• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Objednané zboží ani po týdnu nedorazilo

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

Dobrý den, předem jsme Vás informovali, že Vaše zásilka se zpozdí, kvůli problémům u dopravní služby PPL. Jak jsem Vám již psala, Váš balík špatně naskenovali a poslali ho na druhou stranu ČR, proto se doručení protáhlo.

Děkujeme za zprávu.

S přátelským pozdravem
    Tým Drogerieshop.cz

Zbozi skladem bylo "odesilano" nekolik dni s nejruznejsimi argumenty "oduvodnujici"zpozdeni, jako kupr.dnes ridic prijel drive, dnes ridic prevzal paletu,ale baliky iu nanaskenoval...

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

Dobrý den, objednávku jste si u nás udělal 30.01.2023 18:06:55, vyřídili jsme ji 31.01.2023 13:51:25, svoz se již v ten den bohužel nestihnul, protože dopravce přijel dříve, než byl Váš balík nachystán. Nachystán byl v souladu s dalšími objednávkami, které byly vytvořeny před Vámi. Dopravce si vyzvednul Vaši objednávku 01.02.2023 11:43:25 a svezl ji na Depo, kde se balíky skenují a na základě tohoto skenu se pak rozřadí k řidičům dle města doručení, jakmile k tomuto dojde, tak Vám přijde SMS zpráva o doručení.

Kvůli špatnému počasí (přesněji sněhovým kalamitám, které zasáhly celou ČR) došlo k prodlevě doručení Vaší zásilky. Když už však byla zásilka u dopravce, tak jste nám napsal, že už si její doručení nepřejete, takže jsme ji museli z dopravy stáhnout.

Bohužel nemůžeme ovlivnit situaci na silnicích, které zapříčinily prodlení v doručení, i když nás to velmi mrzí.

Tým Drogerieshop.cz

Nedoporučuji ! Přišlo jiné zboží, než bylo objednáno! I přes odeslanou reklamaci s dokumentaci jiné objednávky se doposud nikdo neozval!!!

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

komunikace se zákazníkem je u nás na prvním místě. Na Vaši reklamaci jsme reagovali hned, jakmile jsme se k ní dostali. Zaslali jsme Vám stejný produkt, jaký jsme inzerovali na svých stránkách, jak podle fotografie, tak podle EAN kódu. Opravdu se jedná o Dove sprchový gel 700ml, který je na bázi koupelové pěny. Tento sprchový gel se dováží z Itálie a v jiné variantě než v 700ml se nevyrábí.

Vše jsme s Vámi vyřešili v e-mailové komunikaci k Vaší spokojenosti.

Tým Drogerieshop.cz

Obchod klamavě uvádí, že má zboží skladem.

Dobrý den, paní Jano,

moc se omlouváme, že jsme museli Vaši objednávku stornovat. Produkt, který jste si objednala, již nelze na českém trhu naskladnit a počet kusů byl omezen. Moc nás tato situace mrzí, ale nebyli jsme schopni u žádného dodavatele produkt doobjednat.

Mějte se moc hezky a přejeme Vám krásný den!

Tým Drogerieshop.cz

Objednala jsem v prosinci 20 ks tohoto dezinfekčního spreje, protože cena byla velmi příznivá. Bohužel má exp. 12/2022. Žádné upozornění v nabídce!!!

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

na svých stránkách inzerujeme výprodej dezinfekčních sprejů Lysol u kterých si v produktové kartě můžete přečíst jejich detailní informace a to včetně expirační doby do 12/2022. Proto se jedná o výprodej za velmi nízkou cenu produktu. Produkt, který jste u nás koupila za cenu 19,31 Kč se běžně v obchodech prodává za 90 Kč a více.

Mrzí nás vzniklá situace, samozřejmě máte dle občanského zákoníku § 1829 právo na vrácení zboží.

Děkujeme za Vaši zprávu.

Přejeme Vám pěkný den.
    Tým Drogerieshop.cz

• pod týdnu od obědnání se nic neděje, zboži je zaplaceno.

Vážený zákazníku,
    o Vaší objednávce jsme Vás informovali i o jejím stavu. Vše jsme společně vyřešili přes telefon. :)

Děkujeme a těšíme se na Vaši další objednávku,
    s pozdravem tým Drogerieshop.cz

• lákavé ceny
    • arogantní komunikace při problémech s dodáním zboží

Krátce shrnuto: je-li nějaký problém s dodáním zboží, můžete si za to sami....

Vážený zákazníku,
    mrzí nás Vaše hodnocení, neboť jsme s Vámi komunikovali, jak telefonicky, tak přes e-mail vždy slušně. Nabízíme pouze 2 způsoby dopravy PPL - doručení na adresu a možnost PPL - ParcelShop. Vy jste chtěl doručit zboží na PPL - ParcelBox, což náš e-shop neumožňuje a ani v nabídce tento způsob dopravy nemáme. Problém v rámci dodání zboží vznikl na Vaší straně okamžikem, kdy jste do doručovací adresy napsal, že chcete doručit objednávku na ParcelBox, což v nabídce nemáme a tudíž jsme se s vámi spojili, vysvětlili situaci, že tuto možnost dopravy v našem e-shopu nemáme a domluvili se spolu, že Vám objednávku pošleme na Vaši adresu, s čím jste souhlasil.

Bohužel už nemůžeme ovlivnit, že Vám nevyhovoval čas k převzetí zásilky o kterém Vás informoval kurýr PPL. Předání zásilky již závisí na komunikaci mezi dopravcem a zákazníkem.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pěkný den.
    S pozdravem tým Drogerieshop.cz

Jsem zklamana inzeruji zbozi za cenu kterou pak nejsou schopni dodrzet

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše zkušenost s naším e-shopem. Objednala jste si 50x krém, který jsme bohužel museli vyřadit z prodeje.
    Výrobek totiž obsahuje butylphenol metylpropional.

Náš obchodní zástupce Vám ihned po objednávce volal a oznámil Vám, že Vám může dát maximálně 3 kusy vzhledem na stahování ze skladů a všech prodejen. Mrzí nás to, nicméně musíme respektovat nařízení EU.

Děkujeme za pochopení.