Vše jak má být.

Budeme se těšit na váš další nákup. S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

Naprostá spokojenost, již po několikáté.

• Zboží je kvalitní

Vše ok

• kvalitní zboží
    • přehledný web
    • okamžitě dodáno
    • skvěle zabaleno

Budeme se těšit na váš další nákup. S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

Super obchod s příslušenstvím na chytré hodinky a mobilní telefony. Široký sortiment zboží. Trochu delší doba dodání.

• Super výběr
    • Skvělé ceny
    • Rychlé vyřízení

• rychle dodaní
    • žadné

Budeme se těšit na váš další nákup. S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

V pohodě. Nakupuji opakovaně.

• Dobré ceny
    • Dlouhá doba dodání

• rychlé doručení
    • dobrá cena

• Vše ok.
    • Nic.

Super.

Budeme se těšit na váš další nákup. S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

• Čekal bych manuál v češtině.

Reakce obchodu doopshop.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, těší nás Vaše spokojenost. Díky vám se můžeme neustále zlepšovat. Pro manuál nám prosím napište na [email protected].

Budeme se těšit na váš další nákup. S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

• Vše proběhlo v pořádku a bez komlikaci

Budeme se těšit na váš další nákup. S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

při navrácení nevyhovujícího zbožíperfektní splupráce

Plně spokojen

Reakce obchodu doopshop.cz

Vaše objednávka byla odeslána v den jejího vytvoření a neevidujeme od Vás žádné zprávy. Prosím, pokud vznikly nějaké problémy s produktem, kontaktujte nás na [email protected] nebo na tel.č.: +421951 003 959.

S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

• dobré ceny
    • rychlost dodání

Budeme se těšit na váš další nákup. S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

Sklo na displej dorazilo v pořádku a kvalitně zabalené. Ale týdenní dodací lhůta na zboží skladem je trochu retro.

Rychlost a seper komunikace