Jestli je balík do ruky mělo by se platit u předání já nemám možnost platby kartou

Uběhl týden od objednávky a zboží stále nemám. Až na opakovaný telefonický dotaz mi bylo sděleno, že jedna položka z objednávky není skladem. To je podle mne docela závažná chyba. No a až zboží dorazí, uvidím zda odpovídá objednávce.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Velice dlouhá doba dodání, doposud nepřišlo.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dlouhá doba dodání,žádná komunikace.

obchod nekomunikuje,dlouhe dodani

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Dne 18.03.2024 jsem objednal uvedené zboží a do dnešního dne jsem ho neobdržel.

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Informovali jsme vám o zpoždění v rámci doručování.

Již se vše vyřešilo k vaší spokojenosti.

Tým Drogerieshop.cz

• Doručili jiné než objednané.

Dlouhá dodací lhůta. Týden čekat a neinfromovat mě je opravdu v dnešní době špatné.

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Z naší strany však komunikace byla odeslána, tak nás tato reakce velmi mrzí.

S přátelským pozdravem,

Tým Drogerieshop.cz

požadují hodnocení výrobku, který jsem ještě nestačil vyzkoušet

• Žádná výhoda, pár ušetřených korun nestojí za více než týdenní čekání.
    • Obchodu trvá týden, než zabalí balíček, absolutně nespolehlivý, dokola posílá zprávy o tom, že usilovně na zásilce pracuje. Na dnešní dobu dost hrůza amatérismus.
    • žádná výhoda.

Nedoporučuji, profesionalita vypadá jinak, přijmou peníze a objednávku na zboží, které teprve objednávají a nemají.

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za zprávu. Velmi nás Vaše recenze mrzí a to co v ní píšete. Objednala jste si u nás zboží 19.1., avšak platba za zboží nám přišla až 22.1. večer, proto jsme ji začali vyřizovat 23.1. a 24.1. byla hned předána dopravci. Pokud toto považujete za nezdar, pak, prosím, příště zaplaťte hned, ať můžeme být rychlejší než blesk. Děkujeme.

• Obchod nekomunikuje

Po týdnu od objednání a zaplacení zboží dosud nepřišla žádná informace o objednávce. Na emailové dotazy neodepisují a telefon nezvedají. Doufám, že zboží někdy přijde a nebudu muset s bankou řešit storno karetní transakce z důvodu nedodání zboží.

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za vaši recenzi, i když nemůžeme s vámi souhlasit. Poslali jsme vám e-maily i odpověď na ten váš, a dokonce telefonovali, do teď jste se nám neozvala. Snažili jsme se vás informovat o změně výdejního místa, kvůli přeplněnému Alzaboxu, který jste si vybrala, bohužel bez reakce, proto se prodloužila doba čekání.

• poměrně rychlé doručení
    • strašně moc plastu v balení

• Zboží jsem si objednala, aby mi bylo dodáno včas, abych ho mohla dát jako dárek. Volala jsem do tohoto obchodu, abych se ujistila, zda mi zboží bude dodáno do daného termínu. Bylo mi řečeno, že ano, ale čekala jsem marně, zboží mí doručeno nebylo. Ani se mi nikdo z tohoto obchodu neozval. Tak jsem tam zavolala sama. V obchodě mi bylo řečeno, že neví, proč zboží nebylo ze skladu odesláno, házeli vinu jeden na druhého. Neměla jsem zapotřebí poslouchat jejich výmluvy, tak jsem nakonec svou objednávku stornovala. Ještě tentýž den mi přišel od nich nehorázný email, že mi zboží nemohlo být doručeno, protože jsem nebyla doma, ale já jsem ten den, byla celý den doma. Tak jsem do tohoto obchodu volala znovu a řekla jsem jim od plic, co si o nich myslím, že jsou neseriózní, že lžou a svou neschopnost házejí na zákazníka - na mě. Velmi špatná zkušenost s tímto obchodem!!! Dávejte si pozor!!!

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

velmi nás mrzí vaše reakce, protože jsme s vámi komunikovali, 3x jsme si volali a posílali si několik e-mailů, vy sama jste poté objednávku telefonicky zrušila. Nešlo o výmluvy, kvůli špatnému počasí se dodávka se zbožím opozdila, vše jsme ale naskladnili včas a volali jsme vám, jestli budete chtít zásilku.

Vzhledem k tomu, že jste objednávku zrušila, nebylo možné vám poslat žádné informace o doručení, protože zásilka nebyla expedována. Chápeme vaše rozhořčení, ale rádi bychom zdůraznili, že naše dvě kolegyně (které jste opravdu velmi seřvala), se vás snažily informovat a nabídnout vám co nejlepší servis, pracovaly přesčasy, zvláště během předvánočního období, aby zajistily včasné doručení všech dárků. Jsme oddaní poskytování kvalitního zákaznického servisu a snažíme se vycházet vstříc požadavkům našich zákazníků co nejlépe. Proto nás mrzí vaše reakce a telefonický rozhovor.

Drogerieshop.cz

• Cast zboží v objednávce chyběla, zatim ho neposlali

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za recenzi. Vaše objednávka byla balena do dvou balíčků, dopravce druhý balíček doručoval hned den poté.

Tým Drogerieshop.cz

Místo pánské kosmetiky mi poslali dětskou zubní pastu

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za recenzi. Bohužel došlo k záměně balíčku kvůli shodnému příjmení, již jsme vše vyřešili, ale ještě jednou se omlouváme za tuto komplikaci.

Tým Drogerieshop.cz

Nemám co hodnotit. Dotazník posíláte rychleji než zboží

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za recenzi, kvůli většímu množství objednaných kusů od jednoho výrobku, jsme museli udělat svoz z našeho vzdálenějšího skladu, proto se doručování protáhlo. Ovšem jsem vás však informovali jak přes e-mail, tak telefonicky. Záleží nám, aby zákazník vždy věděl v jakém stavu je jeho objednávka.

Tým Drogerieshop.cz

Dorazilo jiné zboží než jsem si objednala. Komunikace s obchodem je na dlouhé lokte, nemám dosud správné zboží ani vrácené peníze.

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za recenzi. Bohužel nemůžeme souhlasit, ihned jsme s vámi řešili reklamaci, dokonce jsme vám i volali, ale nezvedala jste telefon. Vše jsme poté dořešili k vaší spokojenosti i s dárkem od nás jako omluvu za špatně expedovanou variantu zboží.