• Obchod nekomunikuje

Po týdnu od objednání a zaplacení zboží dosud nepřišla žádná informace o objednávce. Na emailové dotazy neodepisují a telefon nezvedají. Doufám, že zboží někdy přijde a nebudu muset s bankou řešit storno karetní transakce z důvodu nedodání zboží.

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za vaši recenzi, i když nemůžeme s vámi souhlasit. Poslali jsme vám e-maily i odpověď na ten váš, a dokonce telefonovali, do teď jste se nám neozvala. Snažili jsme se vás informovat o změně výdejního místa, kvůli přeplněnému Alzaboxu, který jste si vybrala, bohužel bez reakce, proto se prodloužila doba čekání.

Děkujeme.

S pozdravem,

• Nízké ceny
    • Špatná komunikace
    • Příliš pozdní řešení objednávky

Odeslal jsem objednávku, zaplatil ihned po odeslání převodem (platba v rámci jedné banky, takže okamžitá) a čekal. V okamžiku objednání byly všechny položky vedeny jako skladem. Když se více než týden nic nedělo, rozhodl jsem se telefonicky dotázat kde je problém. Bylo mi řečeno, že mi zrovna poslali mail, že jedna položka z objednávky není ať si vyberu alternativu. Tak jsem si hned vybral a konečně se začalo něco dít. Ten den byla objednávka už konečně odeslána a začaly chodit nějaké informace o stavu zásilky. Vypadá to, že mou objednávku začali řešit až po týdnu. Evidentně to vůbec nezvládají. Tenhle e-shop doporučuji pouze kvůli nízkým cenám.

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za vaši zprávu. Bohužel jsme ještě dodělávali inventuru ve skladech, tak došlo k prodloužení dodací lhůty. Vaši objednávku jsme řešili hned, po doručení do našeho systému, bohužel kvůli inventuře se prodloužila doba vychystávání ve skladech. Každopádně jsme vás poté ihned kontaktovali, ale přiznáváme naši chybu, že jsme mohli být pružnější a informovat vás hned ohledně prodloužení dodání, za to se velmi omlouváme i jsme vám poslali ohledně toho e-mail.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

S přátelským pozdravem

• dobrá cena
    • poslání zásilkovnou
    • komunikace
    • té komunikace je možná až příliš - zpráv o stavu objednávky/zásilky bylo asi deset??!

kupoval jsem jednu konkrétní věc kterou měly za dobrou cenu a v dostatečném množství, reakce obchodu byla rychlá vč. expedice, jen těch zpráv o stavu bylo a můj vkus opravdu hodně.......

• špatná komunikace

V obchodu jsem nakoupila asi za 700,-Kč kdybych se sama po 5 dnes od objednávky neozvala, vůbec bych nezjistila, že jedno z požadovaného druhu zboží nemají. Teprve po mém dotazu mi nabídli zboží jiné a podle poslední zprávy ho předali dopravci. Zboží tedy zatím nedorazilo

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za zprávu. Posílali jsme vám e-mail, že vaše objednávka se bude vyřizovat déle, kvůli výpadku jednoho druhu zboží, které jste měla v objednávce. Psala jste nám o jaké zboží jde, přičemž jsme vám hned odepsali a informovali, že abyste nemusela čekat, tak vám můžeme nabídnout stejné zboží, jen jinou variantu ve vůni.