• Rychlé vyřízení objednávky a její dodání

Nemám co vytknout, spokojenost.

Reakce obchodu Dobracena.cz

Děkujeme za recenzi bez výtek :-) a celkově za vyjádřenou spokojenost. Za TRENDO, Pavel Heřman

• rychlé a bezproblémové dodání

Reakce obchodu Dobracena.cz

Víme, že rychlost expedice je pro Vás důležitá. Zboží skladem můžete mít již druhý den. Za tým TRENDO, Pavel Heřman.

Děkujeme za hodnocení. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Zboží bylo skladem

Poradili mi dobře s výběrem grilu a následně s výběrem doplňků, letní grilování je tak v plném proudu, děkujeme Aleš Bouda

Reakce obchodu Dobracena.cz

Děkujeme pane Boudo za plnou recenzi. Neumíte si představit, jak rád jsem ji četl po složitém jarním obchodování s grily. Moc si toho vážím a ještě jednou díky :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

• ochotný personál
    • velké množství zboží skladem

Objednávka vyřízena k plné spokojenosti. Dřez už nám dělá radost v nové kuchyni.

Reakce obchodu Dobracena.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlost dodaní
    • Přehledný eshop
    • Zboží mají skladem

Druhý den jsme gril měli doma a večer jsme si již mohli pochutnávat na výborném steaku .

Reakce obchodu Dobracena.cz

Dodávky a prodeje grilů nás od zahájení prodeje v letošním březnu dost natrápili, proto jsme velmi vděční za plnou recenzi. Naši prezentaci jsme přizpůsobili podmínkám trhu a to by mělo jít vstříc zejména vám, zákazníkům. Za nedostupné zboží nabízíme rovnou alternativy a ty jsme schopni ihned expedovat. Vracíme se tak na úspěšnou vlnu spolupráce s kupujícími, která nás dlouhodobě provází. Za tým TRENDO a přáním dobré chuti, Pavel Heřman