• Výběr za dobré ceny

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Vězte, že výběr bude ještě vybranější :-). Přeji krásné nadcházející léto. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Skvěle vybrané kousky od kvalitních českých výrobců. Neskutečné dobroty, které chutnají dospělým i dětem. Zaujali nás fotky a videa na fcb, která nás dovedli na web.

Je to web, který nemá konkurenci. Je vidět, že je dělaný s láskou a chutí. Doporučujeme!

Reakce obchodu DobryKram.cz

Moc děkujeme za velikou pochvalu :-). Jsme rádi, že se Vám e-shop líbí a hlavně, že Vám výrobky chutnají. Dneska budou tropy, tak se na ně připravte a udělejte si lážo plážo, třeba s bezovým sirupem https://www.dobrykram.cz/bylinne-sirupy/bezovy-sirup-500ml/ . Krásný den přeje Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Milá a velmi vstřícná komunikace, perfektní dobroty.
    • Žádné.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za hodnocení. Komunikace je základ lidstva :-). Jsme rádi, že dobroty chutnaly. Hezký jarní den Vám přeje Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Rychlá doprava a bezpečné dodání - kvalitně zabalené zboží
    • Jedinečné produkty od malovýrobců, o kterých bych se normálně ani nedozvěděla

Doporučuji pro ti, kteří mají rádi kvalitní suroviny a produkty, nebo jako dobrý dárek.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, Zdeňko. Děkujeme Vám za hodnocení a slibujeme, že kvalitně a rychle budeme balit i nadále a hlavně budeme dodávat jedinečné produkty. Užívejte si jarní dny. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Kvalitní a neobvyklé zboží, které není běžně k sehnání.
    • Šťáva i džemy chutnají tak, jak mají chutnat, prostě jako od babičky :)
    • Vše přišlo pečlivě zabalené.
    • Menší výběr, ale chápu že není jednoduché sehnat kvalitní dodavatele.
    • Možná u některých marmelád vysší cena, ale radši si koupím jednu dražši výbornou marmeládu než dvě až tři přeslazené hmoty, co se prodávají běžně.

Pokud vám záleží na kvalitě a chuti, tak je to krámek pro vás.
    Vše co jsem zatím mohla ochutnat bylo výborné, takže jsem určitě neobjednávala naposledy.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Moc děkujeme za Vaše ohodnocení, Markéto. Jsme rádi, že Vám marmelády chutnaly. Máte pravdu, je velmi složité najít kvalitní dodavatele, kteří vyrábí své produkty bez chemické konzervace a v nadstandardní kvalitě. I nadále budeme takové výrobce hledat, takže produkty budou pomalu přibývat :-). Užijte si první krásné jarní dny. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

V pořádku, vyhovuje mi to.

Reakce obchodu DobryKram.cz

děkujeme, to jsme rádi :-)
    zdraví Vás Zbyněk Glos, DobryKram.cz

• ....kvalitní výrobky, prověřené osobní ochutnávkou.
    • Nevím o žádných.

Mohu doporučit.

Reakce obchodu DobryKram.cz

děkujeme, Alis za hodnocení a jsme rádi, že Vám chutnalo :-).
    Mějte se hezky, zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Obchod nabízel zboží, o které jsem měla zájem.
    • Přehledné stránky, rychlé dodání.

Zajímavá nabídka obchodu.
    Jednání bezproblémové.
    Určitě obchod doporučuji, výrobky jsou velice chutné.
    Určitě se do tohoto obchodu budu vracet.

Reakce obchodu DobryKram.cz

A my moc děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že Vám chutnalo. Budeme se těšit na Vaši příští virtuální návštěvu :-). Mějte se hezky, zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Kvalitní produkty, profesionální a vstřícný přístup obchodu.

Reakce obchodu DobryKram.cz

moc děkujeme za hodnocení. Budeme v tomto přístupu pokračovat. Slibujeme :-). Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• spolehlivost,rychlost , ochota
    • o

jsem nadšena přístupem

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme moc za hodnocení. Toho si opravdu vážíme. Přesně to jsou vlastnosti, které chceme i na dále poskytovat. Mějte krásný den. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• pestrý sortiment
    • jinde nenabízené zboží

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme za hodnocení, Evajn. I nadále se budeme snažit nalézt něco zajímavého :-). Všechno nej do nového roku 2017! Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Široký sortiment zajímavých produktů
    • Nevím o žádných

Určitě doporučuji těm, kdo chce vyzkoušet a ochutnat výborné věci od kvalitních výrobců.
    Jediné negativum je to, že je to tak dobré, že musíte objednávat znova :-).
    Rozhodně nákupem na tomto eshopu neprohloupíte.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Moc děkujeme za hodnocení. Máte pravdu, jakmile jednou člověk ochutná něco kvalitního, nechce se již vrátit ke "standardnímu". Každý produkt, který je v našem e-shopu jsme ochutnali. Víme, co nabízíme. Víme, co znamená opravdová kvalita. Přejeme Vám všechno nejlepší do nového roku 2017! Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Jsou ochotní, promptní a mají výborné produkty.
    • Výdejní místo nebylo úplně snadno k nalezení.

Velmi dobré produkty a ochotná obsluha

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, Baboon . Na lepším označení výdejního místa určitě zapracujeme. Děkujeme za tip. Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku, hlavně zdraví! Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• přehlednost a dobrá informovanost
    • -O-

doporučuji, spolehlivé nakupováníJana

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme, Jano za Vaše hodnocení. Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku, hlavně zdraví! Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Skvelé domáce výrobky vo vynikajúcej kvalite,perfektný servis a profesionálny prístup.

Kto chce nakúpiť kvalitne,rýchlo a bez problémov, nech neváha nakúpiť v tomto obchode.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme, Jil. Jsme moc rádi, že produkty i náš servis takto hodnotíte. Moc si toho vážíme. Mějte krásné Vánoce a přeji Vám vše nejlepší do nového roku. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Super nabidka, bleskove dodani

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme za milé hodnocení :-). Přeji krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• rychlost a profesionalitu
    • nevím o žádných

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, Ve2Ve. Moc si toho vážíme, zvláště v tom předvánočním humbuku :-).

Osobní přístup k zákazníkovi, velmi pečlivě zabaleno.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si toho. Přejeme Vám krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• kvalitní výrobky

pokud chcete ochutnat krajové speciality, je tento obchod to správné místo, kde nakupovat

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, Svobev. Děkujeme za hodnocení a věříme, že specialitky chutnaly. Pokud byly určeny jako dárek, tak jsme přesvědčeni, že určitě potěší. Tak, jak píšete, jsou to krajové speciality a my jsme rádi, že i v naší zemi se dělají skutečné delikatesy. Užijte si vánoční svátky a přejeme Vám vše nejlepší do nového roku. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

nákup kvalitních potravin

Reakce obchodu DobryKram.cz

děkujeme za hodnocení. Máte pravdu, jsou to skutečně kvalitní potraviny. Od malovýrobců. A stojí za to :-). Přeju Vám hezké vánoční svátky. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz