• Výborná kvalita zboží
    • Skvělá komunikace.

Vřele doporučuji, úžasné dobroty a přátelská "obsluha"

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, Aleši, děkujeme za recenzi a věříme, že Vám hroznový olej zachutnal http://www.dobrykram.cz/oleje-lisovane-za-studena/olej-z-hroznovych-jader-100ml/ . A taky děkujeme za milá slova o přátelské virtuální obsluze :-). Hezký den Vám přeju, Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• chuťově zajímavé produkty
    • zdá se mi, že některé produkty jsou zbytečně přeslazené

proč jsem nakupovala - zaujala mě nabídka produktů
    vřele doporučuji ostatním

Děkujeme za hodnocení, Ji,
    když dovolíte, spojíme se s Vámi a zjistíme, které konkrétní produkty se Vám zdají přeslazené. Rádi bychom dali zpětnou vazbu přímo výrobcům. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezkou neděli. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• zajímavý sortiment, přehledná nabídka

vyzkoušejte, stojí to za to, perfektní dodání zboží bez poškození

Děkujeme, Sluníčko,
    snažíme se o něco zajímavého, hlavně ať to není fádní :-)
    Věříme, že ten angreštový džem Vám chutnal http://www.dobrykram.cz/dzemy-marmelady/angrestovy-dzem-200ml/ . Hezký den, zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Obchod reagoval a zboží odeslal druhý den poté, co jsem odeslala já platbu. Skvělá rychlost. Všechno bylo pečlivě zabalene. Doporučuji.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den JZ, děkujeme za pochvalu ohledně rychlosti a balení. Co máme skladem s tím se prostě nemažem a expedujeme v cuku letu :-). Věřím, že jste si pochutnala na světově oceněných marmeládách http://www.dobrykram.cz/nase-novinky/marmeladove-zlato-je-doma/ Pěkný den přeju, Zbyněk Glos, www.dobrýkrám.cz

• Rychlost přehlednost a super komunikace. .. takto si představuji on-line obchod

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme, Alfo za Vaše hodnocení. Potěšilo nás velmi :-). Věřím, že jste si pochutnala nejen na švestkovém čatný http://www.dobrykram.cz/catni-omacky/svestkove-chilli-catni--250g/ . Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám hezké jaro! Zdraví Vás Zbyněk

• Absolutně expresní vyřízení a doručení.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Moc děkujeme za hodnocení, Katie. Doufáme, že Vám šípkový sirup chutnal http://www.dobrykram.cz/bylinne-sirupy/sipkovy-sirup-250ml/ . Snažili jsme se vyřídit Vaši zásilku v cuku letu :-). Hezký den, Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Vynikající domácí džemy bez chemie, zboží, které se v běžných obchodech nenajde.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme za hodnocení. To jste přesně trefila:-). Doufáme, že jste si na meruňkovém džemu pochutnala http://www.dobrykram.cz/dzemy-marmelady/dzem-merunkovy-215g/ Hezký den, Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

nákup všem doporučuji. na obchod je maximální spolehnutí, zatím jsem byla vždy spokojená.

Reakce obchodu DobryKram.cz

děkujeme, Lucie, to nás těší :-). Věříme, že Vám chutnala nejen cibuláda a smrkové želé, ale i karamelová pomazánka z Opatství Nový dvůr http://www.dobrykram.cz/sladke-pomazanky/karamelova-pomazanka-s-medem-220g/ . Mějte se hezky, zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• skvěle zpracované stránky...

Reakce obchodu DobryKram.cz

moc děkujeme. Věřte, že to dá fušku, a když nám za tu fušku dáváte plusko, to opravdu potěší :-). Ještě jednou děkujeme a doufáme, že zachutnala nejen cibuláda :-). http://www.dobrykram.cz/catni-omacky/cibulada-s-tymianem-a-portskym-250g/

• Rychlost a kvalita
    • -

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den paní Milo, děkujeme za hodnocení. Doufáme, že Vám nakládaný chmelíček chutnal :-) http://www.dobrykram.cz/nakladana-zelenina/nakladany-chmelicek-100ml/.

mějte se hezky. Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• přehledné,
    • srozumitelné
    • rychlé

hledali jsme tento produkt a s přehledem nám byl nabídnut, rychlé, přesné dodání, nad očekávání splňuje naše požadavky, je výborný, doporučujeme

Reakce obchodu DobryKram.cz

Hezký den paní Marcelo. Děkujeme Vám za hodnocení a jsme rádi, že jste našli, co jste hledali. Věříme, že Vám Českokrumlovský karamel udělá sladkou radost, je opravdu výborný http://www.dobrykram.cz/bylinne-sirupy/ceskokrumlovsky-karamel-originalni-200ml/ . Dokonce i varianty s kávou a chilli jsou překvapivě fantastické :-). Přejeme vše nejlepší v novém roce! Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Obchod nabízí super české dobroty za příjemné ceny.
    • Žádné

Rozhodně doporučuji. Zboží přišlo v perfektním stavu perfektně zabalené, jak popisují na stránkách.

Reakce obchodu DobryKram.cz

děkujeme Babyhill.cz za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jsme Vám super české dobroty perfektně zabalili :-). Vše nejlepší do nového roku! Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Široký výběr, velice kvalitních produktů
    • Skvěle zabalené
    • Moc příjemná komunikace s prodejcem
    • Jsem naprosto spokojený!!!

Moc doporučuji!

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jsme Vám dobroty skvěle zabalili :-). Určitě si pochutnáte nejen na pastovaném medu od Petra Cihláře http://www.dobrykram.cz/medove-speciality/med-pastovany-se-zazvorem-400g/ , ale i na ostatních Vámi vybraných delikatesách. Přejeme hezké svátky a vše nejlepší do nového roku! Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Příjemný personál,velký výběr a rychlá dodávka zboží.

Všem vřele doporučuji.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Snažíme se jak to jde :-) Věříme, že Vám bude chutnat Vámi vybraná káva Diplomat od Petra Frolíka http://www.dobrykram.cz/kava-a-caj/frolikova-kava-diplomat/ . Hezké sváteční dny a vše nejlepší do nového roku! Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Je to malá firma a přístup k zákazníkovi je opravdu hodně individuální a zákazníka si neskutečně váží..

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, pane Karle, moc Vám děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že Vás potěšil náš individuální přístup :-). No, to víte, náš zákazník, náš pán ... Věříme, že Vámi zakoupené marmelády potěší nejen Vás, ale i Vaše nejbližší. Třeba taková Citronová s vanilkou je moc dobrá http://www.dobrykram.cz/dzemy-marmelady/marmelada-citron-s-vanilkou-250g/ Přejeme hezké svátky a vše nejlepší do nového roku! Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• - výborná komunikace a osobní přístup
    • - lákavý sortiment
    • - poradenství
    • - pěkná prezentace na webu

Chcete-li ochutnat originální delikatesy, tak je tento obchod tou správnou volbou. A pokud nevíte co si vybrat, nechte si poradit.

Reakce obchodu DobryKram.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že Vás lákavý sortiment oslovil. I nadále se budeme snažit nabízet originální delikatesy z Čech a Moravy.
    Hezké sváteční dny. Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• platba platebni kartou, kvalitni ceske zbozi
    • mohl by mit vetsi sortiment... cesky kram bez mastnych vyrobku??? To me prekvapilo. Kvalitni pastiky, suche salamy..

celkove jsem mela s obchodem dobrou zkusenost

Reakce obchodu DobryKram.cz

Hezký den Gabrielo, děkujeme za Vaši recenzi a hlavně za tip na rozšíření našeho sortimentu. Popravdě, my po opravdu dobrých paštikách a salámech pokukujeme už delší dobu a rádi je do naší nabídky zařadíme. Už se na tom pracuje :-), Mějte se hezky a hezké vánoční svátky. S pozdravem Zbyněk Glos, www.DobrýKrám.cz

• -zvláštní receptury
    • -zboží bylo rychle dodáno
    • -zboží bylo dokonale zabalené proti rozbití
    • -vysoká kvalita
    • -pro větší zájemce - cena by mohla být trošku nižší

Džemy a marmelády jsou dokonalé výrobky, vysoké kvality, objednávka je rychle odbavená, kvalitně zabalená.
    Doporučuji !!!

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den Ireno, děkujeme za Vaše hodnoceni. Jsme rádi, že jsme Vás potěšili např. takovými skvosty jako Maliny s tequilou, ty prostě nemají konkurenci http://www.dobrykram.cz/dzemy-marmelady/malinovy-extra-dzem-250g/ . Produkty, které u nás nabízíme jsou z převážné většiny od malovýrobců a s tím souvisí i jejich cena. Vy jste si vybrala marmelády a džemy bez pektinu od Romany Šafránkové, vítězky soutěže o nejlepší marmeládu na světě. Její marmelády jsou vyráběny po malých dávkách, takže celý výrobní proces je poměrně náročný, navíc suroviny jsou většinou biokvalitě. K tomu jsou džemy v krásné hranaté skleničce. My navíc zajistíme, jak píšete, "dokonalé balení proti rozbití". To vše se nasčítá. Nicméně, máte pravdu, už teď pracujeme na tom, aby produkty byly dostupnější. Ještě jednou Vám děkujeme za hodnocení a mějte hezké vánoční svátky. Zdraví Vás Zbyněk Glos, www.dobrykram.cz

• Výborné české produkty. Koupila jsem to, co jsem potřebovala.

Nákupy zde určitě doporučuji.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, moc děkujeme za pochvalu. Snažíme se, co to dá :-). Mějte pěkný předvánoční týden. Zdraví Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• rychlost ve vyřizování objednávek, perfektní zabalení zásilky

rozhodně doporučuji

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi. Věříme, že si pochutnáte nejen na dobré Vánoční kávě od Petra Frolíka http://www.dobrykram.cz/kava-a-caj/frolikova-kava-vanocni-250g/ , ale i na nejlepší marmeládě na světe od Romany Šafránkové :-). Hezký den přeje Zbyněk Glos, www.dobrykram.cz