• Kvalitní delikatesy
    • Dobře zabaleno

Velká spokojenost. Nakupiji zde pravidelně.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkuji za hodnocení, Viki. Jsem rád, že rychle dodáme, dobře zabalíme a Vy si kvalitně pochutnáte :-). Krásný předvánoční čas Vám přeji. Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Na tomto e-shopu nakupuji již dlouho a jsem naprosto spokojen. Fungují rychle, zboží je vždy dokonale zabaleno, prostě je na ně spoleh ve všech směrech (například i v případě reklamace).

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkuji za milou recenzi. Jsem opravdu rád, že jste i tentokrát byl spokojený a že jste ocenil spolehlivost e-shopu. Toto je jedna z hodnot, která k e-shopu DobrýKrám.cz bezesporu patří. Přeji Vám krásné vánoční svátky. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• rychlost odeslání objednávky
    • delikatesy, které se jinde těžko shání
    • výborná komunikace

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkuji za Vaše hodnocení. Jsem rád, že jste byla spokojená a že vše proběhlo, tak jak jste očekávala. Přeji Vám krásné předvánoční období. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Velice zajímavá nabídka českých produktů, jsem moc spokojena a novým zákazníkům tento obchod doporučuji.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Velmi děkuji za milé hodnocení. Jsem rád, že jste byla spokojena s nákupem. Přeji Vám krásný předvánoční čas. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Zajímavé produkty, zelené mandle pro mě novinka - výborné. Špičkové české výrobky na jednom místě. Rychle vyřízení objednávky.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Ty nakládané zelené mandle z hustopečských sadů jsou každý rok vyprodané. Je jich málo, protože tamní sad se pomalu vzpamatovává ze zanedbaného stavu. Je to tedy ta pravá delikatesa, kterou jste mohla ochutnat. Děkuji Vám za hodnocení a přeji krásný předvánoční čas bez velkého shonu. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Jsem nadšená! Přišly neskutečné dobroty, které byly krásně zabalené (objednávala jsem zde dárkové krabice). Určitě zde nenakpuji naposledy!

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkuji za sdílené nadšení :-). Jsem také nadšený, když vidím, že se Vám balíčky líbily. Přeji Vám krásný předvánoční čas. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

V tomto obchodě nakupuji již delší dobu a jsem velmi spokojen.

Reakce obchodu DobryKram.cz

moc děkuji za milou recenzi a přeji krásný podzimní den. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Distribuce zakázky do odběrního místa v řádu hodin od objednání. Mimořádně vstřícný a osobní přístup ke klientům, přednost v možnosti vyzvednutí v kteroukoli denní / noční dobu.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Velmi děkuji za milou recenzi, pane Hloušku. Jsem rád, že jste byl spokojený. Přeji Vám krásný podzimní den. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Vysoká profesní znalost a vstřícné jednání
    • Žádná

Reakce obchodu DobryKram.cz

Moc Vám děkuji za hodnocení, pane Spálenko. Jsem rád, že jsme mohli podiskutovat o bylinných a ovocných vínech. Mějte se krásně a přeji Vám pevné zdraví. Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Výborná komunikace, rychlé jednání, vše ok

moc díky a krásný podzimní den přeji :-). Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

výborné produkty, kde jinde nekoupíte

Reakce obchodu DobryKram.cz

Moc děkuji za hodnocení a jsem rád, že jste byla spokojená. Přeji Vám krásný podzimní den. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

absolutní spokojenost

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, Dano, velmi děkuji za hodnocení a jsem rád, že jste s dodáním i výrobky byla spokojená. Přeji krásný den. Zdraví Vás Zbyněk Glos

• Široký sortiment

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkuji Romano za hodnocení a jsem rád, že vše proběhlo na 100%. Přeji Vám krásný podzimní den. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• rychlé dodání objednaného zboží bez zbytečného čekání

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkuji za příjemné hodnocení a přeji Vám krásný zbytek léta. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Všechno perfektní

• nákup přes internet mi vyhovuje

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkuji za hodnocení a moc si ho vážím. Přeji Vám krásné léto. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• vše velmi chutné

Děkuji za "chutnou" recenzi :-). Krásné léto přeji. Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Milé jednání
    • Výborné produkty
    • není

Moc děkuji za hodnocení :-) Krásné léto, zdraví Vás Zbyněk Glos. DobrýKrám.cz

poměrně široký sortiment

Reakce obchodu DobryKram.cz

Moc děkuji za hodnocení :-). Přeji krásné léto. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Super