• Cast zboží v objednávce chyběla, zatim ho neposlali

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za recenzi. Vaše objednávka byla balena do dvou balíčků, dopravce druhý balíček doručoval hned den poté.

Tým Drogerieshop.cz

Místo pánské kosmetiky mi poslali dětskou zubní pastu

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za recenzi. Bohužel došlo k záměně balíčku kvůli shodnému příjmení, již jsme vše vyřešili, ale ještě jednou se omlouváme za tuto komplikaci.

Tým Drogerieshop.cz

Nemám co hodnotit. Dotazník posíláte rychleji než zboží

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za recenzi, kvůli většímu množství objednaných kusů od jednoho výrobku, jsme museli udělat svoz z našeho vzdálenějšího skladu, proto se doručování protáhlo. Ovšem jsem vás však informovali jak přes e-mail, tak telefonicky. Záleží nám, aby zákazník vždy věděl v jakém stavu je jeho objednávka.

Tým Drogerieshop.cz

Dorazilo jiné zboží než jsem si objednala. Komunikace s obchodem je na dlouhé lokte, nemám dosud správné zboží ani vrácené peníze.

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za recenzi. Bohužel nemůžeme souhlasit, ihned jsme s vámi řešili reklamaci, dokonce jsme vám i volali, ale nezvedala jste telefon. Vše jsme poté dořešili k vaší spokojenosti i s dárkem od nás jako omluvu za špatně expedovanou variantu zboží.

S pozdravem,

• špatná komunikace

V obchodu jsem nakoupila asi za 700,-Kč kdybych se sama po 5 dnes od objednávky neozvala, vůbec bych nezjistila, že jedno z požadovaného druhu zboží nemají. Teprve po mém dotazu mi nabídli zboží jiné a podle poslední zprávy ho předali dopravci. Zboží tedy zatím nedorazilo

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za zprávu. Posílali jsme vám e-mail, že vaše objednávka se bude vyřizovat déle, kvůli výpadku jednoho druhu zboží, které jste měla v objednávce. Psala jste nám o jaké zboží jde, přičemž jsme vám hned odepsali a informovali, že abyste nemusela čekat, tak vám můžeme nabídnout stejné zboží, jen jinou variantu ve vůni.

Tým Drogerieshop.cz

Pořád mi píšete jak sem byla spokojená s nákupem ale žádnej mi bedirazil

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

žádný vám ani dorazit nemohl, neboť jste nákup nezaplatila. Snažila jste se zaplatit přes platbu Skip-Pay 2x (koupím
    nyní, zaplatím za 14 dní), kterou vám však ve Skip-Pay zamítli, pravděpodobně
    kvůli nesplaceným penězům. Tento zprostředkovatel nám dal vědět, že vám ji máme stornovat.

Tým Drogerieshop

Půlka zboží v pořádku, a 2 půlka nesedí a neodpovídá tomu co jsem objednala:((( asi bych tento e-shop nedoporučila svým známým :(((

• dodají rychle, ale...
    • eshop nekomunikuje
    • dodali jiné zboží

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za recenzi. Musíme však nesouhlasit, jedna z našich předností je právě komunikace prostřednictvím naší zákaznické podpory. Bohužel jste nám napsal na chat, který byl offline pozdě v noci, proto se váš požadavek zpracoval později. Jiné zboží jsme vám nedodali - vše jsme vyřešili po telefonu, špatně jste si přečetl popis - náhradní náplň do elektrického strojku, obsahuje jen náplň, nikoliv i strojek, to by bylo v textu a na obrázku uvedeno, stejně tak by tomu neodpovídala cena.

• žádná

Po pár dnech mi přišla zpráva, že se dodávka opozdí, mj. proto, že jsem si objednal větší množství :-(. Pindy o výpadku u dodavatele mě nezajímají, když bylo zboží deklarováno jako "skladem". Na dodávku dramaticky nespěchám, tak ještě týden počkám a pak objednávku zruším...

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

bohužel jste si objednal větší množství zboží, které skladem běžně v takovém velkém počtu nemíváme. Proto jsme vás předem kontaktovali a dali vám vědět, že se vaše zásilka opozdí, kvůli výpadku v tomto zboží. O pindy opravdu nejde a velmi nás mrzí vaše reakce. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi co nejvíce vstříc a rychle, jak jen je to v našich silách jde.

Děkujeme a přejeme pěkný den.

Tým Drogerieshop

Zboží bylo skladem, po týdnu píši, že se objednávka vyřizuje

Eshop má moc dobré ceny, dodací lhůta však více než týden. Obchod mi také sám změnil výdejní místo. Za sebe moc nedoporučuji.

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za zprávu. Dodací lhůta se prodloužila, neboť jsme čekali na jeden produkt, který jsme museli stáhnout z našeho vzdálenějšího skladu. O změně výdejního místa jsme vás předem informovali - nebylo to z naší vůle, výdejní místo, které jste si vybrala již nepřijímalo další zásilky, proto nás dopravce kontaktoval, že ho bude měnit na druhé nejbližší. Z důvodu GDPR na vás však dopravce jako třetí strana nemá kontakt, proto jsme vás o změně informovali my.

Děkujeme za pochopení.

Marie Koudelová

Objednané zboží nebylo dodáno, přestože byla potvrzena objednávka, prý chyby v systému.

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

bohužel došlo v našem systému k chybě - povolil vám nákup do záporu, stalo se, že chvilku po sobě byly zadány dvě objednávky na stejný produkt. Systém změnu zpracoval až později a povolil nákup do záporu.

Vše jsme s vámi vyřešili k vaší spokojenosti, děkujeme!

Tým Drogerieshop.cz

• Žádné zboží jsem nedostal, přitom mi obchod sdělil, že je objednávka uzavřena.

Vypadá to, že tento obchod je podvod, na dotaz kde je moje zboží mi řekli, že je objednávka uzavřena, přitom jsem nedostal zprávu, že předali zboží PPL, mělo dorazit do parcelboxu PPL. Dopravce se neozval, protože mu žádné zboží nikdo nepředal. Nemám peníze ani zboží, okradli mě. Již nikdy tento obchod.

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za zprávu. Již jsme vše vyřešili telefonicky - bohužel byla chyba na straně dopravce PPL, který vás neinformoval o doručení. V našem systému jsme evidovali zásilku jako uzavřenou a předanou dopravci, bohužel u vaší objednávky se vyskytl problém v doručování, kterou vysvětlil dopravce PPL.

Vše bylo vyřešeno k vaší spokojenosti.

Tým Drogerieshop.cz

• Zboží uváděné skladem nebylo skladem

Obchod nabídl odlišný prací gel jako náhradu, objednávku jsem zrušil.

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za recenzi. Objednal jste si větší množství kusů pracího gelu, kterého jsme v takovém množství neměli skladem, a proto jsme vám nabídli, že doložíme zbytek kusů jinou variantou, která se lišila jen vůní.

Mrzí nás vaše reakce.

S pozdravem, tým Drogerieshop.cz

• Evidentně se mojí objednávkou nikdo nezabývá. Takže vše špatně!!!!!!!!

Děláte si srandu?

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za recenzi. Vaši objednávku vyřizujeme, posílali jsme Vám e-mail i SMS zprávu o vyřizování Vaší objednávky včetně jejího stavu vyřízení.

Děkujeme. S přátelským pozdravem
    Tým Drogerieshop.cz

• OPRAVDU BY MNĚ ZAJÍMALO, PROČ STÁLE ZBOŽÍ NEDORAZILO!

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za recenzi. Vaši objednávku jsme vyřizovali a zároveň jsme Vám dávali vědět v jakém stavu se Vaše objednávka nachází. Posílali jsme Vám e-mail ve kterém jsme Vám psali, že vyřizování Vaší objednávky bude mít prodlevu a to z důvodu objednání vyššího počtu kusů od jednoho výrobku.

Tým Drogerieshop.cz

Zboží mi bylo doručeno až po urgenci, že po týdnu nic nemám, i když bylo zboží skladem.

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za recenzi. Vaši objednávku jsme vyřizovali a zároveň jsme Vám dávali vědět v jakém stavu se Vaše objednávka nachází. Posílali jsme Vám e-mail ve kterém jsme Vám psali, že vyřizování Vaší objednávky bude mít prodlevu. Bylo to z důvodu, že jsme Vámi objednané zboží sváželi z našeho vzdálenějšího skladu.

Děkujeme za pochopení.

Tým Drogerieshop.cz

Objednávala jsem zboží v množství, které bylo uvedeno u produktu. Zboží mi šlo dát do košíku dokonce v několika různých objednávkách, avšak poté přišel email, že mají na skladě jen jeden kus. Tak jsme se společně dohodli na stornu objednávky. Nicméně i teď po více jak týdnu od objednávky je na eshopu dostupné mnou požadované zboží. Asi si to jen zapomněli upravit v systému.

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za recenzi. Bohužel nám náš dodavatel nezaslal námi objednané zboží a dodávku nám zrušil ze dne na den, proto Vám šlo objednat zboží, netušili jsme, že k tomu dojde. Dodavatel se nám později omluvil a za týden jsme zboží znovu naskladnili, proto jste ho mohla vidět zpátky u nás na e-shopu.

Děkujeme a přejeme pěkný den.

Tým Drogerieshop.cz

Ikdyž jsem zvolil nezasílat dotazník, tak mi stejně přišel.
    Tak když už dorazil, tak ho vyplním.
    Zboží objednáno 25.4. a po týdnu ještě nedorazilo - dle sledovče od Zásilkovny je stále někde ve Zlíně :-D

26. 04. 2023 09:50:23 Příjem elektronických dat k zásilce. Čekáme na předání zboží od odesílatele k přepravě.
    27. 04. 2023 15:39:06 Příjem zásilky na podacím místě DEPO, Zlín, Malotova (areál Svit).

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za recenzi. Bohužel toto byla chyba u dopravce. Jak jste sám napsal, tak mi jsme dopravci předali balík hned 27.04. 2023 (dva dny po objednání). Dopravce však Vaši zásilku omylem poslal na jiné výdejní místo, než jste si zadal a kvůli této chybě se doručení Vaší zásilky zpozdilo.

Celou situaci jsme řešili se Zásilkovnou, bohužel jsme toto nemohli nijak ovlivnit.

• Levné ceny
    • Nedorazilo objednané zboží,ale jiné
    • Místo jednoho balení 33ks kapslí poslali 2x balení po 10 a 1x balení po 13.

Rychlé dodání a levne ceny.
    Bohužel v mém případě to totálně zbastlili.

Reakce obchodu DrogerieShop.cz

děkujeme za recenzi. Předem jsme s Vámi komunikovali a společně jsme se domluvili na řešení zaslání jiných variant do počtu Vámi objednaných. Tato situace se stala z důvodu vyprodaných zásob Vámi objednaného zboží, které nebylo již možné doskladnit.

Děkujeme a omlouváme se za komplikace.