• rýchlosť
    • kvalita
    • nedá sa nastaviť veľkosť náramku

Reakce obchodu Deltimo

Jsme rádi, že jste s naším zbožím spokojená. Velikost náramků lze přizpůsobit jen u některých druhů. Pokud máte požadavek na změnu velikosti i u jiného druhu, stačí nás kontaktovat.

• Naramek svetle barvy pro manzelku bezkonkurencni. Spokojenost
    • Mel jsem tmave modry pansky a po 5 dnech zcernal. Az tolik nedoporucuji

Reakce obchodu Deltimo

Jsme rádi, že se Vám náš náramek pro manželku líbí.
    Co se týče druhého náramku, jedná se o náramek z mořských kamenů, které jsou náchylné na mastnotu a některé druhy krémů. Na tuto vlastnost upozorňujeme přímo u náramků a také v sekci častých dotazů. Samozřejmě pokud se taková věc již stane, je možné se po emailu domluvit na dalším řešení, na podpoře jsme pro Vás stále.

EDIT: Nyní je již vše vyřešeno odesláním nového náramku :)

• Rychlost a možnost poslat kopii o převodu pro urychlení odesláni objednávky
    • Jiný náramek než jsem objednala. Chtěla jsem lva, přišel Buddha

Reakce obchodu Deltimo

Je nám líto, že se stala tato nepříjemná věc, která vznikla nepozorností našeho zaměstnance.
    Bohužel od Vás neevidujeme žádný email, kde bychom tuto nepříjemnost ihned vyřešili odesláním nového náramku, kdy byste si mohla v rámci omluvy chybný ponechat. Takto jsme až doteď neměli o tomto pochybení žádné informace.
    Určitě bude v budoucnu lepší kontaktovat prvně prodejce a až poté recenzovat :/

• Veľmi som rada že mi prišla objednávka skôršie už som sa bála že príde 1 deň pred Vianocmi výhoda je v tom že som ani veľa neplatila určite si objednavajte z obchodu Deltimo

Darček čo som objednala mojej mamke z Deltima sa jej páčil je to bieli náramok so srdiečkami a je krásni neni poškodení doručili mi ho skôršie a dostala som aj 1 zadarmo som veľmi spokojná zo stránkou Deltimo

Vše přišlo včas a v pořádku

Reakce obchodu Deltimo

Jsme rádi, že jste s nákupem spokojení.

• Max spokojnost....

Jsme rádi, že jste s nákupem spokojení. Těšíme se na Vás u dalšího nákupu :)

• Kvůli smrti majitele bylo zrušeno objednávání z webových stránek. Napsáno to však bylo pouze na hlavní stránce. Já jsem se na web dostala přes google obrázky, tudíž jsem neviděla upozornění a objednala zde. Provedení objednávky nebylo nijak zablokováno a já jsem zaplatila kartou online. Objednávku mi zrušili, zboží tedy nemám a peníze mi nevrátili.

Reakce obchodu Deltimo

Je nám líto, že máte negativní zkušenost s nákupem, bohužel jsme v postavení, kdy nemáme možnost řešit objednávky předchozího majitele. Informaci o přerušení činnosti eshopu jsme sdíleli jak na hlavní stránce, tak v sekci FAQ a v obchodních podmínkách, se kterými by měl být každý zákazník obeznámen a ve kterých byl kontakt také na předchozí společnost se kterou se má tento problém řešit.
    Nyní již náš eshop funguje bez větších problémů a případné reklamace řešíme takřka ihned.

• nedoporučuji tento obchod, už asi není komu napsat stížnost, protože momentálně mají obchodování zastaveno
    • nevrácení peněz při odstoupení od smlouvy a řádné vrácení zboží

Komunikace nulová, nereagují na e-maily, na peníze čekám od června 2017

Reakce obchodu Deltimo

Je nám líto, že máte negativní zkušenost s nákupem, bohužel daná situace nedovolovala tento problém jinak řešit. Eshop nyní funguje pod novým majitelem, který nemá přístup k předchozím objednávkám, emailům a zákazníkům. Na našich webových stránkách jsme až do konce listopadu měli informaci, kam se v případě problémů s bývalou společností obrátit a na všechny dotazy bylo odpovídáno.

Zboží sice dorazilo relativně rychle, komunikace také slušná ale co se týče zboží....... Na stránkách vypadá podstatně lépe než na živo. Vybalíte a koukáte na levný šmejd, který jakmile přijde do styku s vodou, tak se na něm udělají mapy co nejdou odstranit a navíc ještě začnou ,,kamínky,, barvit:-((((((

Reakce obchodu Deltimo

Je nám líto, že se zbožím nejste spokojeni, každopádně v případě problémů není žádný problém se na nás obrátit a my problém s Vámi vyřešíme. Naše náramky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, byť některé druhy mohou mírně barvit. Jedná se o jeden druh, který může reagovat s mastnotami a o této vlastnosti informujeme jak přímo u zboží, tak na našich webových stránkách. Více stížností na Vámi objednané zboží ale neevidujeme.

• rychlé dodání, krásný produkt

Líbí se mi jednoduchá orientace na e-shopu. A taky fakt, že náramky vypadají ve skutečnosti ještě mnohem krásněji než na fotkách ! Za mě rozhodně palec nahoru pro spolehlivý e-shop.

Reakce obchodu Deltimo

Jsme rádi, že jste s náramky spokojená :) Věříme, že nové kolekce, které plánujeme příští rok Vás ještě více okouzlí :)

• Nádherne kvalitne naramky ked dosli bola som prijemne prekvapena naozaj odporúčam

Určite si kúpim ďalšie su nadherne

• pěkný design krabičky
    • kvalita/cena odpovídá
    • obrandované produkty - tím pádem nejsou z alliexpresu

Krásný doplněk jak na zápěstí, tak k hodinkám.

Maximální spokojenost :)

Jsme rádi, že jste s nákupem spokojení. Těšíme se na Vás u dalšího nákupu :)

• Všechno proběhlo bez problémů. Výborná komunikace i cena.

Jsme rádi, že jste s nákupem spokojení. Těšíme se na Vás u dalšího nákupu :)

• rychlé dodání, kvalitní zboží

vše v naprostém pořádku :) doporučuji

• Kvalitní zboží , dobrá cena , rychlé dodání zboží

Doporučuju

• Kvalita

Vše v pořádku

Jsme rádi, že jste s nákupem spokojení. Těšíme se na Vás u dalšího nákupu :)

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.