• Nebyl dodán síťový který byl uveden jako součást balení
  • Namiesto Sunway je znacka respiratoru Arun.
    Aj ak je to zastupitelny respirator (planujem ho pouzivat),
    tak taketo vymeny robia zly dojem.

Reakce obchodu Diagnosticketesty

jedná se o respirátor Sunway s modelovým označením Arun, kdy je balen po jednom kuse.

tým diagnosticketesty.cz

• Při objednávání byl uveden obrázek objednávaného produktu, ale přijel zcela jinak vypadající respirátor. Po otevření krabice, která byla dopravcem v pořádku předána, byly některé respirátory z obalů vypadené, obaly byly porušené, otevřené. Uvažovala jsem, že celou objednávku 600ks vrátím zpět. Bohužel jsem to nemohla udělat, abych zajistila plynulý chod organizace, do které chodí klienti a my potřebujeme být alespoň něčím chráněni. Zhodnocení celé objednávky je, že jsem z této zkušenosti velmi zklamaná a to jsem opravdu pečlivě vybírala mezi několika dodavateli a říkala jsem si, že společnost, která se bude zabývat diagnostickými testy by mohla být nejlepší.

Vážená paní Cimbalíková,

velice nás mrzí Vaše nespokojenost, ale objednala jste si respirátory Sunway a ty jsme také dodali. Pokud měli několik kusů v krabičkách chybu v balení, za to se velice omlouváme a stačí k nám zavolat a celou věc vyřešíme a pošleme nové.
    V minulých dnech jsme prodali několik milionů kusů respirátorů a není opravdu technicky možno kontrolovat každé balení. Vím, že nás to neomlouvá, ale píši to pouze pro vysvětlení.
    Velice se omlouváme za vzniklé komplikace

• Nespolehlivost!!

Objednávala jsem 23.2,dnes je 6.3 a zboží stále nedorazilo.S tak nespolehlivým shopem jsem se ještě nesetkala.

Dobrý den paní Čadková,

omlouváme se za dlouhou dodací dobu, ale ve chvíli kdy jste si objednávku dělala, nebylo zboží skladem. Zboží které má status NA DOTAZ nejsme schopni obratem expedovat. Nyní je již Vaše objednávka kompletní a bude v průběhu víkendu expedována.

tým diagnosticketesty.cz

Místo 20 respirátorů jsem dostal jenum 18 ks!!!

Reakce obchodu Diagnosticketesty

velice se omlouváme za chybu a chybějící dva kusy samozřejmě doposíláme.

tým diagnosticketesty.cz

• Hodně dlouhá dodací doba, s tím jsem se ještě nikdy nesetkal. Už si u Vaši společnosti nic neobjednám

Dobrý den pane Fesle,

omlouváme se za delší dodací dobu, ale jsme zahlceni objednávkami. O delší dodací době jsme všechny naše zákazníky informovali na našich stránkách.

tým diagnosticketesty.cz

• Zaplatil jsem předem a zboží nedorazilo
    • Je to snad málo? Další nevýhoda bude že mi nevrátí ani peníze

Vážený pane Janso,

platbu za objednávku jsme od Vás obdrželi 22.2.2021 a ten den jsme ji také odeslali.
    Zásilka Vám tedy leží na poště.

tým diagnosticketesty.cz

Po objednání žádná zpětná reakce, jak to vypadá se zakoupením daného zboží, měsíc jsem nic nevěděla, a po měsíci, kdy jsem už danou věc nepotřebovala, z důvodu proběhlé události, mi najednou přišel mail s tím že balíček je na cestě. A to už mi bylo na dvě věci. S obchodem proto jsem nespokojená, myslela jsme že na můj balíček zapomněli protože mi nedali žádnou reakci jak to s ním vypadá, a pak najednou, že je na cestě. Takhle pro mne nevypadá kvalitní e-shop.

Dobrý den paní Škorupová,

mrzí nás Vaše nespokojenost, ale zřejmě jste si spletla obchod kterému jste chtěla recenzi dát.
    1. Nemůžete tvrdit, že od nás žádná reakce měsíc nebyla až nyní máte balíček na poště, protože objednávku jste si vytvořila 19.2.
    2. Od nás žádný balíček neodešel, protože jste objednávku nikdy neuhradila a vybrala jste si platbu bankovním převodem.

Tedy z toho vyplývá, že došlo k omylu a tedy si Vás dovolujeme touto cestou požádat o kontaktování [email protected] s žádostí o odstranění špatného komentáře

tým diagnosticketesty.cz

Zboží je nekvalitní a malé. Na český obličej nevhodné

Vážená paní Tesaříková Březinová,

jste asi první zákazník z několika tisíc který si stěžuje na špatnou kvalitu a velikost respirátorů Oprpro.
    Tuto značku dodáváme opakovaně do několika zdravotních zařízení, desítek lékáren a desítek úřadů a obcí nejen v ČR. Do této chvíle jsme nepostřehli žádné problémy s kvalitou nebo velikostí.
    Pokud Vám tato velikost nevyhovuje, doporučujeme si příště kupovat respirátory americké N95, ty jsou vhodnější pro větší obličeje.
    Mrzí nás Vaše negativní hodnocení, ale věřte, že od nás je vše v pořádku. Pokud chcete, můžete nerozbalené respirátory vrátit.

tým diagnosticketesty.cz

• Zabalit papírové krabičky do plastového pytle je blbost. Přišly poškozené

Dobrý den pane Pavlíčku,

objednal jste si testovací proužky do glukometru a nechápeme jak se mohli poškodit. Zasílání v bezpečnostních plastových obálkách je běžný standard, protože se nejedná o zboží které se mohou při přepravě poškodit.
    Mrzí nás Vaše hodnocení, ale z naší strany proběhlo vše v pořádku.

tým diagnosticketeste.cz

• Zbozi skladem.Po 14 dnech jsem zatim nic neobdrzela.

Vážená paní Novotná,

velice se omlouváme za delší dodací dobu, ale Vy jste si udělala objednávku v pátek večer a my jsme ji odeslali za dva pracovní dny (i přesto, že jsme avizovali na našich stránkách prodloužení odesílání pro enormní zájem 5-7 dní) . Bohužel chyba je na straně přepravce, ale dnes Vám bude zásilka již doručována.
    Ještě jednou se omlouváme za prodlení

• zboží zaplacené předem dne 20.1.2021 v nemalé hodnotě mi dodnes nedorazilo

Dobrý den paní Vetešníková,

velice se omlouvám za delší dodací dobu. Vím, že nás to neomlouvá, ale tuto informaci momentálně taktéž uvádíme na našich stránkách. Každopádně v tomto případě byl problém na straně Gei, protože zásilku jsme odeslali 24.1. a 29.1. nám ji večer vrátili zpět. Zásilku dnes posíláme znovu prostřednictvím ČP a zítra bude doručována.

tým diagnosticketesty.cz

• reklamaci uznají jen u nepoužitého zboží !?

Vážený pane Mrázy,

mrzí mě Vaše nespokojenost, ale přece nelze reklamovat použité respirátory.

tým www.diagnosticketesty.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Obličejový štít je naprosto nepoužitelný - plast není příliš průhledný a po pár minutách z toho pohledu skrz plast bolí hlava.

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí Vaše negativní hodnocení, ale problém není na naší straně. Pokud by z Vaši strany došlo k prostudování návodu, dočetl by jste se, že je nutno odstranit ochrannou fólii z obou stran štítu (ta je matná). Po odstranění bude štít absolutně čirý.
    Odstraňte tedy ochrannou fólii s obou stran (ta je tam kvůli poškrábání při výrobě a přepravě) a budete se štítem spokojen tak jak tisíce našich zákazníků co si štíty koupili...např. lékaři, učitelé, prodavači a ostatní. Ti tyto štíty používají celou pracovní dobu a kupují od nás další a další.
    Pokud doznáte, že chyba nebyla na naši straně, budeme rádi když požádáte na [email protected] o odstranění tohoto negativního komentáře.

tým diagnosticketesty.cz

• Bohuzel, stale zbozi nemam. Hlavne ze jsem musela platit predem

Dobrý den paní Smítková,

chyba není na naši straně. Platbu jsme obdrželi 17.9. a ten den jsme zásilku také odeslali. Bohužel jste nebyla zastižena a tak zásilka již od 21.9. leží na poště viz . sledování https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/RR9318306269M

tým diagnostickétesty.cz

Byla to asi nejdelší objednávka v předvánoční době - dlouho trvalo, než ji začli vyřizovat, expedovat, teprve po týdnu mi došla sms, že mi to doručí, ale byla to nevyhovující doba, tak jsem to okamžitě přeregistrovala (hned ráno) na výdejní místo, kde to ale bylo až druhý den odpoledne. Takto nikdy více!

Vážená paní Navrátilová,

omlouváme se za odeslání o jeden den později. Peníze jsme od Vás obdrželi v pátek 8.11. a již ten den jsme nestihli zásilku odeslat. Odeslali jsme Vám ji hned následující pracovní den.
    Pouze nerozumíme tomu, že píšete o pozdním vyřizování objednávky, protože objednávku jste učinila 6.11. v 15:33 hod a již 15:35 (za dvě minuty) odešel email a SMS s potvrzením objednávky.

tým www.diagnosticketesty.cz

Je to polské zboží, což se dozvíte až, když vám přijde

Dobrý den pane Slepičko,

ano výrobky Alkohit jsou polské, protože se jedná o PL výrobce. To, že nemáte rád polské výrobky mě mrzí, ale nejsem schopen nijak celou věc vyřešit a dále komunikovat. Nabídnutou variantu, že Vám klidně vezmeme výrobek zpět využít nechcete.
    Každopádně testery Alkohit jsou jedny s nejprodávanějších testerů V ČR a jsou velice kvalitní s kvalitním zastoupením v ČR.

tým diagnosticketesty.cz

• Dorazil mi jiný produkt, než jsem si objednala

Objednala jsem baterii do mobilu a přisel nefunkční kus! Baterii jsem vrátila.

Vážená paní Pospíšilová,
    baterii jsme dali testovat na zařízení CADEX a baterie je ve 100% stavu. Po telefonické dohodě jsme Vám pro jistotu zaslali baterii novou hned následující pracovní den od přijetí reklamace.
    Pevně věřím, že to byla pouze drobná chyba v telefonu a vše bude k vaší spokojenosti.