• kvalita zboží (11)

• vše O.K.
    • žádná mě nenapadá

vše je tak, jak má být

Reakce obchodu Dormeo.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.

S přáním krásného dne,
    Dormeo.

Zboží objednáno před 4 dny, nepřišla žádná informace o stavu mé objednávky. Poté, co jsme volali na "zákaznický servis" a hovořili s né moc milým zástupcem zákaznického servisu, bylo nám řečeno, že teprve po 4 dnech od objednávky byl vytvořen dodací list!!! V ČR skladu zboží nemají, takže musím ještě počkat na dodávku ze skladu z ciziny. Zákazník tak musí čekat týden bez obdržení jakékoli aktualizace! Zde si tedy již objednávat určitě nebudu!

Reakce obchodu Dormeo.cz

naše zboží se expeduje pouze ze zahraničního skladu a poté je převáženo do ČR k přepravní společnosti. Delší dodací lhůta vzniká většinou z důvodu vyprodání zásob. Prosím zkontrolujte také spam složku ve svém emailu. Většinou naše zprávy padají zákazníkům do spamu.

Omlouváme se za způsobené komplikace.

• nakoupil v obchodě Dormeo.cz před 2 týdny

• Vše v pohodě, objednávka byla rychle vyřízena

Reakce obchodu Dormeo.cz

těší nás Vaše spokojenost.

• Čekám dlouho

Reakce obchodu Dormeo.cz

velice nás mrzí vzniklé komplikace. Dodávka se opozdila z důvodu vyprodání zásob. Nyní je však objednávka v rukou přepravní společnosti a dnes (20.2.2019) nebo zítra jí můžete očekávat.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

• nakoupil v obchodě Dormeo.cz před 3 měsíci

• Nedostala jsem matraci kterou jsem si objednala

Po měsíci užívání jsem zjistila že jsem dostala jinou matraci než jsem si objednala. Obal ve kterém byla doručena byl správný jen mě nenapadlo kontrolovat štítek od matrace. Obyčejný molitan ve kterém jsou díry mě stál přes 3 000 korun. V životě už nikdy od Dormea nic nekoupím. Když jsem volala na zákaznický servis tak mi tvrdili že mě informovali o tom že dostávám adekvátní náhradu za matraci Hero ktera není na skladě. Molitan s dírama bez nějakých zón je velmi kvalitní náhrada.

Reakce obchodu Dormeo.cz

velice nás mrzí tato skutečnost. O přistýlky Hero byl enormní zájem a skladové zásoby centrálního skladu, který je určen pro celou Evropu se rychle vyprodaly. Tudíž jsme tyto přistýlky nahrazovali adekvátní náhradou. Zákazníci byli touto skutečností informováni a museli s náhradou souhlasit. Chápeme, že každému vyhovuje něco. Proto existuje možnost odstoupení od kupní smlouvy a zboží vrátit.
    Jestliže Vám však přišla přistýlka zcela odlišná, v zahraničním skladu museli udělat chybu.

Přijměte prosím naší omluvu za způsobené komplikace. Věříme, že se podobná situace již opakovat nebude.

• nakoupil v obchodě Dormeo.cz před 2 týdny

• Velký výběr za dobré ceny

Reakce obchodu Dormeo.cz

moc děkujeme za kladnou recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.

• celkem rychle doručení
    • nelze dopředu určit dobu doručení u ČP, přednastavena 8 - 14 hodina

Reakce obchodu Dormeo.cz

bohužel doručovací dobu má v rukou pouze přepravní společnost a je třeba se domlouvat přímo s ní.

Děkujeme za pozitivní recenzi.

S přáním krásného dne,

• po 11 dnech zboží nedorazilo

Reakce obchodu Dormeo.cz

velice se omlouváme za delší dodací lhůtu. Zboží expedujeme ze zahraničního skladu a poté jej převážíme do České republiky, kde si balík přebírá přepravní společnost a následně doručuje. Vaše objednávka je již na cestě k dodací poště. Balík můžete očekávat do konce týdne.

Zde je číslo zásilky pro její sledování - DR0068223496U

• nakoupil v obchodě Dormeo.cz před 1 měsícem

skvělá telefonická komunikace, velmi ochotná paní Michaela mi vyšla ve všem vstříc, i když jsem měla náročnější přání

Reakce obchodu Dormeo.cz

Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě.
    Děkujeme za pozitivní reakci.

• nakoupil v obchodě Dormeo.cz před 4 týdny

• nabídli další slevu až po objednání

Reakce obchodu Dormeo.cz

jako dárek za Vaší objednávku, získáváte slevu na další nákup.

Dormeo.

• Na žádost e-mailem mne z databáze odstranili (odpověď přišla z adresy internet.cz @ studio-moderna.com).
    • Neustále obtěžují reklamními emaily.
    • Odesilatel je náhodně generované číslo, abyste nemohli maily přesouvat do jiné složky nebo dát odesilatele na černou listinu.
    • Mail neobsahuje link na odhlášení reklamních mailů.
    • Jednoznačně se jedná o nekalou obchodní praktiku - maximálně zkomplikovat uživateli blkování nevyžádaných reklamních mailů.

Jinak s nimi žádné problémy nebyly. Toto je ale velmi neslušné chování.

Reakce obchodu Dormeo.cz

děkujeme za recenzi. Jestliže však vytvoříte objednávku, souhlasíte se založením Vaší adresy do databáze o získávání novinek. Jestliže nás požádáte o odstranění, ihned Vám vyhovíme.

• nakoupil v obchodě Dormeo.cz před 3 týdny

Dormeo má kvalitní věci, jediný co opravdu nemusím, tak to jejich ověřování údajů po telefonu... které probírá po zadání objednávky přes internet.

Reakce obchodu Dormeo.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Abychom předešli nesrovnalostem, provádíme již zmíněné ověřování.

• nakoupil v obchodě Dormeo.cz před 3 týdny

• Rychlí a vstřícný přístup k zákazníkovi

Reakce obchodu Dormeo.cz

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě.

Děkujeme a přejeme hezký den,

• nakoupil v obchodě Dormeo.cz před 4 týdny

• zboží došlo podle sjednaných podmínek k plné spokojenosti

Reakce obchodu Dormeo.cz

těší nás Vaše spokojenost! Škoda jen špatně zvoleného hodnocení.

Hezký den,

• Rychlí,přehledný,dobrá komunikace

Děkujeme!

Hezký den,

Reakce obchodu Dormeo.cz

Těší nás vaše spokojenost s nákupem.
    Děkujeme.

• nakoupil v obchodě Dormeo.cz před 1 měsícem

Pristylka jako takova je v pohode, uz jich mame nekolik. Co me ale vadi je komunikace. Porad tvrdi, jak je vse skladem, vse rychle.. a ve finale kdyz jsem neco objednal 23.1 a do dneska to nemam, jsem trochu rozladen. Navic odletam pryc, takze k zbozi se realne dostanu tak za dva mesice. Samostatnou kapitolou jsou pak operatorky na telefonu, 75% (z vlastni zkusenosti) je prijemnych asi jako osina v zadku. Produkt jsem potreboval rychle, protoze to je darek pro rodice a chtel jsem jim to dat nez odjedu.. nejdriv jsem to chtel koupit osobne na prodejne a hle.. kdyz volam na prodejnu, ozve se, ze telefon je zruseny.. rikam si.. hmm, to nepusobi moc profesionalne, tak volam na obecnou linku, ze jim nefunguje telefon na prodejnu.. tam nejaka protivna baba na me hejka, ze to mam hlasit jinam.. co me je sakra do toho.. placam svuj cas na to, abych jim rekl, ze jim nekde nefunguje telefon a jeste jsem ten spatnej ja, ze otravuju :) Po asi dalsich 2-3 volani sem se stejne na prodejnu nedovolal.. takze sem to objednal pres eshop.. vysledek.. nemam do dneska nic.. no.. proste nemuzu rict, ze bych z toho mel dobrej pocit. To sem to jeste zaplatil predem, priste radsi nakoupim jinde.

Reakce obchodu Dormeo.cz

velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost s nákupem. Děkujeme za informaci o nefunkčním telefonu a zkušenostmi s operátory. Tuto stížnost předám kompetentní osobě k dořešení. Na Vaši objednávku ještě bohužel nebyl vystaven dodací list z důvodu, že čekáme na naskladnění Vámi objednaných výrobků. Tyto výrobky budou naskladněny k 8.2.2019. Tuto skutečnost Vám operátor oznámil.

Po naskladnění Vám budeme zásilku ihned odesílat.

Omlouváme se za delší dodací lhůtu výrobků, která byla zapříčiněna dočasným vyprodáním skladových zásob.

S pozdravem,

• nakoupil v obchodě Dormeo.cz před 1 měsícem

Vse naprosto super komunikace dodani neni co vytknout

Reakce obchodu Dormeo.cz

vážíme si Vaší kladné zpětné vazby. Děkujeme!

• nakoupil v obchodě Dormeo.cz před 1 měsícem

Krasny a pohodlny polštář.rychle dodani.bezproblemova spoluprace s obchodem.

• nakoupil v obchodě Dormeo.cz před 1 měsícem

• Napsala jsem negativní recenzi na produkt a obchod ji nezveřejnil. Velmi neprofesionální. Objednala jsem produkt Warm Hug. Jedná se o druhou sadu, kterou jsem objednala, první skvělá, u druhé výrobce zřejmě změnil material, je na první pohled jina, méně kvalitníi- obchod ale na nic takového neupozornuje.

Reakce obchodu Dormeo.cz

mrzí nás Vaše špatná zkušenost s nákupem. Žádnou změnu, ani materiálovou zde neevidujeme. Warm Hug má stále stejnou kvalitu. Je možné, že se jedná o vadný kus. Jestliže jste se zbožím nespokojena, doporučujeme jeho reklamaci.

Za způsobené komplikace přijměte omluvu.