• Dobrá cena
    • Neoriginální kopie napodobenina zboží

Tento obchod rozhodně NEDOPORUČUJI. Objednal jsem si od nich baterie k telefonu Samsung Galaxy S4. Baterie dorazila, avšak jedná se o NEORIGINÁLNÍ NAPODOBENINU. Na ní je samolepka jejich obchodu MAVEX aby působila dojmem věrohodnosti. Na ní jsou psané taktéž dost negativních recenzí. Baterie vydrží méně než 4 roky stará originální baterie. Zde také uvádím odkaz, kde porovnávám padělek koupený v tomto e-shopu s originálem.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel se mýlíte ve vašem tvrzení. Hologram MAVEX je na baterii z toho důvodu, aby nám zákazníci nereklamovali baterie zakoupené někde jinde, ne aby jak tvrdíte působila věrohodně. Každopádně námi prodávané baterie jsou originální v balení "bulk". Velice nás mrzí, pokud je baterie špatná, ale bohužel při našich prodejích cca 1000ks baterií týdně, může dojít k reklamacím (většinou je ale chyba v telefonu zákazníka). Baterii můžete u nás reklamovat a my ji vytestujeme a pokud bude opravdu vadná, obratem ji vyměníme za novou.

• Žádné normální šrot

Rozhodně se vyhnout obloukem.

Vážený zákazníku,
    objednávka Vám byla stornována, protože jste si objednal produkt který nebyl skladem a byl doprodán.

tým www.diagnosticketesty.cz

Powerbank která mi přišla nenabije telefon ani jednou je k ničemu nepoužitelná proto chci zboží vrátit prosím jak mám správně postupovat děkuji za odpověď Čapek Lukáš

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí zda je výrobek jakkoliv špatný. Zboží zašlete k nám na reklamaci a my Vám ji obratem vyřídíme.

tým www.diagnosticketesty.cz

Zbozi neodpovidalo popisu kvality. Jevilo znamky vyznamneho opotrebeni.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše hodnocení, ale je trošku nefér. U položky je jasně v popise napsáno, že je jedná o zboží rozbalené s drobnými oděrkami.
    tým diagnosticketesty.cz

• Vyhodna cena, dobra komunikace, rychle vraceni penez vcetne zpatecniho postovneho bez diskuzi
    • Dodali pouzite zbozi, prestoze inzerovali nove.

Obchod si zrejme neoveril, ze mu dodavatel dodal pouzite zbozi. Z tohoto pohledu tedy pomerne negativni zkusenost.
    Ovsem reakce obchodu po zjisteni teto veci byla rychla a profesionalni - nabidli slevu (a slevnili produkt i na e-shopu) a vzhledem k tomu, ze jsem moznost slevy neprijal, vratili mi penize za zbozi i za zpetne postovne.

• Dodací lhůta. Na stránkách bylo označeno zboží skladem a ve skutečnosti mi obchod oznámil, že dodavatel nemá skladem a dodá nejdříve za 7 dnů.

Raději ne.

Vážený zákazníku,
    objednal jste si zboží které rozhodně nebylo v době Vaši objednávky skladem. Ihned jsme Vám zasílali email jak s objednávkou naložit, ale na ten jste nereagoval. Vaše jediná reakce je zde.

• Doprava až do domu.
    • Hlavní závada je : po vložení baterie BL-5CT do Nokia 6303 po nejaké době tato baterie mobil vypne, po novém zapnutí se závada opakuje
    • Baterie BL-5C je v pořádku.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud máte problém jak píšete, jsou dvě možnosti: buď je tedy baterie špatná a obratem Vám ji vyměníme, ale s největší pravděpodobností je chyba v telefonu.

• žádne
    • klamáni zákazníka

Tento obchod nedoporučuji.Koupil jsem si 2 náhradní baterie do mobilu.Nešli vůbec naformátovat (úplně nabít a vybít).Jedna hned po odpojení nabiječky vypne telefón.Druhá vypne telefón při cca 40% nabití.Takže podle mně tam prodávaj několik let staré baterky.

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí zda je baterie špatná, ale prodáváme několik set baterií týdně a nelze je všechny kontrolovat. Samotný test jedné baterie trvá 2-3 hodiny. V žádném případě, ale neprodáváme jak tvrdíte několik let staré baterie. Vaše baterie EB-F1A2GBU byla vyrobena 18.1.2016.
    Baterii k nám zašlete na reklamaci a my Vám ji obratem vyměníme za druhou.
    tým diagnosticketesty.cz

• Rychlost a cena a bohužel Fake!!!
    • Nabízí originální zboží proto jsem si ho vybral a dodal jen napodobeninu jako všichni ostatní ale Ty mi nelhali že prodávají originál, jinak řečeno podvod!!!!!!!!!Zboží je nabízeno v Praze a originál o pár korun dráž moje chyba.

Pokud vám stačí fake tedy napodobenina tak tu nakupujte já toho kdo mě podvede absolutně nedoporučuji!!!!!Už nikdy víc!!!

Vážený pane Jiří Ř.,
    dovoluji si se ohradit proti Vaše lživému tvrzení o neoriginálu výrobku. Naše společnost funguje na trhu od roku 1991 a jsme poctivá společnost s velkým množstvím spokojených zákazníků. To dokazují i naše pozitivní hodnocení zde na Heurece. Tuto lež si vykládám tím, že z povahy Vaši podnikatelské činnosti se nás úmyslně snažíte poškodit, protože se snažíme našim zákazníkům nabídnout kvalitní a originální zboží za nejnižší cenu.
    tým diagnosticketesty.cz

Doplnění: Pane Jiří Ř. není od Vás férové, že jste na Heureka.cz nenechal toto hodnocení odstranit ani po 14-ti dnech, co jsme si společně dokázali, že se pletete a neoprávněně jste nás osočil.
    tým diagnosticketesty.cz

• 30Kč za platbu převodem = zlodějina.
    • Produkt dorazil, po vložení fo telefonu nahlásil neplatná baterie a vypnul se. Produkt jsem vrátil, takže jsem prodělal 46 kč za doporučenou zásilku zpět + 30 kč za doporučené psaní + 30 kč za převod = suma sumárum 106 kč v pr.

Objednala jsem si baterii do mobilního telefonu. Bohužel ji budu reklamovat, protože nedrží kapacitu, přestože se prý jedná o originál a na baterii je i nálepka, která to má ještě dokazovat.

Vážený zákazníku,
    pokud je baterie vadná, zašlete ji k nám na reklamaci a my ji obratem vyměníme.

• Baterie v rozbaleném sáčku.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši recenzi. Veškeré námi prodávané baterie jsou servisní díly v balení "bulk". O tom také informujeme na stránkách. Bulk balení se prodává proto, protože blistrované baterie jsou mnohdy i 3x dražší.

• nedodržení slíbených závazků, ani jsem déle čekat nemohla, což mi bylo slíbeno, že nebudu, ale stále nějaké výmluvy, již nikdy více

Vážený zákazníku,
    velice se ještě jednou omlouváme, že jsme Vám nebyli schopni dodat zásilku ve stanovené lhůtě, ale o dva dny později. Vznikl nám problém při přepravě.

• Pokud zboží nemají, není důvod ho uvádět na webových stránkách.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi. Velice mě mrzí, že již na Vás nevyšel objednaný tonometr Omron M2. Bohužel jsme v pátek měli poslední zásobu 18ks a tím, že jste si udělala objednávku až v neděli v 16,33 hod, byly v tu chvíli tyto tonometry vyprodána. Aktuální dostupnost skladových zásob se na eshop propisují dávkově vždy v nočních hodinách.

• Lže spotřebiteli

Objednal jsem nabízený výhodný set = přístroj + nabíječku. Zavolali mi, že žádný set nenabízejí a ihned jej z webu smazali a udělali ze mne pitomce.
    Kdyby se omluvili že akce skončila a poděkovali za upozornění, že nabídku výhodného setu ještě stále inzerují, tak bych si přístroj a taky nabíječku koupil v tomto obchodě i za vyšší cenu.
    Objednávku jsem zrušil pro nekorektní jednání.
    --------------------------------------
    12. 4. 2016
    Kdybyste neměli v nabídce „výhodný set“ přístroj+nabíječku, tak by mne nenapadlo si objednat přístroj a chtít nabíječku zadarmo. To si fakt myslíte že jsem blbec? V poznámce jsem to vyznačil proto, že vy jste mi v mailu tvrdili, že to nenabízíte, přesto, že na webu jste to stále měli i v době, kdy jsem objednávku uskutečnil.

Doporučuju potenciálním zákazníkům udělat si pro případnou reklamaci snímek obrazovky ( PrtSc ) s nabízeným zbožím, neboť nabídka se může u této firmy kdykoliv změnit. Já jsem to bohužel neudělal a tato firma nectí pravidlo, že pravdu má v první řadě zákazník.
    -----------------------------------------
    21. 4. 2016
    Pane B******

Přečtěte si pozorně můj e-mailový dotaz (a současně i mailovou objednávku v jednom) ze dne 21.3.2016, ve kterém se vás ptám na „výhodný set se síťovým zdrojem“, který nabízíte na stránce vašeho e-shopu, kterou tam též uvádím. Slova: Výhodný SET se síťovým zdrojem jsem okopíroval z vaší nabídky na uvedené stránce i s barvou podkladu, škoda, že jsem nezkopíroval vaši nabídku celou.

To vy jste mi v mailu odpověděl, že set nenabízíte, přesto, že ve vaší nabídce byl ještě v době, kdy jsem si vaši odpověď četl.

Proto jsem usoudil, že nejste dostatečně informován o vaší nabídce na vašem e-shopu a objednávku výhodného setu jsem na vašem webu přesto uskutečnil a právě pro vás jsem v objednávce do poznámky uvedl, že objednávám nabízený výhodný set a co obsahuje.

Já jsem si nic nevymyslel, ale vy jste to na e-shopu nabízeli a proto jsem si to u vás objednal.

Podívejte se na obrázek, který jsem si tehdy při objednávce z vaší nabídky okopíroval do počítače (pro manželku), na němž je přístroj + zdroj – jako „výhodný set“:

Je škoda, že jsem si neudělal celý screen z vaší nabídky v době objednávky.

Mrzet by vás mělo, že označujete za lháře zákazníka, který jenom reaguje na vaši nabídku, která možná vinou administrátora už neměla být inzerována na vašem e-shopu.

Chci vám ještě sdělit pane B******, že mě jste příliš neublížili, protože jsem si přístroj objednal jinde jako sadu i se zdrojem, ale vy jste ztratili zákazníka, a možná, že ne jednoho.

Přiměřenou reakcí slušného obchodníka by byla stručná omluva za vzniklé nedorozumění, místo sáhodlouhého osočování - jak píšu v třetí větě mé první recenze.

Jovika

Vážený pane ***,
    velice mě mrzí Vaše tvrzení které se nezakládá na pravdě. Objednal jste si si Omron M6 IT, ne žádnou sadu a pak jste do poznámky poznačil, že chcete zdroj v ceně 280,- k tomu přidat zdarma. Telefonicky jsme se s Vámi spojili a vysvětlili, že bohužel toto není možné. Vy jste neustále dokola opakoval, že jsme takovou sadu na e-shopu měli, a že jsme ji smazali...kdyby tam ta sada byla, tak jste si ji přece mohl rovnou objednat. Takže bych chtěl pouze uvést na pravou míru kdo komu lže.

Pane ***,
    ještě k Vaši doplňující odpovědi ze dne 12.4.:
    Myslíte si snad, že jsme nějací podvodníci? Naše společnost má od roku 1991 kdy vznikla statisíce spokojených zákazníků a věřte, že nemáme potřebu nikoho nijak poškozovat. každý ať si udělá obrázek sám, kdo má pravdu...pokud by v nabídce Vámi uváděný "výhodný set" byl, mohl jste si jej přímo objednat a nemusel psát do poznámky:
    Objednávám výše uvedený přístroj OMRON M6 Comfort IT (model 2015) za uvedenou cenu 1729,- v originálním balení a napájecí zdroj v originálním balení jako „VÝHODNÝ SET“ http://www.diagnosticketesty.cz/Omron-M6-Comfort-IT-d1371.htm
    Zboží si po výzvě vyzvednu osobně a zaplatím hotově.
    Děkuji a přeji hezký den.
    Pavel ***

• Zboží, které dorazilo bylo nepoužitelné (Baterie k Samsung S3)

Vážený pane Zlatníku,
    pokud baterie kterou jste si vyzvedl na prodejně je nějaká špatná, není problém ji reklamovat. Veškeré reklamace vyřizujeme v případě možností obratem.
    tým www.diagnosticketesty.cz

• Bohužel jsme nakoupili jako firma a ta nemá možnost u tohoto internetového zboží vrátit. Chtěli jsme váhu vrátit a koupit váhu Tanita certifikovanou pro lékařské účely ale bohužel. Je naší chybou, že jsme si to včas neověřili a obchod nám nevyšel vstříct.
  • Nakupoval jsem zde poprvé. Přehlednost,rychlost,komunikace-vše bezva!Ale zboží/baterie-hrůza!!Ale co bych za ty peníze chtěl,že ...

Vážený pane Indráku,
    pokud máte reklamaci baterie, zašlete ji k nám a my Vám ji obratem vyměníme. Prodáváme stovky kusů baterií denně a nelze tedy všechny testovat.

• sklad

až jak se zachovají

• nízké ceny
    • úzce specializovaný sortiment
    • umístění kamenné prodejny
    • zboží označené "skladem", ale skladem je ve skutečnosti nemají

Pokud obchod má něco označené jako skladem, tak to prostě skladem mít musí, v opačném případě tím akorát naštve zákazníka, který si to v domnění brzkého dodání objedná. Chápu, že se občas může stát chyba, ale tohle jsou přesně ty rozdíly, které dělají dobrý obchod dobrým a naopak.

Vážený pane Stehno,
    velice mě mrzí Vaše hodnocení. Vaše tvrzení se nezakládá úplně na pravdě. Zboží označené skladem skladem vždy máme, ale bohužel nejsme schopni ovlivnit případy jako je ten Váš, že např u položky které máme 5 ks skladem, přijde 10 objednávek. Potom samozřejmě musíme vyřídit objednávky tak jak přišly. Navíc Vaše objednávka byla ve velmi specifickém předvánočním období a to v pondělí 21.12. v 8 hodin ráno...po celém víkendu.