• rychlost a kvalita
    • 0

Vše OK

• Zboží byl v akci za super cenu
    • Rychle dodání

Rychlost

fajn

Spokojenost.

• koupene zbozi meli jen v lekarne zn. Dr.Max

vysoke ceny

• rychle dodani a priznive ceny

• Ochota, vstřícnost

Byla jsem zvykla nabizene zboži platit zamestnaneckou kartou Benefity, nyni ji lekarna neakceptuje. Na eShopu neni žadna info, tak jsem jela x km zbytečně.

Reakce obchodu Dr. Max lékárna

děkujeme za Vaše hodnocení, když negativní.

S ohledem na nedávné změny v legislativě, které se týkají zdanění benefitů, již není možné využít platbu prostřednictvím benefitů na všechny naše produkty. Benefitními poukázkami již není možné uhradit např.: veterinární přípravky, dekorativní kosmetika, parfémy, opalovací krémy, prací prostředky, některé čaje, vysavače apod.

O tom, zda je možné produkt uhradit pomocí benefitů se dozvíte v parametrech u jednotlivého produktu. Pokud produkt lze uhradit benefity je v parametrech uvedená informace "Produkt lze uhradit benefitními kartami/poukázkami". Detailní seznam zboží, které lze uhradit poukázkami s omezením Benefit, naleznete zde: https://www.drmax.cz/benefity.

Případné dotazy ohledně možnosti platby pomocí benefitů, prosím, směřujte přímo na výrobce, který je odpovědný za zařazení jednotlivých produktů do této kategorie. Ujišťujeme Vás, že jednáme v souladu se zákonem o daních z příjmů i našimi smlouvami s poskytovateli benefitů.

Kompletní seznam akceptovatelných poukázek a benefitů naleznete na našem webu: https://www.drmax.cz/obecne/doprava-a-platba.

S přáním hezkého dne
    Tým zákaznické linky Dr. Max

• Akce 2+1 zdarma je dobrá.
    • Nedodržují termín dodání.

• e-shop a e-recepty
    • pokud si neobjednám přes e-shop, ale přímo na lékárně, měly by být stejné ceny jako přes web a nikoliv výrazně vyšší, jako bych kartu vůbec neměla

• obchod dobrý znám léky beru dlouhodobě znám zatím mi pošta nedoručila

co jsem potřebovala, vše bylo skladem, skoro bleskové vyřízení objednávky, úžasně zabaleno, to musím opravdu pochválit. Dobré ceny a ještě poštovné zdarma, perfektní, spokojenost jako vždy

• Otevírací doba pouze do 16 hod.

rychlé jednání

Lékárna DrMax nabízí široký sortiment zboží, který pokrývá téměř celou moji potřebu. Výhodné jsou různé typy slev, které jako registrovaný zákazník využívám.

• blízko
    • doprava zdarma
    • rychle

Je to pohoda

• Ok

Spokojenost

Rychlé dodání, dobré ceny, příjemný kolektiv