Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

• Rychlé vyřízení
  • nakoupil v obchodě Dr. Max lékárna před 2 týdny

• Se zbožím vybraném na internetu jsem spokojena. Nachystají vše co potřebuji a nemusím mět strach, že něco v lékárně nebude. A líbí se mě, že na internetu mě nevnucují jejich výrobky jako přímo v lékárně. Mají dobré akce a výhody Určitě služby zase využiji?
    • Nevyhoudou je, že jsem měla zboží nachystané z internetu, ktere jsem dostala na volný prodej a když jsem si u te přepážky chtěla vyzvednout i recept, tak to nešlo a musela jsem čekat dlouhou frontu u další přepážky na recept.
    • Ještě jedna nevýhoda je, že jsem na receptu u dcerky měla předepsanou větší dávku leků než mělo být a lékarna to neřešila, kdežto konkurenční lékárna ano a tak se zjistilo, že se lékař upsal.

Když si chci něco koupit sama nebo pro svoji rodinu třeba na Vánoce tak lékárnu využívám, ale jen internetově aby mě nevnucovaly jejich značku,
    když jde o recept jdu raději ke konkurenci.

• nakoupil v obchodě Dr. Max lékárna před 2 týdny

Rychlé dodání zboží, přehledné stránky e-shopu

Zatim jsem spokojená.

Vše ok, rychlé dodání

• vyřízeno obratem

• Pohodlný nakup
  • nakoupil v obchodě Dr. Max lékárna před 3 týdny

• Velmi pohodlné, jen vyzvednout, zaplatit a jít.
  • nakoupil v obchodě Dr. Max lékárna před 2 týdny

Nedostal jsem oznameni o tom, ze mam zasilku k vyzvednuti

• nakoupil v obchodě Dr. Max lékárna před 2 týdny

• Blízkost lékárny bydlišti a zaměstnání
    • Mohli by mít okynko pouze pro e shop a ne spolu s poradenstvím. Přece jen nechci v lékárně trávit 20 minut pro vyzvednutí jednoho balíčku. Slečna přede mnou se mezitím dlouze radila o produktech na ekzémy.

vse ok

• nakoupil v obchodě Dr. Max lékárna před 2 týdny

No po dlouhem čekání jsem obchodu psala sama cose deje nakonec prodlouzily dobu vyzvednuti ze byl nejspis vypadek a neprisel info mail

• Mohu kdykoliv vyzvednout
  • nakoupil v obchodě Dr. Max lékárna před 2 týdny

• Na eshopu je zboží levnější.
    • Mile mně překvapili, když jsem nemohla zboží vyzvednout do doby úschovy na prodejně, protože jsem měla nemocné děti. Napsala jsem email a u zboží prodloužili lhůtu. Takže doporučuji i díky dobrému přístupu a jednání.
  • nakoupil v obchodě Dr. Max lékárna před 2 týdny

Trvalo skoro týden než baliček dorazil do lékárny. Objednané zboží bylo ve zbytečně velké krabici a plné plastových vycpávek. Zamyslete se nad životním prostředím a zkuste to vymyset líp! Věřím, že na to máte.
    Jinak mám Dr. Max ráda a předchozí objednávky byly ok.

Rychle a spolehlivě

• nakoupil v obchodě Dr. Max lékárna před 2 týdny

• Objednani na internetu a dodání do me oblibene lékárny moc za to dekuji
  • nakoupil v obchodě Dr. Max lékárna před 2 týdny

S nákup jsem byla spokojená, ať při objednávání, tak rychlosti doručení do lékárny. V lékárně ochotní a příjemní. Určitě zase budu nakupovat.

• Celkově nízké ceny
    • Rozsáhlá síť poboček