• nakoupil v obchodě Diagnosticketesty před 2 týdny

Skoro on-line, skladem bylo opravdu skladem, a do dvou hodin nachystané k vyzvednutí

• nakoupil v obchodě Diagnosticketesty před 2 týdny

• Obchod má zájem o své zákazníky a komunikuje s nimi

Naprosto spokoje

• nakoupil v obchodě Diagnosticketesty před 3 týdny

Objednala jsem baterii do mobilu a přisel nefunkční kus! Baterii jsem vrátila.

Vážená paní Pospíšilová,
    baterii jsme dali testovat na zařízení CADEX a baterie je ve 100% stavu. Po telefonické dohodě jsme Vám pro jistotu zaslali baterii novou hned následující pracovní den od přijetí reklamace.
    Pevně věřím, že to byla pouze drobná chyba v telefonu a vše bude k vaší spokojenosti.

• Prehlednost. Info. Rychlost
  • nakoupil v obchodě Diagnosticketesty před 1 měsícem

• rychlá komunikace a především velká ochota

Celkově doporučuji tento obchod.

• nakoupil v obchodě Diagnosticketesty před 1 měsícem

• Obchod jsem si vybrala, protože jako jediní nabízeli k alkoholtestru náhradní náústky. Mělo se jednat o 50 kusů. Místo toho dorazili jakési trubičky, které do testru nepasují na rozdíl od originálních náústků. Považuji to jako podvod na zákazníka.

Vážená paní Harapátová,
    velice nás mrzí, že nejste spokojena se zbožím které jsme Vám dodali, ale v žádném případě se nejedná o podvod na zákazníka jak tvrdíte.
    Bohužel problém je v tom, že jste si zřejmě špatně přečetla naši nabídku: Alkohol tester + 20 ks NÁHRADNÍCH NÁUSTKŮ (jedná se o náhradní, ne originální). V sáčku u těch dvaceti náustků máte jeden kus redukce, aby ty tzv "trubičky" se daly použít. Prodáváme takto několik desítek kusů týdně a jste první zákazník který to špatně pochopil.

tým diagnosticketesty.cz

• slušná cena

originální lancety a test.proužky

• nakoupil v obchodě Diagnosticketesty před 2 měsíci

Víc jak dobrá cena a pokud jsem si stěžoval na dobu mezi objednáním a dodáním, teď si nestěžuji. Doba je výrazně kratší.

• nakoupil v obchodě Diagnosticketesty před 2 měsíci

• Opravdu rychle zabaleno a předáno přepravci.
    • Přepravci u Vašeho obchodu zaručují dodání do druhého dne, bohužel můj balík měla pošta u sebe týden, než se dostal ke mně.

• dobrá cena

ochota.pomoc s objednávkou

• rychlé doručení, cena
  • nakoupil v obchodě Diagnosticketesty před 2 měsíci

rychlá dodávka, druhý den po objednání

• nakoupil v obchodě Diagnosticketesty před 2 měsíci

• Rychlé odeslání - druhý den doručeno přes ČP.
    • Tragické řešení reklamace

Zboží zakoupeno přes společnost "Diagnostické testy" odesláno společností MAVEX. Zboží bylo vadné, proto jsem řešil reklamací a ejhle...reklamujte u společnosti C.P.A... 3 společnosti - to jako vážně? Tolik času a peněz co trávím řešením reklamace nestálo ani zboží co jsem koupil (cca 3.000 Kč) Předpokládám, že projektor už neuvidím a peníze taky ne..Pán z Mavex alespoň odpovídá na mejly - tomu dávám palec hore, ale znovu bych tu nenakoupil. Zlatě něco připlatit a koupit u renomovaných prodejců.

Dobrý den pane Kukulo,

"3 společnosti - to jako vážně?"...co tím myslíte? E-shop www.diagnosticketesty.cz provozuje společnost MAVEX, spol. s r.o. - na tom nevidím nic špatného. Víte společnost byla založena v roce 1991 a v té době se žádné domény ještě neregistrovali, takže proto nemáme doménu mavex. No a co se týká společnosti CPA na kterou jste dostal kontakt, tak to je dovozce a zároveň záruční servis. Nikdo Vám nebránil uplatnit reklamaci u nás, ale chtěl jste vyřídit reklamaci rychle, tak jsme Vám dali kontakt na servis. Opravdu nechápu co je na tomto postupu špatně?

S nákupem spokojen.

• nakoupil v obchodě Diagnosticketesty před 2 měsíci

ke zboží měly být baterie, které chyběly

Vážená zákaznice,

děkujeme za hodnocení. Bohužel nemáte pravdu. Výrobce k testeru baterie nedává, a proto máme tuto informaci i v popisu produktu:
    "Napájení: 3x AAA (LR03) (nejsou součástí balení)"

• nakoupil v obchodě Diagnosticketesty před 3 měsíci

• nakoupil v obchodě Diagnosticketesty před 3 měsíci

na koberce úpně špatný

Vážený zákazníku,

koberce jako sortiment opravdu náš obchod neprodává.

• nakoupil v obchodě Diagnosticketesty před 2 měsíci

všechno proběhlo v naprostém pořádku