• nakoupil v obchodě DobryKram.cz před 2 týdny

V tomto obchodě nakupuji již delší dobu a jsem velmi spokojen.

Reakce obchodu DobryKram.cz

moc děkuji za milou recenzi a přeji krásný podzimní den. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• nakoupil v obchodě DobryKram.cz před 2 týdny

Distribuce zakázky do odběrního místa v řádu hodin od objednání. Mimořádně vstřícný a osobní přístup ke klientům, přednost v možnosti vyzvednutí v kteroukoli denní / noční dobu.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Velmi děkuji za milou recenzi, pane Hloušku. Jsem rád, že jste byl spokojený. Přeji Vám krásný podzimní den. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• nakoupil v obchodě DobryKram.cz před 2 měsíci

• Vysoká profesní znalost a vstřícné jednání
    • Žádná

Reakce obchodu DobryKram.cz

Moc Vám děkuji za hodnocení, pane Spálenko. Jsem rád, že jsme mohli podiskutovat o bylinných a ovocných vínech. Mějte se krásně a přeji Vám pevné zdraví. Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• nakoupil v obchodě DobryKram.cz před 2 měsíci

Výborná komunikace, rychlé jednání, vše ok

moc díky a krásný podzimní den přeji :-). Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• nakoupil v obchodě DobryKram.cz před 2 měsíci

výborné produkty, kde jinde nekoupíte

Reakce obchodu DobryKram.cz

Moc děkuji za hodnocení a jsem rád, že jste byla spokojená. Přeji Vám krásný podzimní den. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

absolutní spokojenost

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, Dano, velmi děkuji za hodnocení a jsem rád, že jste s dodáním i výrobky byla spokojená. Přeji krásný den. Zdraví Vás Zbyněk Glos

• nakoupil v obchodě DobryKram.cz před 3 měsíci

• Široký sortiment

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkuji Romano za hodnocení a jsem rád, že vše proběhlo na 100%. Přeji Vám krásný podzimní den. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• nakoupil v obchodě DobryKram.cz před 4 měsíci

• rychlé dodání objednaného zboží bez zbytečného čekání

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkuji za příjemné hodnocení a přeji Vám krásný zbytek léta. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• nakoupil v obchodě DobryKram.cz před 4 měsíci

Všechno perfektní

• nakoupil v obchodě DobryKram.cz před 5 měsíci

• nákup přes internet mi vyhovuje

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkuji za hodnocení a moc si ho vážím. Přeji Vám krásné léto. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• nakoupil v obchodě DobryKram.cz před 5 měsíci

• není

Moc děkuji za hodnocení :-) Krásné léto, zdraví Vás Zbyněk Glos. DobrýKrám.cz

poměrně široký sortiment

Reakce obchodu DobryKram.cz

Moc děkuji za hodnocení :-). Přeji krásné léto. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Super
  • nakoupil v obchodě DobryKram.cz před 6 měsíci

• Velmi rychlé doručení následující den po objednávce
    • Skvělé produkty

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, Jane, moc děkuji za pozitivní recenzi a jsem rád, že marmelády chutnaly :-). Hezké, parné léto přeji. Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• super sortiment
    • perfektní popis produktů a fotky

Všem vřele doporučuji. Nakupuji zde pravidelně a vždy se těším na zboží jak malej Jarda ;o)

Reakce obchodu DobryKram.cz

Jsem rád, že se dárkové balíčky líbily, Mickeyt! Moc děkuji za originální hodnocení a přeji krásné léto. Já už se těším, jak malej Jarda, že skočím do nejbližšího rybníka :-). Zdraví Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• blesková rychlost doručení
    • originální sortiment, který jinde jen tak nenajdete

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme za hodnocení, Radime. Přeji krásný den s teplotami pod třicet :-). Zdraví Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• super

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme za hodnocení. Krásný 30°C den :-). Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Rychlá reakce, vstřícnost.

Reakce obchodu DobryKram.cz

moc, děkujeme za milou recenzi. Krásný letní den Vám přeje Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• nakoupil v obchodě DobryKram.cz před 7 měsíci

Jsem velmi spokojena.Skoda,ze je marmelady tak male mnozstvi.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, děkuji za hodnocení a jsem rád, že jste byla spokojená. Vybrala jste si moji nejoblíbenější marmeládu, která je dodávána v malém množství (100g) proto, že její kombinace pomeranč a čokoláda madagaskar 75% má omezenou minimální trvanlivost. Je tedy lépe, když se marmeláda sní co nejdříve. Chuťově je však vynikající a určitě stojí za hřích :-). Ještě jednou děkuji za důvěru a mějte se krásně. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz https://www.dobrykram.cz/dzemy-marmelady/pomeranc-s-cokoladou-madagaskar-75--100g/