Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Rozumím

Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku
Přihlásit se a přidat příspěvek
 • neuvěřitelně pomalé dodání, na objednávku se čeká týden i víc, ačkoli uvádějí, že zboží je skladem. Dle sledování zásilky s objednávkou tři dny nikdo nic nedělal..

 • Respirátor Atlantis, černý. Má být s certifikátem, žádný certifikát není. Není nijak značený, pouze papírová samolepka, která nedrží, musí se hned sundat. Vlastně se nedá prokázat, že je to respirátor FFP2. Jinak nepůsobí špatně, horší spona u nosu. U vás je snad všechno podvod, nebo jste dementní.

  • S tím Atlantisem jsem asi udělal chybu. Vypadá to, že jde o český, možná certifikovaný výrobek. Dobře se nosí, ale bohužel není nikde k sehnání. Není sice standartní, že je neoznačený, ale kupoval bych je.

 • E-shop Dr. Max stále odmítá akceptovat platby pomocí PayPalu, na rozdíl od Doc Simon, s kterým se sloučil. Na dotaz, proč to nelze, mi nikdy neodpověděli.

 • Všeobecně doporučené opatření - používejte respirátor FFP2. Jenže jaký. Dr. Max je lékárna, tak raději nějaký z lékárny. Prodávají asi jen Promedor. První byl na obalu označený FFP2, ale byl to čínský respirátor KN 95. Sada po deseti značená FFP2, sice to vypadalo hůře, než ten čínský, ale prostě jsem je používal. Potřetí už mě došla trpělivost, sada po deseti, která se zase lišila, respirátor zřetelně tenčí, jako jen hadrový. Zase jiné, i když honosnější označení. Je jasné, že výrobce strčí do krabičky prakticky cokoli, není to ani výrobce. "Český výrobek" prodávají nějací překupníci Cool Agency s.r.o. Podle DTestu výrobce není známý. Nevím, proč se prodávají v lékárně. Podnikl jsem i konkrétní kroky, kontaktoval lékárnu, kde jsem to koupil. Jen okecávání, nakonec sdělení, že s tím nikdo nebude nic dělat, vůbec nás to nezajímá. Zákaznická linka to samé. Pletla čínskou, americkou a evropskou normu, možná i schválně. Vůbec nepochopila, že respirátor, který pokaždé jinak vypadá, materiál má jinou strukturu, je tenčí, tak zřejmě neodpovídá normě. To je ale to jediné, o co se jedná.
  Pane Blatný a jiní - nepřišel jsem na to, jak koupit ten Váš respirátor FFP2, aby to zřetelně nezavánělo podvodem.

 • Olympia Brno - neochotný přístup lékárníků, vůbec nechtějí vysvětlit důvod proč nemohou vhodný výrobek prodat, nehledně na to že se pořád snaží cpát své výrobky namísto těch na receptu!!!!!!Nedoporučuji a určitě stojí za zvážení sestavy týmu u vás už nikdy víc, zlatá benu nemají potřebu někomu něco cpát navíc nebo tvrdit nějaké nesmyslné informace!!!!!!!

 • Musím přidat negativní zkušenost, dnes jsem tam měl, konkrétně v OC Letňany objednávku z e-shopu. Lékárnice během chvilky dokázala objednávku tak zprasit, že jsem nakonec platil o stovku víc, než byla objednávka, moje chyba, že jsem si toho nevšiml, mohl jsem jim to hodit na hlavu. Tohle je šlendrián. Hlavně že si máte nasadit roušku a do toho lidí jak smetí. Fakt nedoporučuji. A jsem naštvanej. Přístup lékárny fakt neprofesionální.

 • Moje osobní zkušenost s touto lékárnou není pozitivní.
  To, že jejich ceny patří k těm nejvyšším na trhu, by mě až tak nevadilo, ale to co mě rozčílilo je to, že nečtou poznámky k dané objednávce.
  Když v poznámce k objednávce uvedu, že dané zboží budu hradit poukázkami XY a následně se až na prodejně dozvím, že to tedy nelze, to se pak nikdo nemůže divit, že jsem pak tímto přístupem minimálně zklamán.
  Omluvy jsem se však nedočkal a to ani na prodejně ani přes e-mail kde jsem řešil storno objednávky.
  Jediného čeho jsem se dočkal, byla arogance obsluhy dané lékárny, mého zbytečně investovaného času a prostředků na dopravu. PB

 • Tato lékárna je velké zklamání. Jejich reklama o slevách na doplatcích - (až 50%) je bohužel hooodně lživá. Slevu opravdu dají, ale nakonec zaplatíte více než v jiné lékárně, a to o velkou částku! Porovnala jsem výsledný doplatek s lékárnou IKEM a měla jsem jen vztek. Takže příště si už dám pozor a doplatky si zjistím dopředu. :((

 • U lékáren Dr.Max se ztrácí pharmaceutická etika, protože jde o holý byznys. Zaměnit zboží za své výrobky, na kterých mají vysokou marži a tím mají jistý zisk a mohou konkurovat. K tomu jim samozřejmě musí pomáhat zaměstnanci, protože jsou na tom zainteresovaní.

 • Tuto lékárnu nesnáším. Vždy když musí mužské osazenstvo akutně zakoupit přípravek, nanutí mu obsluha pouze firmení výrobek. Této lékarně se pokud možno vyhýbám!

 • Zkušenost s touto lékárnou dobrá, ale všechno mají většinou n a eshopu, na prodejně nikoli
  Upozorním na osobu z Ostravy, která byla řešena Policií z důvodu trestného činu stalkingu, a řešena také magistráty několika obcí MS kraje. Jde o osobu Věru Nusmuller z Ostravy (věk 66 let,vypadá nápadně starší a to o dost), která neváhá intrikovat a šířit lži a manipulace všude, kde to jde, protože nic jiného neumí. Na bazaroé weby spamovala a posílala falešné zprávy inzerentům. Hrozí zde udělení pokuty ve správním řízení a zákaz činnosti všem, kdo s ní intrikují. Trestní oznámení podána i na další osoby, které s ní vytrvale intrikují.
  Pronásleduje lidi a vyčíhá si na ně klidně u jejich domu,kde bydlí,aby s nimi intrikovala,nebo někoho jiného koho znají, pomluvila, očernila.
  Vytrvale obtěžuje,přesto s ní nemá zájem člověk komunikovat, a nepřestává vyzvánět, házet nechutné vzkazy do schránek (pod nějakou záminkou se vnutí do vchodu,kde obtěžuje, a zvoní u bytu člověka, který s ní viditelně nemá zájem žádným způsobem komunikovat)
  psychopatka!Nechutná! Zlá intrikánka která se nudí, nemá co dělat, a otravuje lidi. Bohužel se najde spousta hloupých prodavaček v obchodech, které s ní hrají tu "hru" a intrikují proti zákazníkům. Podána trestní oznámení i na ně.

 • Mám jen dobré zkušenosti, vždy jsem dotazována na možnost zaměnit lék se stejným složením (je jen na mně, čemu dám přednost), ochotné jednání a informovanost o lécích, poradí. Při objednávání přes e-shop je navíc možná další sleva na portálu http://www.ziskejte.cz/?doporucuje=hanela

 • VELKÁ NESPOKOJENOST, DOŠLO K ZÁMĚNĚ SIRUPU NA KAŠEL ZA DEZINFEKCI, STARŠÍ OSOBA TUTO DEZINFEKCI UŽÍVALA 2 DNY, POTÉ JI Z LÉKÁRNY ZAVOLALY ŽE DOŠLO K ZÁMĚŇĚ LÉKŮ, A ŽÁDALY O VRÁCENÍ DEZINFEKCE, ZŘEJMĚ K ZAKRITÍ STOP. DÍKY NESPRÁVNÉMU LÉKU SE ZDRAVOTNÍ STAV STARŠÍ OSOBY VÝRAZNĚ ZHORŠIL. CHYBU PRODEJNA DR.Max UZNALA, A JAKO OMLUVU STARŠÍ ŽENA DOSTALA ČAJ V HODNOTĚ CCA 40Kč, ALE ČAJ URČITĚ ZDRAVOTNÍ STAV NEZLEPŠIL, ubohé směšné a neomluvitelné. Doporučujeme léky před užívání zkontrolovat.

 • Já jsem v Litoměřicích s lékárnami DR.MAX spokojená až na jedno, ale to je problém všech jejich lékáren, často dávají svoje výrobky, místo požadovaných - protože DR.MAX má i svoje léky a proto se stává, že asistentky velice často až vnucují jejich výrobky místo těch požadovaných s tím, že je složení stejné. Mají za to samozřejmě i odměny, tak jako všude, takže se jim nedivím, jenže je to nepříjemné, každý má dostat to, co žádá, a to hlavně po internetové objednávce - tam není už s kým diskutovat když převezme balíček.

 • No jo, tak Max patří Rumunum, takže nám podsouvaji léky z východu. Tak to už u nich nekoupím ani ň.

 • Velká nespokojenost, léky zamenuji za jiný aniž by informovali pacienta. Stalo se mi to už podruhé, jen podruhé jsem si dala pozor a lék neprebrala, šla jsem jinam a ani se o změnu nesnažili. Můj názor je, že tato lékárna na tom nějak profituje. Recept mají na jiný lék, než pacientovi dají. Ti, co se v tom vyznaji se nedají a ti chudáčci důchodci pak z jiných léků blinkaji. Nelíbí se mi takový postup, a rozstrihala jsem jejich slevovou kartu a už tam nikdy nevkrocim. Prostě půjdu raději o pár kroků dál.

 • Příspěvek byl provozovatelem odstraněn ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

 • S lékárnou jsem moc spokojená.. chodím tam už několik let a vždycky jsem se setkala s milými lékárníky a příznivými cenami :) Poslední dobou taky celkem využívám Dr Max eshop, kde na nákupy uplatňuji i tento cashback - https://www.tipli.cz/obchod/dr-max :) Takže za mě hodnocení 100 % :)

 • Eshop ok, na pobočkách ale pracují naprosto neempatické osoby, které asi žijí naprosto mimo realitu. Šílené. Nejdříve mi lékráník doslova vynadal, že chci svému dítěti místo Vigantolu dát Baby-D, po kterém narozdíl od Vigantolu dcera žádné zažívací potíže neměla, pak jsem šlá kvůli častému buzení se dcery v noci koupit doplněk stravy, na což mi slečna řekla, že je nespavost u dětí normální a že mi nic neprodá! Naposled jsem si šla koupit homeopatický lék, který podle vaší super vždělané lékárnice sukl zakázal, ale v jiné lékárně mi lék normálně prodali!!! No katastrofa. Na vašich pobočkách Dr. Max asi zaměstnáváte lékárníky, které jinde nechcou, jinak si to nedokážu vysvětlit. Nakupuji jinde a jsem maximálně spokojená, což se o vašich lékárnách říct nedá, vždy odejdu akorát naštvaná a bez léků, protože nic nemáte. Lékránice se tváří, že sežraly půlku světa, dělají, že jsou hrozně chytré, ale jsou jen arogantní a absolutně neochotné vám pomoci. Kartu jsem vyhodila a nakupovat chodím jinam.

 • Příspěvek byl provozovatelem odstraněn ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.