• nakoupil v obchodě Deltimo před 3 týdny

• Parada !
    • Takto má vyzerať obchodník

• hezké zboží
    • náramky jsou dost velké, naopak korálky menší než vypadají na fotografiích....

S obchodem trochu vázla komunikace, ale jinak zboží hezké, vkusně zabaleno.
    Bohužel všechno završila neschopnost České pošty při nedoručení- ale za to Deltimo nemůže.

• nakoupil v obchodě Deltimo před 1 měsícem

Spokojenost. Doporučuji. Byl mi přidán i navíc jiný náramek podle slevy, když jsem myslela, že mužů uplatnit jen jednu akci.

• nakoupil v obchodě Deltimo před 1 měsícem

Dárková krabička byla zničena, byl to dárek k Vánocům.
    Takže zklamání, určitě už objednávku dělat nebudeme.

• nakoupil v obchodě Deltimo před 7 měsíci

• Spolehlivost

Reakce obchodu Deltimo

Jsme rádi, že jste s našimi službami a výrobky spokojeni.

• nakoupil v obchodě Deltimo před 7 měsíci

rychlé dodání zboží a kvalitní doporučuji

Reakce obchodu Deltimo

Jsme rádi, že se náramky líbí! :)

• nakoupil v obchodě Deltimo před 9 měsíci

Reakce obchodu Deltimo

Děkujeme za pozitivní recenzi a jsme rádi, že Vám náramek dorazil ve slíbeném čase :)

• Rýchle dodanie

Reakce obchodu Deltimo

Jsme rádi, že jste s náramkem spokojená :)

• nakoupil v obchodě Deltimo před 10 měsíci

• jednoduchá objednávka, dobře zabalené

Reakce obchodu Deltimo

Děkujeme za pozitivní reakci a Věříme, že s náramkem budete spokojená.

• dobrá kvalita
    • hezké balení
    • při objednání 2 náramků, je jeden o něco větší i když šlo o náramky pro ženy

Reakce obchodu Deltimo

Jsme rádi, že se náramky líbí. Za velikost náramku se omlouváme. Bohužel se jedná o ruční výrobu a ne vždy se podaří udělat přesnou velikost. Náramek je však stahovací, takže by se měl přizpůsobit naprosté většině rukou :)

• Rychlé doručení

Reakce obchodu Deltimo

Děkujeme za pozitivní recenzi a jsme rádi, že jste s objednávkou spokojení.

• nakoupil v obchodě Deltimo před 1 rokem

Na stránkách vše skvělé a přehledně dohledatelné, v jiném případě můžete vnést dotaz. Komunikace rychlá, balíček jsem si nechala poslat na poštu, byl nepoškozený a během jednoho dne.

Reakce obchodu Deltimo

Jsme rádi, že jste s objednávkou spokojení :)

• rýchlosť
    • kvalita
    • nedá sa nastaviť veľkosť náramku

Reakce obchodu Deltimo

Jsme rádi, že jste s naším zbožím spokojená. Velikost náramků lze přizpůsobit jen u některých druhů. Pokud máte požadavek na změnu velikosti i u jiného druhu, stačí nás kontaktovat.

• Naramek svetle barvy pro manzelku bezkonkurencni. Spokojenost
    • Mel jsem tmave modry pansky a po 5 dnech zcernal. Az tolik nedoporucuji

Reakce obchodu Deltimo

Jsme rádi, že se Vám náš náramek pro manželku líbí.
    Co se týče druhého náramku, jedná se o náramek z mořských kamenů, které jsou náchylné na mastnotu a některé druhy krémů. Na tuto vlastnost upozorňujeme přímo u náramků a také v sekci častých dotazů. Samozřejmě pokud se taková věc již stane, je možné se po emailu domluvit na dalším řešení, na podpoře jsme pro Vás stále.

EDIT: Nyní je již vše vyřešeno odesláním nového náramku :)

• nakoupil v obchodě Deltimo před 1 rokem

• Rychlost a možnost poslat kopii o převodu pro urychlení odesláni objednávky
    • Jiný náramek než jsem objednala. Chtěla jsem lva, přišel Buddha

Reakce obchodu Deltimo

Je nám líto, že se stala tato nepříjemná věc, která vznikla nepozorností našeho zaměstnance.
    Bohužel od Vás neevidujeme žádný email, kde bychom tuto nepříjemnost ihned vyřešili odesláním nového náramku, kdy byste si mohla v rámci omluvy chybný ponechat. Takto jsme až doteď neměli o tomto pochybení žádné informace.
    Určitě bude v budoucnu lepší kontaktovat prvně prodejce a až poté recenzovat :/

• nakoupil v obchodě Deltimo před 1 rokem

• Veľmi som rada že mi prišla objednávka skôršie už som sa bála že príde 1 deň pred Vianocmi výhoda je v tom že som ani veľa neplatila určite si objednavajte z obchodu Deltimo

Darček čo som objednala mojej mamke z Deltima sa jej páčil je to bieli náramok so srdiečkami a je krásni neni poškodení doručili mi ho skôršie a dostala som aj 1 zadarmo som veľmi spokojná zo stránkou Deltimo

• nakoupil v obchodě Deltimo před 1 rokem

Vše přišlo včas a v pořádku

Reakce obchodu Deltimo

Jsme rádi, že jste s nákupem spokojení.

• Max spokojnost....

Reakce obchodu Deltimo

Jsme rádi, že jste s nákupem spokojení. Těšíme se na Vás u dalšího nákupu :)

• nakoupil v obchodě Deltimo před 1 rokem

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• nakoupil v obchodě Deltimo před 1 rokem

• Kvůli smrti majitele bylo zrušeno objednávání z webových stránek. Napsáno to však bylo pouze na hlavní stránce. Já jsem se na web dostala přes google obrázky, tudíž jsem neviděla upozornění a objednala zde. Provedení objednávky nebylo nijak zablokováno a já jsem zaplatila kartou online. Objednávku mi zrušili, zboží tedy nemám a peníze mi nevrátili.

Reakce obchodu Deltimo

Je nám líto, že máte negativní zkušenost s nákupem, bohužel jsme v postavení, kdy nemáme možnost řešit objednávky předchozího majitele. Informaci o přerušení činnosti eshopu jsme sdíleli jak na hlavní stránce, tak v sekci FAQ a v obchodních podmínkách, se kterými by měl být každý zákazník obeznámen a ve kterých byl kontakt také na předchozí společnost se kterou se má tento problém řešit.
    Nyní již náš eshop funguje bez větších problémů a případné reklamace řešíme takřka ihned.