• velmi kvalitní kryt na Samsung S7
    • dobrá cena

Reakce obchodu doopshop.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, těší nás Vaše spokojenost. Díky vám se můžeme neustále zlepšovat.

Budeme se těšit na váš další nákup. S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

• Skvělá komunikace, spolehlivost a rychlost vyřízení celé objednávky

• Zboží přišlo v pořádku

Budeme se těšit na váš další nákup. S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

Velmi rychlé vyřízení a dodání.

• ceny
    • zboží co jinde nemají

Budeme se těšit na váš další nákup. S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

• Pěkně sedí na se Apple Watch,jednoduchá aplikace folie.

• Vse probehlo v poradku
    • Trosku delsi dodaci doba

• sortiment

• Výběr zboží
    • Přehledný eshop
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Bezproblémová komunikace
    • Vstřícné jednání

Objednávky vyřizují a odesílají rychle. Lhůta dodání do ČR je i přes jejich sídlo na Slovensku krátká. Jednání se zákazníky je bezproblémové a vstřícné.

Budeme se těšit na váš další nákup. S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

• Dobrá komunikace s obchodem a rychlé vyřízení objednávky.

• Vše ok,mohu jen doporučit

Nic

Rychlé vyřízení,žádný problém.

Budeme se těšit na váš další nákup. S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

• Vše ok,mohu jen doporučit.

• spokojenost

• Přehledný eshop
    • Délka odeslání objednávky

Reakce obchodu doopshop.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, těší nás Vaše spokojenost. Mrzí nás Vaše nespokojenost s dodací lhůtou, pracujeme na promptnějším vyřízení objednávek.

+ rychlost
    - nic

• Rychlost dodáni
    • Není

Dobrý obchod, doporučuji

Vše ok

• Spolehlivost

Budeme se těšit na váš další nákup. S pozdravem, za tým Doopshop - Nika. :- )

• Rychlé, bezproblémové objednání i doručení.