• Velmi rychlé doručení následující den po objednávce
    • Skvělé produkty

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, Jane, moc děkuji za pozitivní recenzi a jsem rád, že marmelády chutnaly :-). Hezké, parné léto přeji. Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• rychlost dodání
    • super sortiment
    • perfektní popis produktů a fotky

Všem vřele doporučuji. Nakupuji zde pravidelně a vždy se těším na zboží jak malej Jarda ;o)

Reakce obchodu DobryKram.cz

Jsem rád, že se dárkové balíčky líbily, Mickeyt! Moc děkuji za originální hodnocení a přeji krásné léto. Já už se těším, jak malej Jarda, že skočím do nejbližšího rybníka :-). Zdraví Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• blesková rychlost doručení
    • originální sortiment, který jinde jen tak nenajdete

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme za hodnocení, Radime. Přeji krásný den s teplotami pod třicet :-). Zdraví Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• super

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme za hodnocení. Krásný 30°C den :-). Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Rychlá reakce, vstřícnost.

Reakce obchodu DobryKram.cz

moc, děkujeme za milou recenzi. Krásný letní den Vám přeje Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Jsem velmi spokojena.Skoda,ze je marmelady tak male mnozstvi.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, děkuji za hodnocení a jsem rád, že jste byla spokojená. Vybrala jste si moji nejoblíbenější marmeládu, která je dodávána v malém množství (100g) proto, že její kombinace pomeranč a čokoláda madagaskar 75% má omezenou minimální trvanlivost. Je tedy lépe, když se marmeláda sní co nejdříve. Chuťově je však vynikající a určitě stojí za hřích :-). Ještě jednou děkuji za důvěru a mějte se krásně. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz https://www.dobrykram.cz/dzemy-marmelady/pomeranc-s-cokoladou-madagaskar-75--100g/

Nákup rychlý, stránky přehledné, neměla jsem žádný problém. Zásilka dobře zabalená, nic nebylo rozbitého, poškozeného. Dobrá zkušenost.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Moc děkujeme za sdílení Vaší zkušenosti v Dobrém Krámu :-). Potěší to. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Vstřícné jednání
    • Rychlé doručení
    • Kvalitní balení

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Tohle je přesně, proč to děláme :-) Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Vše proběhlo super, zboží bylo perfektně zabalené a doručeno přesně jak bylo domluvené. Měla jsem přání, že je to k narozeninám a Dobrý krám mi vyšel vstříc.

Zboží je kvalitní, krásně balené, super dárek, ale i pro vlastní potřebu.
    Také si musíme dělat radost i z maličkostí, které potěší.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, Marci. Moc Vám děkujeme za milou recenzi a jsme rádi, že vše dopadlo dle Vašeho očekávání. Fakt jsme se snažili o 106 :-). Mějte krásný jarní den. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Nakupuji poprvé.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme za recenzi, Eliško. Mějte krásný jarní den, zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Moje zkušenosti s obchodem jsou jen ty nejlepší. Mohu doporučit.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme za recenzi a přejeme Vám pěkný a ničím nerušený den. Mějte se pěkně. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Již delší dobu si objednávám zboží z tohoto obchodu. Jsem s ním nadmíru spokojený.Rychlá dodávka zboží,perfektně zabalené a kvalitní produkty.Výborná komunikace s pracovníky obchodu.

Moc děkujeme a přejeme krásný víkend. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

jsem naprosto spokojen

Děkujeme za hodnocení, Jirko a přeji Vám pěkný den, Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Nakupovala jsem poprvé a všichni z obchodu mi ochotně pomohli

Reakce obchodu DobryKram.cz

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení a přejeme krásný týden :-) Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Nabízí produkty, které nejsou jinde k dostání.
    Perfektní komunikace se zákazníkem.
    Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu DobryKram.cz

A to my moc děkujeme. Jsme rádi, že komunikujeme perfektně a všechno rychle vyřídíme :-). Ještě jednou velké díky! Hezký "jarní" den přeje Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• při komplikaci s vyzvednutím zboží z mé strany, maximální ochota vyjít mi vstříc

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jsme mohli pomoci se komplikacím vyhnout :-). Přeju krásný den, zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Všechno, co jsem objednala bylo moc dobré, připraveno k vyzvednutí druhý den, za mě naprostá spokojenost. A díky za dárek k nákupu, ten byl famózní :-)

Reakce obchodu DobryKram.cz

Moc děkujeme za milé hodnocení, Iveto a jsme rádi, že jsme famózní :-) Teda, že ten dárek byl famózní :-). Mějte krásný nový rok 2018. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• Výborné výrobky, rychlé dodání
    • o žádné nevím

Do tohoto obchodu se stále vracím. Kupuji hlavně přepuštěné máslo, čatný z červené řepy a naloženou zeleninu.Výrobky chutnají celé mé rodině.

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme za milou recenzi a slibujeme, že u výborných produktů zůstaneme :-). Přeji Vám vše NEJ do nového roku. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

Obchod s dusou. Idealny eshop. :-)

Reakce obchodu DobryKram.cz

Děkujeme moc za milé hodnocení a přejeme Vám krásné svátky a vše NEJ do nového roku. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz

• rychlá komunikace se zákazníkem a neprodlené vybavení objednávky. Již několikrát jsem obchod využila a vše bylo OK

Zboží je opravdu výběrové kvality a vyřízení objednávky je okamžité

Reakce obchodu DobryKram.cz

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení, Zdeno. Jsem rád, že oceňujete naši snahu vše vyřídit rychle a výběrovou kvalitu sortimentu. Přeji Vám krásné svátky a vše NEJ do nového roku. Zdraví Vás Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz