• super nízké ceny
    • dobrý sortiment toho co jsem hledal
    • na "český" .cz eshop šíleně dlouhé doručení 7dní! posléze zjistíte že eshop je ve skutečnosti slovenský a zboží je také posíláno ze slovenska
    • dismisivní podpora spotřebitele, nechtěl bych zde řešit reklamaci

Reakce obchodu doopshop.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Všechny objednávky do všech zemí odesíláme v rozmezí 1-7 pracovních dnů. Reklamace se vyřizují zákonem daným standardním postupem a navíc veškeré reklamace i vrácení zboží do 14 dnů naši zákazníci odesílají zpět zdarma.

S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

• sortiment , slušné ceny

Reakce obchodu doopshop.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, těší nás Vaše spokojenost. Díky vám se můžeme neustále zlepšovat.

• Velký sortiment
    • Skvělá komunikace

Obchod doporučuji :))

• vyber zbozi
    • prehledne stranky
    • hodne dlouha doba doruceni u zbozi avizovaneho skladem

• sortiment

• Výběr zboží
    • Přehledný eshop
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Bezproblémová komunikace
    • Vstřícné jednání

Objednávky vyřizují a odesílají rychle. Lhůta dodání do ČR je i přes jejich sídlo na Slovensku krátká. Jednání se zákazníky je bezproblémové a vstřícné.

Budeme se těšit na váš další nákup. S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

• Velký výběr různého, originálního příslušenství na mobily - skla, fólie, obaly (s23 ultra)
    • Velmi slušné ceny oproti jiným / českým eshopům
    • na webu férově uvádí delší dobu odeslání objednávky
    • Delší doba doručení objednávky, zboží přišlo cca za týden. Nicméně eshop na svém webu uvádí, že se obj. odešle od 1 až do 9 pracovních dní a je férové, že delší dobu doručení uvádějí

Objednal bych znovu, protože produkty, které jsem hledal, zde byly o vyšší desítky korun levnější než na jiných eshopech

• Výběr široký, ceny skvělé
    • Rychlost a komunikace

Pohodový nákup za cenu o dost nižší než jinde. Spokojenost!