Na e-shopu objednávám poměrně pravidelně, vždy bývám spokojena. Tentokrát si však dovolím ne úplně nadšenou zpětnou vazbu - objednávala jsem v sobotu 27.4. s doručením na pobočku lékárny, která je otevřená ve všední dny 8-17 hod. E-mail o možném vyzvednutí přišel ve čtvrtek 2.5. po 20. hodině, tj. v době, kdy je už lékárna zavřená. V pátek 3.5. jsem se tam pro pracovní povinnosti nezvládla dostat, v sobotu 4.5. a neděli 5.5. byla pobočka zavřená. V sobotu 4.5. mi přesto přišla připomínková SMSka, že mám zboží do dvou dnů vyzvednout. Tj. měla jsem na to jen dva pracovní / otevírací dny lékárny - pouze pátek 3.5. a pondělí 6.5. Při objednávání bývá info o pěti dnech na vyzvednutí, bylo by prima, kdyby tyto dny korespondovaly s otevíracími dny lékárny a kdyby nebyl započítáván den, kdy echo přijde až po zavíračce pobočky. V pátek jsem neměla šanci vyzvednout vůbec, dnes jsem to měla logisticky dost komplikované. Nicméně jinak spokojenost s podobou zabalení, s eko-variantou obalového materiálu, s cenami proti konkurenci, s tím, že vycházíte vstříc dle poznámky k objednávce. Jen bych se tedy přimlouvala za to, aby pět dní na vyzvednutí bylo pět otevíracích dní. :-)

Vše super

• Dobrá cena, ale až při zakoupení většího množství
    • Zboží skladem
    • Pomalé doručení. S Českou poštou více jak 4 dny

Obchod v pohodě. jen by to chtělo zapracovat na vylepšení rychlosti dopravy. A myslím, že v tom není Česká pošta sama. "Doktorovi" trvá i více než dva dny, než zboží předá dopravci.

• rychlost, spolehlivost, dobrá cena,

• Vyber

• Spokojenost

Jsem moc spokojená

• Rychlé a vždy zodpovědný a podstivý přístup

• Dobré ceny

Solidní jednání.

• Doručení i vyzvednutí perfektně a hlavně rychle funguje

• Zboží jsem obdržela, ale zcela jiný design. Jelikož to byl dárek, velké zklamání

Reakce obchodu Dr. Max lékárna

děkujeme za Vaše hodnocení, i když je negativní.

Obrázky na našem e-shopu mají pouze informativní charakter. Motiv vybraného produktu se tedy může lišit.

Pokud vám motiv nevyhovuje, můžete zboží vrátit do 14 dní od převzetí zásilky v kterékoli lékárně Dr. Max. Kolegové s Vámi sepíší protokol na místě a předají jej i s vráceným zbožím na příslušné oddělení e-shopu.
    Jako doklad o zakoupení stačí předložit fakturu, zaslanou automaticky na Váš e-mail.

Pokud nechcete nebo se nemůžete dostavit na lékárnu, můžete sortiment společně s vyplněným protokolem zaslat na náš e-shop. Bližší informace Vám přikládám zde - https://www.drmax.cz/vse-o-nakupu/odstoupeni-od-smlouvy.

S přáním hezkého dne
    Tým zákaznické linky Dr. Max

• cena produktu
    • dodací lhůta je velmi dlouhá
    • Dr.max Box není pro lidi bez brýlí

Reakce obchodu Dr. Max lékárna

děkujeme za zpětnou vazbu, která je pro nás důležitá.

Zásilky se vždy snažíme expedovat co nejdříve. Ověřili jsme, že ke zdržení Vaší objednávky došlo při jejím doručení. Za komplikace se Vám omlouváme. V sytému aktuálně vidíme, že objednávka byla doručena a Vámi i vyzvednuta.

S přáním hezkého dne
    Tým zákaznické linky Dr. Max

• široká nabídka zboží
    • spolehlivý obchod
    • rychlost vyřízení objednávky
    • nemám výhrady

Spolehlivý zavedený e_shop, nabízí širokou nabídku zboží i mimo farmacii za příznivé ceny

• Správnost doručení.
    • Ceny.

• Mam jen dobre skusenosti s DrMax

• Rychlost doručení
    • Možnost vyzvednutí v lékárně
    • Doprava zdarma

Objednala jsem dopoledne a druhý den balíček dorazil. Jsem nadšená.

• Šíře nabídky
    • Ceny
    • Slevové akce
  • rychle dodáno, akorát u nás není lékárna otevřena v sobotu a neděli, takže musím čekat na pracovní den

• Rychlé vyřízení objednávky

Jsem spokojen