• Moc pěkné hodiny a dekorace
    • Rychlé doručení

• deklarují dřevo a místo toho je to sololit

Reakce obchodu DUBLEZ

Dobrý den Honza.

Je nám líto, že jsme nenaplnili Vaše očekávání. Materiál, ze kterého se vyrábí výrobek, je popsán v technických specifikacích produktu, kde jsou vysvětleny jeho vlastnosti. Dřevovláknitá deska, ze které je výrobek vyroben, je vyrobena ze 100% dřeva. Naše desky jsou vyrobeny pomletím dřeva a následně pod vysokým tlakem se dřevo lisuje do desky. Díky ligninu, který se přirozeně vyskytuje v dřevě, materiál nepotřebuje přidání žádných umělých lepidel.

V případě, že nejste s výrobkem spokojený, doporučujeme Vám odstoupit od smlouvy do 14 dní a my Vám obratem vrátíme peníze za objednávku, případně Vám můžeme vyměnit zboží za jiné.

Pevně věříme, že tuto situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

S pozdravem Váš DUBLEZ.

Maximalni Spokojenost

• Vse v poradku

• Obrázky LUXUSNĚ zabaleny, spokojenost veliká, doporučuji

Krásně zabaleno

Rychlé dodání. Dobrá komunikace. Doporučuji

• Vánoční ozdoby budou použity až v tomto roce. Jsem spokojena.

Zpracování objednaných dekorací na stěnu se mi moc líbí. Dodání bylo, i přes vánoční svátky, bleskové a ocenila jsem i podrobný návod, jak dekoraci na stěnu přichytit.

výborný,jsem spokojená

• Objednávka byla vyřízena rychle a stejně tak i doručena.

• rychlá reakce a dodání ještě před Vánocemi !

• Krásná mandala, s nákupem jsem spokojená.

• Nedošel slibovaný dárek a ani lepidlo už u vás nic nekoupím a budu odrazovat i jiné zákazníky

Reakce obchodu DUBLEZ

Dobrý den.

Je nám líto, že se Vám nepodařilo najít dárek k výrobku.
    Dárky by se měly na 100% nacházet v balíku, jelikož balíky podléhají dvojité kontrole při odesílání. Přidáváme je ke každé objednávce, mají podobu ptáčků nebo motýlků, které jsou ve stejném dekoru, jako jeden z Vašich výrobků.

Pokud se tak náhodou nestalo, stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu a společně tento problém vyřešíme a dárky Vám došleme :)

Co se týče oboustranné lepicí pásky - u větších rozměrů než je Vámi objednaný rozměr 87x85 cm, páska v balení není dodána vzhledem k nadměrné velikosti produktu.Tyto velikostní varianty doporučujeme zavěsit na zeď pomocí pár hřebíčků s malou hlavičkou nebo prostřednictvím montážního lepidla. Tuto informaci uvádíme i na naší webové stránce na kartě produktu.

Pokud máte jakékoli další otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

Pěkné svátky přeje
    Váš DUBLEZ :)

Objednání,doručení,zabalení zboží,vše OK.

• Zboží došlo dobře zabalené

Krásné a nápadité věci. Kvalitní zpracování, perfektně zabaleno. Výborná průběžná komunikace. Veliká spokojenost.

S výrobkem jsme spokojeni a dělá nám radost...

Spokojenost

opravdu rychlé dodání