Krásné a nápadité věci. Kvalitní zpracování, perfektně zabaleno. Výborná průběžná komunikace. Veliká spokojenost.

S výrobkem jsme spokojeni a dělá nám radost...

Spokojenost

opravdu rychlé dodání

• Rychlé dodání, kvalita, nádherné zboží.

• Krásné, kvalitní, velmi dobře zabalené

• Seriózní jednání. Hezky zabaleno.
    • Obrázek je moc pěkný.

dobré

Vše proběhlo v pořádku, komunikace skvělá.Doručení včas.Výrobek nádherný.

Bez problémů.

Vše bylo v pořádku

Perfektně zabalené, výborná komunikace

rychle jednaní

• výborná komunikace

• široký výběr kvalitního zboží

O žádné nevím

• kvalita

1) Kdyby to byla značka Rolls Royce, tak se můžeme bavit o tom, jestli chci mít viditelné logo na produktu. Ale netuším, proč si mám doma věšet něco, co má na sobě vypáleno slovo DUBLEZ. Na černém podkladu to je vidět hodně. Na žádném obrázku na webu to během objednávky vidět není. Nelíbí se mi to.

2) Dva obrazy o stejných rozměrech (v mém případě medvěd a liška) nemají stejnou sílu linky, takže z těšení se na dva stejně provedené obrazy vedle sebe je za ty peníze dost rozporuplný pocit. A k tomu samozřejmě dvě slova DUBLEZ.

Znovu bych nekoupil.

Reakce obchodu DUBLEZ

Dobrý den Martin,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, ačkoliv v tomto případě není pozitivní. Je nám líto vzniklé situace, z tohoto důvodu nám dovolte vysvětlit jednotlivé body Vaší recenze:

1. Co se týče loga "DUBLEZ" na našich produktech, je to něco, co považujeme za součást naší identity a nachází se na téměř všech našich výrobcích. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. V nabídce máme také možnost odstranění loga, které si můžete zadat hned v objednávce.

2. Pokud máte na mysli linii čar obrazů, snažíme se zajistit, aby si byly co nejpodobnější. Musíme však zdůraznit, že tyto obrazy nejsou součástí sady a mohou se mírně lišit.

Omlouváme se, že jsme nenaplnili Vaše představy o výrobcích a doporučujeme Vám odstoupit od smlouvy do 14 dní a my Vám obratem vrátíme peníze za objednávku, případně Vám můžeme vyměnit zboží za jiné.

Pokud máte jakékoli další otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

Pěkný den.

Váš DUBLEZ.

Tento obchod doporučuji, nemám žádné vyhrady!!

Bohatá nabídka pěkného zboží, pohodlné objednání, rychlé doručení.
    Strom života i s textem o jeho významu poslouží jako pěkný a neobvyklý dárek.