• rychlé vyřízení

Reakce obchodu Dobracena.cz

Rychlost je nejčastěji zmiňovaná vlastnost obchodu s námi. To, co vidíte v zelené dostupnosti, může být u vás následující pracovní den. U žlutých dostupností nás před objednávkou neváhejte kontaktovat. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Dobracena.cz před 1 měsícem

Velký výběr zboží,rychlé dodání.

Reakce obchodu Dobracena.cz

Děkujeme za čas, který jste věnoval kladnému hodnocení. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Dobracena.cz před 1 měsícem

• Velmi rychlé vyřízení objednávky, již podruhé jsme využili obchod a opět velká spokojenost

Reakce obchodu Dobracena.cz

Děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost je daná naší velkou skladovou zásobou. Když vidíte skladem, je to skutečně skladem. Proto jsou prodlevy v realizaci objednávek minimální. Ještě jednou díky. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Dobrý výrobek obchod doporučuji

Reakce obchodu Dobracena.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Dobracena.cz před 2 měsíci

• Rychlé vyřízení objednávky, přehledné stránky
    • Žádné

Reakce obchodu Dobracena.cz

Víme, že rychlost expedice je pro Vás důležitá. Zboží skladem můžete mít již druhý den. Za tým TRENDO, Pavel Heřman.

• zakoupeno v Dobracena.cz před 2 měsíci

Reakce obchodu Dobracena.cz

Děkujeme za pochvalu a pozitivní hodnocení. TRENDO

• zakoupeno v Dobracena.cz před 5 měsíci

• zboží nedorazilo

,,,,

Reakce obchodu Dobracena.cz

Na tuto recenzi není možné nijak reagovat. Chybí podrobnosti. Obecně vzato ke každé objednávce s obtížně dostupným nebo skončeným sortimentem probíhá z naší strany komunikace. Nespokojenost zákazníka nás samozřejmě mrzí. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Nemám

Reakce obchodu Dobracena.cz

Děkujeme za nákup na našem e-shopu. TRENDO

• operativnost

nevím o ní

Reakce obchodu Dobracena.cz

Děkujeme za recenzi. Pokud Vám k plné spokojenosti cokoliv schází, neváhejte nám o tom napsat. TRENDO

• zakoupeno v Dobracena.cz před 6 měsíci

Oceňuji rychlost dodání a komunikaci.
    Jediné mínus je, že barva na obrázku neodpovídá barvě skutečné.

Reakce obchodu Dobracena.cz

Děkujeme za čas věnovaný recenzi našeho obchodu. I přes veškeré úsilí grafiků je potřeba k zobrazeným barvám přistupovat s rezervou a brát je pouze jako ilustrativní. U většiny granitových dřezů lze zajistit zaslání vzorku, popř. na naší provozovně v Pardubicích jsou k dispozici celé vzorníky. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Dobracena.cz před 7 měsíci

• velký výběr a dobré ceny

Reakce obchodu Dobracena.cz

Na našem e-shopu www.dobracena.cz najdete pouze dobré ceny :-). Za recenzi děkujeme. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Dobracena.cz před 8 měsíci

• SPOLEHLIVOST
    • PŘÁTELSKÉ A KOREKTNÍ JEDNÁNÍ
    • PERFEKTNÍ KOMUNIKACE
    • RYCHLOST
    • 100 % SPOKOJENOST
    • VŠEM MOHU OPRAVDU DOPORUČIT

Reakce obchodu Dobracena.cz

Občas se najde někdo, kdo si dá práci s recenzí, jako je tato. Velmi si vážíme Vašeho času, který jste sepsání věnoval/a. Bereme to jako ocenění, diplom, skvělou odezvu na naši práci. Děkujeme. Za celý tým TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Dobracena.cz před 8 měsíci

vše ok

Děkujeme za kladnou recenzi. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Dobracena.cz před 9 měsíci

• dobrá cena
    • výborná komunikace
    • serióznost

Obchod se mě včas telefonicky dotázal, zda souhlasím se zvýšenou cenou. I tak ale bylo zboží levnější než jinde. Spokojenost, doporučuji.

Reakce obchodu Dobracena.cz

Nečekaná pointa v podobě poděkování za zvýšenou cenu. To se jen tak neslyší ;-). Komunikace, poradenství, vysvětlení, doporučení. To vše a mnohem víc může obsahovat obchod s námi. Jen to popisování barev po telefonu je peklo :-D. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Dobracena.cz před 10 měsíci

nakupoval jsem tu už několikrát a nikdy nebyl žádný problém takže já jsem spokojeny doporučuji

Reakce obchodu Dobracena.cz

Děkujeme za slova věrného zákazníka. Děkujeme za šíření dobrého jména naší dobré ceny a dobré společnosti. Tak zase příště :-). Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Dobracena.cz před 10 měsíci

Solidní, rychlé jednání, dodržen termín dodání, kvalitně zabalené zboží. Doporučuji.

Reakce obchodu Dobracena.cz

Solidnost = spolehlivost a slušnost. Jsme rádi, že nás takto vidíte a vnímáte. Děkujeme. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Dobracena.cz před 1 rokem

potreboval sem vybavik kuchyn a zde nasel potrebne za prijatelnou cenu

Reakce obchodu Dobracena.cz

Kromě naší hlavní specializace na kuchyňské dřezy, baterie a vestavěné spotřebiče můžete na tomto e-shopu najít také doplňky vašich koupelen nebo třeba postelové rošty a matrace. Vše "pod jednou střechou".

• Levný a rychlé doručeno

• zakoupeno v Dobracena.cz před 1 rokem

• Super zakaznicky servis, rychlost dodání

Reakce obchodu Dobracena.cz

Děkujeme za doporučení našeho e-shopu. Vaše spokojenost nás těší. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlost ,cena