• Rychlé dodání.

Reakce obchodu doopshop.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, těší nás Vaše spokojenost. Díky vám se můžeme neustále zlepšovat.

• dobrá cena
    • rychlé doručení

• komunikace

• Slušné ceny

• velmi rychlé dodání
    • výborná komunikace s obchodem
    • krásný obal na tablet

• Cena a rychlost dodání

• Rychlé vyřízení a doručení

• Velký sortiment
    • Skvělá komunikace

Obchod doporučuji :))

Budeme se těšit na váš další nákup. S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

• Skvělá komunikace, spolehlivost a rychlost vyřízení celé objednávky

• Výběr zboží
    • Přehledný eshop
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Bezproblémová komunikace
    • Vstřícné jednání

Objednávky vyřizují a odesílají rychle. Lhůta dodání do ČR je i přes jejich sídlo na Slovensku krátká. Jednání se zákazníky je bezproblémové a vstřícné.

Budeme se těšit na váš další nákup. S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

• Dobrá komunikace s obchodem a rychlé vyřízení objednávky.

• Rychlost dodáni
    • Není

Dobrý obchod, doporučuji

Budeme se těšit na váš další nákup. S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

• Rychlé, bezproblémové objednání i doručení.

• Výběr široký, ceny skvělé
    • Rychlost a komunikace

Pohodový nákup za cenu o dost nižší než jinde. Spokojenost!

• Rychlost a spolehlivost

• Rychlá expedice
    • Kvalitní výrobek

Vše bylo v pořádku.

• rychlé doručení
    • zboží skladem ihned expedováno
    • dobrá komunikace

• rychlost odeslání